مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت ویزا ‘رویای توفنده’ برای دانش آموزان و خانواده های

کارن Ducey گتی ایماژ

دانش آموزان در دانشگاه واشنگتن در سیاتل در پردیس در مارس 6, آخرین روز کلاس های حضوری. دانشجویان خارجی نگران هستند که جدید مغلوب ساختن پیشی جستن اداره سیاست های آن را دشوار است برای آنها را به باقی می ماند در این کشور در حالی که حضور در دانشگاه است.

دهلی نو — زمانی که Prakriti Dahiya وارد در دانشگاه واشنگتن در سال گذشته در آن اوج یک رویا است.

هیچ کس دیگری تا به حال ساخته شده است این سفر از هند به حضور در دانشگاه در ایالات متحده است. پدر و مادر او در زمان وام داد و تا تعطیلات به تحمل هزینه های. سرمایه گذاری خواهد بود ارزش آن امیدوار بودند: شاید Prakriti حتی ممکن است تا پایان کار در یکی از سیاتل مشهور شرکت های فن آوری پس از فارغ التحصیلی.

زمانی که برگ برنده دولت در تاریخ 6 ژوئیه به طور ناگهانی اعلام کرد که سیاست تغییر خواهد کرد که آن را مشکل تر برای دانشجویان بین المللی را در کشور باقی می ماند تمام خانواده حیرت زده شد. “این رویای توفنده بار برای همه” گفت: Prakriti را Shalini, 46, یک معلم زیست شناسی.

Shalini گفت که او هرگز انتظار می رود چیزی بسیار “ضعیف و متوسط” از یک ثروتمند کشور توسعه یافته مانند ایالات متحده است. “شما باید باقی مانده largehearted.”

برای خانواده هند ارسال جوان مردم به ایالات متحده شده است مراسم از آرمان و امید است. وجود دارد بیش از 200 ، 000 دانش آموزان هندی در ایالات متحده دوم تنها در تعداد دانش آموزان از چین است. دانش آموزان هندی کمک حدود 8 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده در سال گذشته با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش است.

تمایل به تحصیل در ایالات متحده پرچم را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 تعداد دانش آموزان هندی بود رشد سالانه دو رقمی درصد است اما این نرخ رشد به شدت کاهش یافت و در 2017-2018 و 2018-2019 سال تحصیلی.

Shalini Dahiya

Prakriti Dahiya یک دانشجو در دانشگاه واشنگتن با پدر و مادر او Rajeev و Shalini, در فارغ التحصیلی از دبیرستان در هند.

دولت در آخرین تصمیم که می گوید بین المللی دانش آموزان باید در کلاس های حضوری و یا در صورت اخراج — تنها به تعمیق حس که ایالات متحده و دیگر به عنوان استقبال دانشجویان خارجی آن را به عنوان یک بار بود.

اعلام این خبر باعث می شود دانشجویان بین المللی پیاده در دولت را با فشار به دانشگاه ها به طور کامل بازگشایی در پاییز گفت: Vipin نرنگ یک دانشمند علوم سیاسی در موسسه تکنولوژی ماساچوست. سطح اضطراب این ناشی از این است که “نا معلوم” او گفت:. “این واقعا خشم من است.” چند عمده ایالات متحده دانشگاه ها از جمله دانشگاه ام آی تی باید شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش برای معکوس حرکت می کند.

در پی راهنمایی های جدید در وزارت امور خارجه با انتشار بیانیه ای گفت که دانشجویان بین المللی هستند “خوش آمدید” در ایالات متحده است. “بسیاری از دانشجویان بین المللی که در حال برنامه ریزی برای مطالعه در این پاییز . . . ممکن است هنوز فرصت برای انجام این کار ،

Anurag Srivastava سخنگوی هند وزارت امور خارجی به خبرنگاران گفت که دهلی نو نگران بود که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم می تواند منجر به بازگشت تعداد زیادی از دانش آموزان است.” یک مقام ارشد هندی دیپلمات منتقل و این نگرانی را به همتای آمریکایی خود Srivastava گفت.

سرخپوستان تحصیل در ایالات متحده موانع متعددی روبرو هستند. هند اجرا ممنوعیت پروازهای بین المللی که قرار است تا پایان این ماه و احتمالا دیگر به معنی وجود دارد هیچ راه قابل اعتماد برای سفر بین دو کشور. برخی از دانش آموزان رشته در ایالات متحده در حالی که دیگران موفق به خانه می آیند در بهار.

