مغلوب ساختن پیشی جستن تاخیر منسوخ ‘ G7 در نشست سران

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای به تعویق انداختن این سال G7 اجلاس و دعوت از سران کشورهای دیگر برای شرکت در مذاکرات.

“من احساس نمی کنم که… آن را به درستی نشان دهنده آنچه در جریان است در جهان. آن را بسیار منسوخ شده گروه کشورهای” آقای ترامپ گفت: در روز شنبه.

G7 که ما میزبان این سال, شامل, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن و انگلستان است.

رئیس جمهور روسیه, کره جنوبی, استرالیا و هند باید دعوت شود.

صحبت با خبرنگاران در هیئت مدیره ریاست جمهوری هواپیما Air Force One, آقای ترامپ گفت که او به تأخیر انداختن نشست – که به جای برنامه ریزی شده در بعد ماه ژوئن تا سپتامبر است.

  • چه G7 اجلاس و چه کاری می کند ؟

هفته گذشته آقای ترامپ گفت: آن را ممکن است برای برگزاری یک گردهمایی در کاخ سفید و به طور بالقوه و قطعات از کمپ دیوید آمریکا به ریاست جمهوری کشور عقب نشینی با وجود نگرانی های بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان بعد را رد کرده و رئیس جمهور را دعوت به شرکت در یک اجلاس در فرد به دلیل شیوع.

او سخنگوی تشکر آقای ترامپ اما گفت که آلمان و رهبر “نمی توانند به توافق برسند شخصی او مشارکت, برای سفر به واشنگتن”.

روز جمعه نخست وزیر بوریس جانسون “توافق بر اهمیت برگزاری G7 در فرد در آینده نزدیک” پس از گفتگو با رییس جمهور آمریکا از کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

G7 – یا گروه هفت – رهبران قرار بود برای دیدار با ویدئو کنفرانس در ماه ژوئن در پاسخ به Covid-19.

این گروه ساخته شده است تا از هفت جهان اقتصاد.

این توجه خود را به عنوان “یک جامعه از ارزش” با آزادی و حقوق بشر و دموکراسی و حکومت قانون و رفاه و توسعه پایدار به عنوان کلید آن اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>