مغلوب ساختن پیشی جستن, مرکل و پایانی جهانی نفوذ ایالات متحده

“تصویر از ایالات متحده شروع دهه جدید در یک موقعیت ضعیف تر در سطح جهان از بیشترین امتیاز را در دو مورد قبلی ریاست جمهوری دولت” مشاهده گالوپ گزارش با اشاره به اثرات خورنده از مغلوب ساختن پیشی جستن عجول و بی پروا unilateralism و صاف و پوست کنده بیگانه ستیزی در تصویر آمریکا در جهان است.

دیگر رای گیری های اخیر ارائه شواهد بیشتر از روند. با توجه به یک نظرسنجی پیو از پاسخ دهندگان در 32 کشور 64 درصد از مردم گفت که آنها تا به حال هیچ اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ایالات متحده آمریکا در لیبی. کسانی که گریم نمایش حاد به خصوص در اروپا که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن سلف باراک اوباما به مراتب محبوب تر است. دسامبر 2019 نظرسنجی در آلمان یافت که تهمت بود به عنوان یک تهدید بزرگتر از autocrats در مسکو و پکن و پیونگ یانگ.

این نظرسنجی انجام شد قبل از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس که از همه بیشتر soured جهانی نگرش نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا, سایت جهان تک بزرگترین تلفات و وسیع, فاجعه باری نوار عفونت است که به ظاهر هیچ پایانی در چشم.

“مردم حیرت زده در مورد اثر ناتوان رهبری و یا از پلاریزه رهبری قادر به متحد کردن و گرفتن نیروهای تراز وسط قرار دارد بنابراین شما می توانید آدرس مشکل [از coronavirus],” توماس Kleine-Brockhoff, معاون رئیس جمهور از آلمانی مارشال صندوق و مدیر آن دفتر برلین گفت: به همکارم دن Balz. “و که البته نتایج در یک nosedive در چگونه شما مشاهده [ایالات متحده]. آنچه که شما شاهد یک فروپاشی قدرت نرم آمریکا است.”

این کشور با قدرت نرم به فراغت آلمان است که موفق coronavirus با فن های بهره وری و درجه ای از وحدت به طور کامل وجود ندارد و در ایالات متحده. “پاسخ به همه گیر” نوشته Ruchir شارما رئیس جهانی استراتژیست در مورگان استنلی “است برجسته از قبل موجود نقاط قوت: کارآمد دولت پایین بدهی شهرت صنعتی تعالی است که محافظت از صادرات آن حتی به عنوان تجارت جهانی می افتد و رشد ظرفیت برای ایجاد داخلی شرکت های فن آوری در جهان تحت سلطه توسط آمریکایی و چینی غول اینترنت.”

رهبری سیاسی است که البته حیاتی است. “هنگامی که شما به عنوان خوانده شده آخرین نتایج در این گزارش در جهان چگونه نرخ رهبری عمده قدرتهای جهانی, رهبران ارائه شده که این مورد برای اکثر یقین را بهترین” نوشته محمد یونس گالوپ را سردبیر. “دیرین صدراعظم عاشق یا متنفر شده است یکی از قابل پیش بینی ترین رهبران بسیار نامشخص زمان در اروپا و جهانی شود.”

که همه درست تر در طول همه گیر است که دیده می شود مرکل داخلی افزایش محبوبیت در گرگ و میش از فعالیت های سیاسی. “ویژگی های است که تشخیص او را به ميدان آمده در این بیماری همه گیر است که اندازه گیری حقایق مبتنی بر شواهد و بر اساس اجماع گرا رهبری” Constanze Stelzenmüller یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز گفت: به همکار من Loveday موریس.

بر خلاف تهمت او ماهرانه پیمایش آلمان پیچیده سیستم فدرال sternly فشار برای اقدامات سختگیرانه تر و مستندات از برخی از رهبران محلی را که باید فکر. “آلمان نمی خواهد که اب و هوای آن را به خوبی حال او نیست بسیار سخت کار می کرد در خرید این مناظر به همه وزیر و رئیس جمهور در خط” Stelzenmüller اضافه شده است.

به عنوان یک نتیجه, همراه با سرب نقش او بازی در تامین عمده E. U. بودجه مقابله هفته گذشته مرکل به نظر می رسد مجموعه ای برای ترک صحنه سیاسی با یک دور rosier میراث از آنچه منتقدان او از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن — پیش بینی کرد. “این احتمالا اولین بار است که پس از 16 سال یا 15 سال صدراعظم فرصتی برای سوار شدن به یک شکوه غروب آفتاب و نه به یک رعد و برق” استفان Kornelius مرکل مجاز شرح حال گفته موریس.

همان را نمی توان گفت برای مغلوب ساختن پیشی جستن که آور, کمپین انتخاب مجدد به برخورد با بهداشت عمومی فاجعه است. “مردم به تهمت بسیاری از صحبت های ناشناس برای به اشتراک گذاشتن پرده بحث ها و برداشت های, می گویند رئیس جمهور ناتوانی به طور کامل مقابله با بحران است که با توجه به تقریبا پاتولوژیک عدم تمایل به اعتراف به خطا; یک حلقه بازخورد مثبت از بیش از حد گلگون ارزیابی و داده ها از مشاوران و فاکس نیوز و یک میل شدید برای تفکر جادویی است که او را مانع از به طور کامل درگیر شدن با این بیماری همه گیر” همکاران من ” فیلیپ Rucker و اشلی پارکر گزارش شده است.

“طنز این است که اگر او فقط می خواهم انجام شده با حداقل شایستگی و فقط دهن کلمه در مورد وحدت ملی او در واقع می تواند در یک موقعیت قوی در حال حاضر که در آن اقتصاد است و بازگشایی آن شغل آینده بازگشت” بن رودز معاون مشاور امنیت ملی اوباما به آنها گفت. “و او فقط نمی تواند آن را انجام دهد.”

فراتر از همه گیر هر چند کارشناسان مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تنها کاتالیزور برای یک تغییر جهانی گفتگو در مورد ایالات متحده قدرت در جهان است. “من فکر می کنم ایالات متحده دیده می شود از دیدگاه من به عنوان درگیر شدن در داخلی خود حساب مانند بقیه جهان واقعا وجود ندارد,” رابین Niblett مدیر و رئیس اجرایی از چتم هاوس یک مخزن فکر می کنم در لندن گفت: به Balz. “این امریکا در تلاش برای نبرد با تاریخی و معاصر شیاطین است که به همان اندازه به عنوان هر چیزی که نتیجه ای داخلی خود تناقضات و تنش ها و نقاط قوت و ضعف است.” او افزود که تهمت نمایندگی به سادگی یک بیداری بی ادب.

“تا حالا کسی را که به طور جدی پس از این؟” مت eli valley سیاست خارجی مشاور بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), گفت: ملت با اشاره به ایالات متحده آمریکا از دست زدن به این بیماری همه گیر. “این ایده از امریکا به عنوان این بی نظیر و عالی صالح هژمون جهانی است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de