مغلوب ساختن پیشی جستن تایید او مجاز از حمله سایبری روسیه عضو شورای نظارت مدت در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای

رئیس جمهور تهمت اذعان کرده است در مصاحبه با واشنگتن پست مقاله نویس که او دستور مخفی نظامی cyberstrike در برابر روسیه عضو شورای نظارت مدت در سال 2018 به آنها را مختل دسترسی به اینترنت در طول انتخابات میان دوره ای.

پرسیده شده توسط مقاله نویس مارک واکنش به این که آیا او مجاز به عملیات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت “درست” با توجه به قطعه ارسال شده در جمعه.

[مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه تایید ایالات متحده حمله سایبری در روسیه]

تا به حال نه کاخ سفید و نه پنتاگون تا به حال عموم تایید این عملیات که تا به حال طبقه بندی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال قاب خود را عمل به عنوان یک مثال از اینکه تهاجمی تر از سلف خود در مقابله با کرملین. رئیس جمهور, باراک اوباما, او گفت: “می دانستم که قبل از [2016] انتخابات است که روسیه در حال بازی در اطراف. یا به او گفته شد. اینکه آیا یا نه آن بود و نه و یا چه کسی می داند ؟ و او گفت: هیچ چیز.”

در واقع دولت اوباما علنا به نام مسکو در اکتبر سال 2016 برای آن نرم دموکراتیک کامپیوتر و اوباما به طور مستقیم مطرح شده این موضوع با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین. در دسامبر آن سال اوباما تحریم هایی را علیه روسیه بر دخالت در انتخابات ریاست جمهوری.

هنوز پذیرش یک نمونه نادر از مغلوب ساختن پیشی جستن تصدیق کرد که روسیه تا به حال كه قصد با احترام به دموکراسی آمریکایی. او حتی به نظر می رسید به لاف زدن در مورد نقش خود در جلوگیری از چنین تلاش.

“نگاه ما را متوقف و آن را” رئیس جمهور گفت: آیت الله خامنه ای.

پذیرش می آید که ایالات متحده به مقامات امنیتی هشدار داده اند که روسیه به دنبال اخلال در این سال انتخابات ریاست جمهوری است.

برای بیشتر قسمت ها تهمت اجتناب شود اذعان چنین هشدارها و که روسیه به دنبال ایجاد اختلاف در ایالات متحده حتی جانبداری با پوتین در خود انکار است که مسکو دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری — با وجود سازمان های اطلاعاتی’ نتیجه به خلاف.

[Cyber Command عملیات مختل روسی, ترول دسترسی به اینترنت در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای]

واشنگتن پست در سال گذشته گزارش شده در ایالات متحده Cyber Command عملیات علیه اینترنت تحقیقات آژانس در سن پترزبورگ یک شرکت تحت oligarch نزدیک به پوتین. این سازمان پیش فرض فعال بودند در طول مبارزات انتخاباتی 2016 نما به عنوان یک آمریکایی به ارسال مواد حاضر در تلاش برای استوک درگیری با بهره برداری نژادی و دیگر تنش های اجتماعی.

این عملیات بخشی از اولین حمله سایبری علیه روسیه طراحی شده برای خنثی کردن تلاش برای تداخل با آمریکا, انتخابات, مقامات گفت پست. این علامت برای اولین بار استفاده توسط Cybercom جدید مقامات اعطا شده توسط تهمت و کنگره در سال 2018 به تقویت قابلیت های تهاجمی.

حمله آغاز شد و در روز انتخابات و چند روز به طول انجامید جلوگیری از روسها از نصب یک کمپین دروغ که شک و تردید در نتایج انتخابات, مقامات گفت.

سفارت روسیه نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de