آخرین عمده معاهده محدود کردن ایالات متحده و روسیه, هسته ای ممکن است آویزان در تعادل به عنوان برگ برنده دولت یمن به جای آن با یک شات اسلحه-کنترل پیمان که همچنین شامل چین پنج ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

این شروع جدید پیمان که تعدادی محدود از مستقر استراتژیک کلاهک هسته ای و خاص راه اندازی سیستم عامل تنظیم شده است به پایان می رسد در ماه فوریه است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انگلیس به گسترش آن و کلاه ناپدید می شوند, ایالات متحده و روسیه بدون هر گونه محدودیت های قابل توجهی در نیروهای هسته ای برای اولین بار در دهه.

روسیه گفته است که مایل به گسترش جدید شروع بدون قید و شرط. اما برگ برنده دولت خودداری کردند گفت: این پیمان امضا شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2010 منسوخ شده است کافی و بیش از حد به نفع مسکو است.

در علاوه بر این به تمایل گسترده تر پیمان را پوشش می دهد که چین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به دنبال بهتر مکانیسم های تأیید و محدودیت در تمام روسیه سلاح های هسته ای هستند که بسیاری از آنها به خصوص خطرناک و سقوط در خارج از پارامترهای جدید شروع می شود.

“شروع جدید است که رفتن به پایان می رسد در ماه فوریه است. وجود دارد که توانایی آن را گسترش دهد. اما دوباره این اشتباه چارچوب برای آینده” مارشال Billingslea تهمت جدید فرستاده ویژه برای کنترل تسلیحات گفت: در مصاحبه ای در ماه مه کاهش به گفتن نیست که آیا ایالات متحده را گسترش پیمان. “حق چارچوب برای آینده یک رویکرد سه جانبه است که در آن قلب موثر تایید.”

روز دوشنبه Billingslea گفت: در یک صدای جیر جیر او موافقت کرده بود در یک زمان و تاریخ در این ماه برای دیدار با روسیه اصلی اسلحه-کنترل ایران. او گفت: مقامات چینی شده بود دعوت شده به جلسه نیز هست اما پیشنهاد آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دعوت را پذیرفته است.

این مذاکرات به عنوان برگ برنده نگه می دارد به طور فزاینده مکرر تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اخیرا ژوئن 1, منجر به نشان می دهد که دولت به دنبال ایجاد روابط حسنه با مسکو و به دنبال کنترل سلاح به عنوان یک منطقه کلیدی از منافع متقابل است. تهمت می خواستم به مذاکره با مسکو در سلاح های هسته ای که قدمت آن به سال 1980 زمانی که او ابراز علاقه مبادله مقابله با شوروی از طرف دولت ریگان. منتقدان اما دیدن رفیع آرمان برای مقابله با روسیه و چین به عنوان ممکن است تظاهر به از بین بردن یکی دیگر از پیمان مذاکره با اوباما.

خواسته در این مصاحبه در مورد یک پیشنهاد به گسترش جدید شروع تا زمانی که روسیه پیشرفت به سمت یک معامله جدید است که تنظیم همه از آن سلاح های هسته ای Billingslea گفت: “وجود دارد که برخی بسیار قوی تفکر در آن وجود دارد.”

این پیشنهاد توسط دو سابق بالا جمهوریخواه مقامات دفاعی را ببینید روسیه توافق برای آغاز مذاکرات در یک پیمان جدید است که قطاری از همه روسیه و ایالات متحده آمریکا سلاح های هسته ای در ازای فرمت جدید شروع و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد حق هر سال به پایان این توافق اگر پیشرفت نیست و….

معاون وزیر امور خارجه گفت: روسیه آماده است به بحث در مورد محدودیت سلاح های خود را تحت توسعه است که شامل هسته ای-مجهز به موشک های کروز و اژدر که پوتین بوق و کرنا — اما تنها در صورتی که ایالات متحده موافقت خود را با بحث در مورد مسکو نگرانی در مورد ایالات متحده آمریکا, موشک, دفاع, فضا, سلاح و سلاح های متعارف در حال توسعه است که می تواند اعتصاب در هر نقطه بر روی زمین در عنوان کمی تا یک ساعت.

“اگر آنها می خواهند به مذاکره راه باز است” خود را درگیر در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته با روزنامه روسی کومرسانت. “وضعیت ما تمایل به بحث در مورد آینده انواع [سلاح] ایالات متحده موافقت خود را برای یک بحث اساسی از نگرانی های ما.”

