مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده کشیدن برخی از سربازان از آلمان

فایل عکس سرباز آمریکایی در حال تصویر در حین ورزش از ارتش ایالات متحده جهانی سویفت پاسخ 17 روز رسانه های نزدیک Hohenfels, آلمان, اکتبر 9, 2017. رویترز/Michaela Rehle

واشنگتن (العالم) – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که ایالات متحده را در پایین تعدادی از نیروهای این ایستگاه در آلمان به 25,000 یک برش حدود 9,500 است که به احتمال زیاد به ناراحتی هر دو همکار خود را جمهوری خواهان در کنگره آمریکا و ناتو.

در نظرات به خبرنگاران تهمت شکایت کرده است که آلمان نه صرف به اندازه کافی در دفاع به عنوان مورد نیاز توسط ناتو داد. او گفت که تا زمانی که آلمان صرف بیشتر ایالات متحده را حذف نیروهای خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات منعکس اولین تایید رسمی از قطع بود که برای اولین بار منتشر شده توسط وال استریت ژورنال در تاریخ 5 ژوئن و بعد از تایید به رویترز یک مقام ارشد آمریکایی که نمی خواست نامش فاش نشود.

که گفت این بود نتیجه ماهها کار توسط ارتش ایالات متحده و رهبری تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تنش بین تهمت و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که مانع طرح خود را به میزبان یک فرد گروه هفت (G7) نشست این ماه است.

اما دیگر منابع آشنا با این موضوع گفت: تعدادی از مقامات ایالات متحده در کاخ سفید وزارت امور خارجه و پنتاگون شگفت زده شدند و تصمیم آنها ارائه توضیحات اعم از مغلوب ساختن پیشی جستن را بستم بیش از G7 به تاثیر ریچارد Grenell سابق سفیر آمریکا در آلمان و یک تهمت وفادار.

گزارش توسط جف میسون; نوشتن توسط اریک راش و Arshad محمد; ویرایش توسط کریس ریس و پیتر کونای

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de