مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف کارگران خارجی با ویزای جدید یخ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید یک مکث در برخی از کارت سبز و معلق ویزا برای دیگر کارگران خارجی تا پایان سال 2020 است.

ماهر tech کارگران غیر کشاورزی فصلی یاران au pairs و مدیران ارشد تحت تاثیر قرار خواهد شد.

کاخ سفید گفت که این حرکت را ایجاد شغل برای آمریکایی ها صدمه زدن به لحاظ اقتصادی با توجه به همه گیر.

اما منتقدان می گویند کاخ سفید است که بهره برداری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به سفت کردن قوانین مهاجرت.

که تحت تاثیر قرار?

در یک جلسه مطبوعاتی برای خبرنگاران و دولت گفت: توقف در محل از طریق پایان سال خواهد تاثیر مورد 525,000 مردم است.

که شامل حدود 170,000 مردم مسدود شده توسط تصمیم به گسترش یک ممنوعیت جدید کارت سبز – که کمک های مالی دریافت اقامت دائم برای اتباع خارجی. کاخ سفید برای اولین بار اعلام کرد که این توقف کسانی که ویزا در آوریل سفارش شده است که مجموعه ای به پایان می رسد در روز دوشنبه.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه مهاجرت گرین کارت تعلیق

موجود دارندگان ویزای انتظار نمی رود که برای تحت تاثیر قرار تحت محدودیت های جدید اعلام کرد در روز دوشنبه.

سفارش نیز به ویزای H-1Bکه اغلب اعطا شده به هند tech کارگران و خانواده های آنان است. منتقدان می گویند این ویزا اجازه داده اند شرکت سیلیکون ولی به برون سپاری شغل های آمریکا به کاهش پرداخت های خارجی کارکنان. ویزای H-1B در حال حاضر از طریق یک قرعه کشی اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد آنها به جای اهدا می شود توسط بالاترین حقوق و دستمزد. در سال گذشته وجود داشت در مورد 225,000 برنامه رقابت برای 85,000 نقاط در دسترس از طریق H1-B ویزا برنامه.

سفارش را به حالت تعلیق در اکثر H-2B ویزا برای کارگران فصلی از جمله کسانی که در صنعت مهمان نوازی به جز کسانی که در کشاورزی و صنایع غذایی و مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

سفارش محدود خواهد شد J-1 در کوتاه مدت ارز ویزاییک دسته که شامل دانشجویان و خارجی au pairs که به ارائه مراقبت از کودکان. استادان و محققان گنجانده شده در سفارش. وجود خواهد داشت یک ماده به درخواست معافیت.

L ویزا برای مدیران و دیگر کارکنان کلیدی شرکت های چند ملیتی نیز به حالت تعلیق درآمد.

چه واکنش ؟

هدف این است که برای دریافت “بهترین و درخشان ترین” و “ارزش بیشتر برای اقتصاد ما” یک مقام ارشد گفت: در این زمینه تماس بگیرید.

علامت Krikorian مدیر اجرایی مرکز مطالعات مهاجرت که سوغات محدودیت گفت: AP news agency: “این یک حرکت جسورانه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حفاظت از مشاغل در آمریکا.”

اما اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: “این بهره برداری از یک بیماری همه گیر به تغییر قانون مهاجرت در حالی که جانشین کنگره است.”

سیاست جدید نیز مخالف توسط بسیاری از کسب و کار است که تکیه بر کارگران خارجی.

“به عنوان اقتصاد ریباند شرکت های آمریکایی خواهد نیاز به اطمینان که آنها می توانند با تمام نیروی کار خود را به” اتاق بازرگانی در نامه ای نوشت: در این ماه هشدار در برابر محدودیت های جدید.

“به این منظور بسیار مهم است که آنها دسترسی به استعداد هر دو در داخل و از در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de