Billingslea گفت: کاخ سفید نیست که مایل به محدود آمریکا موشک های دفاعی. در مارس 21 ظاهر در موسسه هادسون او گفت که “روس ها را مجبور به ایجاد برخی از فوق العاده چشمگیر عرضه و من حتی نمی تواند درک آنچه در آن ممکن است برای رئیس جمهور برای تغییر آن موقعیت است.”

نتیجه یک بازی Hail Mary هسته ای brinkmanship در روزهای پایانی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوره اول که بعید است به حل و فصل قبل از انتخابات.

روسیه ممکن است صبر کنید تا ببینید که آیا دموکرات ها به کاخ سفید و انتخاب کردن به گسترش جدید شروع توافق عنوان شده است. چین را رد کرده است مذاکرات هسته ای آشکار می روم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال راه هایی را به پکن به جدول.

در ماه های اخیر مقامات روسی ابراز نگرانی کرده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تاخیر در گسترش شروع جدید است بیش از فقط یک بلوف برای استخراج شرایط بهتر.

خود را درگیر صحبت May 14 در یک کنفرانس آنلاین در روسیه گفت که سلاح های جدید فن آوری های جدید نیاز به اسلحه-
کنترل موافقت نامه اما که وجود دارد این است که “نیازی به اعتماد” بین روسیه و ایالات متحده — و همچنین زمان کمی. خود را درگیر گفت که ایالات متحده و روسیه باید گسترش شروع جدید برای یک سال بدون هیچ گونه شرایط اولیه “به طوری که ما می توانید سعی کنید به آمده تا با چیزی جدید.”

خواسته در مورد اینکه آیا ایالات متحده است که در واقع مایل به گسترش جدید شروع ارشد تهمت رسمی دولت گفت: “ما کاملا مایل به راه رفتن دور. اما من می خواهم که خلق و خوی است که در واقع همه گزینه ها روی میز هستند.”

ایالات متحده با اسلحه-کنترل طرفداران توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اظهار داشت: اهداف است که چین باید به ارمغان آورد به کنترل تسلیحات برای اولین بار مجموعه ای از روسیه سلاح های هسته ای خارج شروع جدید این محدودیت باید تنظیم و تایید مکانیسم برای اسلحه-کنترل معاهدات با مسکو می تواند بهبود یافته است. اما آنها می گویند خطر انداختن یک توافق خوب مانند جدید شروع به دنبال یک نظری معامله احمقانه است وقتی که می آید به سلاح های هسته ای.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای هدیه دادن و کاملا خوب اسلحه-کنترل معاهده امروز گفت:” لورا Grego دانشمند ارشد در اتحادیه دانشمندان نگران, غیر انتفاعی, گروه حمایت. “شما نمی نیاز به خلاص شدن از شر است که در جهت چیزی بهتر از فردا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمدید فشار برای یک معامله سه جانبه می آید که کاخ سفید همچنان به برداشت از عمده سلاح-کنترل معاهدات.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده را ترک معاهده آسمان های باز یک توافق چند جانبه است که تنظیم نظامی overflights. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده از Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان یا پیمان INF یک پیمان دو جانبه با مسکو که ممنوع, تولید, تست, یا استقرار در زمین-راه اندازی میانی موشک. در هر دو مورد تهمت و دولت ذکر شده نقض توسط روسیه به عنوان دلیلی برای آمریکا برداشت.

متحدان رئیس جمهور نیز تحت فشار قرار دادند و این دولت به “unsign” جامع هسته ای-Test-Ban Treaty یا CTBT توافق منع همه انفجار هسته ای که رئیس جمهور بیل کلینتون امضا شده در سال 1996 اما در مجلس سنا به تصویب رد. آن را به اجرا در آمده است.

واشنگتن پست اخیرا گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد بحث از سرگیری هسته ای آمریکا تست پس از آنکه روسیه و چین انجام پایین-عملکرد آزمایش های هسته ای — یک اتهام هر دو کشور را تکذیب کرد.

این اقدامات منجر اسلحه-
کنترل طرفداران و منتقدان از رئیس جمهور به سوال که آیا تهمت و دولت او قادر به مذاکره پیچیده مقابله با مسکو و پکن است. در بیش از سه سال تهمت منتقدان اشاره می کنند که دولت تنها خارج از اسلحه-کنترل موافقت نامه نمی توان به دست آورد کشش در مبادله های جدید.