Saksham Arora, 20 دانشجوی سال دوم در کالج دارتموث بازگشت به هند در ماه مارس پس از کلاس های خود نقل مکان کرد آنلاین و همه گیر بدتر شده است. Arora بود و نه برنامه ریزی برای بازگشت به کلاس های حضوری تا شروع 2021 چیزی به طور کامل مجاز, کون بزرگ, نوجوانی امیدوار است که شیوع این بیماری در ایالات متحده را بهبود بخشد در موقت. در حال حاضر او نگران است که این تاخیر می تواند ویزای خود را به خطر اندازد ،

مادرش Vibha, 52, یک معلم ابراز امیدواری کرد که دولت ایالات متحده خواهد جمع آن “ضربه” تصمیم گیری ” است که باعث “استرس و اضطراب” در میان خانواده ها مانند او. دلیل او را به تحصیل در ایالات متحده بود به طوری که “کل جهان شده اند که لانه خود را — بر خلاف در هند است.”

Tarun Engineering 20-year-old daughter Vatsala است که هنوز هم در ایالات متحده که در آن او به دنبال مدرک در امنیت سایبر در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس. هفته قبل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون, تغییر, خود دانشگاه اعلام کرد که دانشجویان یاد بگیرند که “عمدتا یا منحصرا” آنلاین در پاییز.

Vatsala مطمئن نیستید که آیا او قادر خواهید بود به ماندن در کشور است. خانواده یک “بسیاری از تقدیر برای فرصت های او داده شده است” گفت: Engineering, 47. اما در حال حاضر دختر است “به طور جدی تهدید می شود.”

موضع ایالات متحده در مقایسه با سایر کشورها گفت: Anjali Uppal یک مشاور آموزشی در دهلی نو که دختر مشغول به تحصیل در دانشگاه دوک است. کانادا و انگلستان به عنوان مثال در حال بین المللی اجازه می دهد دانش آموزان به کلاس های آنلاین با هیچ تاثیری بر وضعیت ویزا و یا توانایی انجام عملی آموزش, او گفت:.

“هر کشور است انطباق برای دانشجویان بین المللی و ایالات متحده انجام داده است و در مقابل” Uppal گفت.

Prakriti Dahiya, 19 کاربردی به دانشگاه های دولتی در ایالات متحده و همچنین موسسات آموزشی در کانادا و هنگ کنگ است. یک دانشگاه کانادایی ارائه او یک جزئی بورس اما او ساخته شده انتخاب آگاهانه برای تحصیل در ایالات متحده جایی که او تا به حال هرگز شده است.

“من می خواستم برای رفتن به آمریکا,” او گفت:. “این شماره یک; آن را فقط به من مجذوب.”

Shalini Dahiya

Prakriti و پدرش, Rajeev در سیاتل در سال گذشته است. نه تا به حال شده است به ایالات متحده قبل از او رفت و با او برای کمک به حل و فصل برای کالج.

زمانی که این بیماری همه گیر شتاب او موفق به بازگشت به خانه از سیاتل به دهلی نو فقط قبل از پروازهای بین المللی به حالت تعلیق شد. تغییر به کلاس های آنلاین در حالی که در نیمه راه در سراسر جهان دشوار بود: او سه ساعت امتحان ریاضی آغاز شد و در 2 صبح هندی وقت.

تمام دوره های او برای ثبت نام در پاییز مدت در حال انجام آنلاین قرار دادن Prakriti در گروهی از دانشجویان بین المللی به طور مستقیم متاثر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون است. او heartened به دریافت یک نامه از دانشگاه واشنگتن رئیس جمهور که به نام حرکت “بی رحمانه و بی اعتنا به واقعیت از این بیماری همه گیر.”

Prakriti هیچ ایده چه می آید بعدی. او قادر به سفر به ایالات متحده و در حال حاضر به او مسکن پردیس اعتقاد داشتند او را مطالعه آنلاین در پاییز. “فقط آن را بسیار ترسناک به فکر کردن در مورد این چیزها,” او گفت:.

او پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ در حال تلاش برای مثبت ماندن برای خاطر او را, اما آن را “بسیار دلسرد کننده” گفت: Shalini. کل تجربه “مانع اعتقادات ما” در ایالات متحده است.

Tania Dutta کمک به این گزارش.

هاروارد و MIT سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای محافظت از ویزای دانشجویی افزایش مبارزه با بیش از آموزش آنلاین

17-عضو خانواده است که زندگی در کنار هم با هم خوردند و با هم coronavirus

شش ماه به شش کشور, شش خانواده — و یک قدرت بی رحم همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de