“در طول 50 سال از سلاح های استراتژیک کنترل آغاز شده است که در سال 1969 ما هرگز تا به حال چنین فاصله طولانی در این گفت و گو در این موضوع و در حال حاضر ما در حال پرداخت پول برای آن گفت:” الکسی Arbatov رئیس مرکز امنیت بین المللی در Primakov ملی تحقیقات موسسه اقتصاد جهانی و روابط بین الملل در مسکو.

“ما در حال پرداخت آن به دلیل تغییر نظم جهانی و فن آوری قریب به اتفاق ما در تلاش برای کنترل آنها” Arbatov گفت. “و از آنجا که وجود دارد عدم درک و علاقه در کنترل سلاحهای هستهای که در حال حاضر بسیار تلفظ در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

مشکل تامین گسترده مقابله با روسیه را پوشش می دهد که این کشور سلاح های هسته ای مهم است. اوباما پیشنهاد شده به عنوان مقدار در سال 2013 سخنرانی در برلین بود و رد شده توسط مسکو است. چالش های انجام می دهند که در حالی که همچنین آوردن چین به یک سلاح-کنترل قرارداد برای اولین بار می تواند غیر قابل عبور.

چین حدود 320 کلاهک هسته ای در حالی که ایالات متحده و روسیه دارای حدود 5,800 و 6,370 ترتيب با توجه به فدراسیون دانشمندان آمریکایی. پکن به مدت طولانی از آن پیشنهاد شده است که هیچ دلیلی برای ورود به یک توافق محدود کردن آن نیروی هسته ای تا زرادخانه خود روش اندازه واشنگتن و مسکو است.

Billingslea در مصاحبه رد آن استدلال. “آنچه که من را قبول ندارند و آنچه که من فکر می کنم بسیار خطرناک جنگ سرد ذهن مجموعه ای است به استدلال می کنند که چینی ها باید اجازه داده شود برای رسیدن به استراتژیک هسته ای برابری با ایالات متحده و روسیه قبل از ما می توانید انجام معنادار کنترل سلاح” او گفت:. “این بدان معنی است که ما در واقع در میان سه راه مسابقه تسلیحاتی.”

معلوم نیست چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد برای دریافت چینی به توافق به مذاکرات شروع می شود. Billingslea گفت که او با تکیه بخشی در روسیه به پکن برای شرکت به روسیه برای سال حمایت به صورت چند جانبه اسلحه-کنترل معاهدات و تبلیغ روابط نزدیک تر با چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا که چین انجام شده پایین-عملکرد آزمایش های هسته ای ممکن است آغاز یک فشار مبارزات انتخاباتی برای وادار کردن پکن به مذاکرات.

“در نهایت آنها در حال رفتن به تصمیم می گیرید که آنها نمی مانند در اختیار داشتن تمام این پخش در جزئیات آنچه را که آنها انجام می دهند در پنهان تجمع گفت:” ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, رسمی, زبان, به شرط ناشناس ماندن به کاندید مورد ایالات متحده رویکرد است. دولت را “بسیج افکار عمومی جهان در برابر آنها را اگر آنها نمی, مذاکره با آمریکا” است و با توجه به “مقدار زیادی از گزینه های دیگر برای تشویق مشارکت” این مقام گفت.

استیون Pifer یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز و دیپلمات سابق آمریکا در روسیه و اوکراین گفت که ایالات متحده تا کنون نیست و قرار دادن هر چیزی بر روی میز است که جلب چینی.

Pifer گفت: آن را حس بیشتری را به جوهر یک معامله دو جانبه بین ایالات متحده و روسیه و پس از آن امن تعهدات از انگلیسی و چینی برای محدود کردن زرادخانه های هسته ای خود را در برخی از راه را با هم. او گفت: تا کنون او را ندیده است هیچ پیشنهادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از چه سه جانبه اسلحه-کنترل معامله خواهد بود.

Pifer پرسید: “چگونه می توانم شما را از یک پیشنهاد گفت: نه ایالات متحده و نه روسیه آماده است برای رفتن به چین سطح, و هیچ کس آماده است اجازه دهید به چین می آیند؟”

دیکسون گزارش از مسکو.