مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال ‘افزایش’ از صد نفر از ماموران فدرال به شهرستانها

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت او ارسال خواهد شد “خروش” از ماموران فدرال به شهرهای آمریکا در یک ضد جرم سرکوب عملیات افسانه است.

صحبت از کاخ سفید آقای ترامپ گفت: او تا به حال هیچ چاره ای اما برای استقرار صدها نفر از ماموران فدرال به شیکاگو.

خواه نیز ارسال فدرال افسران به دو دموکراتیک-اجرای شهر آلبوکرک و کانزاس سیتی است.

فدرال افسران در حال حاضر در پورتلند اورگان که در آن شهردار می گوید که آنها در حال ساخت در حال انجام تظاهرات بدتر است.

دادستان کل آمریکا ویلیام Barr که پیوست Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه در اطلاعیه ای گفت: آنها فرستاده بود حدود 200 ماموران فدرال به کانزاس سیتی میزوری ارسال خواهد “قابل مقایسه” شماره شیکاگو و حدود 35 نفر دیگر به Albuquerque, New Mexico.

رئیس جمهور تهمت است اتخاذ یک قانون نظم و استقرار او به عنوان چهره سخت مجدد انتخابات در ماه نوامبر.

شده اند وجود دارد تظاهرات – گاهی اوقات نزولی به عمران اختلال در نمرات از شهرهای آمریکا از ماه مه پس از مرگ گزارشی جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا.

در ضمن خشونت اسلحه دارای مشخصی در شهرها از جمله شهر نیویورک فیلادلفیا و لس آنجلس و شیکاگو و میلواکی.

در سه شنبه شب ماموران فدرال شلیک گاز اشک آور و گاز فلفل توپ و flashbangs در تظاهرات در مرکز پورتلند که تاکنون 54 بار شب از تظاهرات.

ماموران به سرعت استفاده می شود جمعیت-کنترل مهمات در تلاش برای متفرق کردن صدها نفر از مردم با تجمع در مقابل ساختمان یک دادگاه فدرال.

عوامل بوده است متهم به رانندگی در بینام و وسایل نقلیه اطراف اورگان بزرگترین شهر در حالی که با پوشیدن لباس نظامی خستگی و خودسرانه بازداشت یک تعداد انگشت شماری از تظاهرکنندگان.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot روز سه شنبه تایید کرد که ماموران فدرال خواهد بود اعزام به شهرستان خود را به گوشت گاو تا پلیس محلی.

“ما خوش آمدید واقعی مشارکت نمی کنیم خوش آمدید دیکتاتوری” Ms Lightfoot گفت: در یک کنفرانس خبری هشدار داد که فدرال افسران باید سعی کنید همان تاکتیک های آنها استفاده می شود در پورتلند.

آقای ترامپ اغلب برجسته شیکاگو را به خشونت اسلحه اپیدمی و او را دوباره در روز چهارشنبه.

“این داد و بیداد خشونت شوک وجدان ملت ما,” او گفت:.

در آخرین حادثه در شیکاگو حداقل 15 نفر به ضرب گلوله در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه در یک باند مظنون مرتبط با حمله.

فدرال افسران مستقر شدند به شهر کانزاس در پی مرگ یک دختر چهار ساله و پسر افسانه Taliferro بود که در صورت به هنگام خواب در خانه و خانواده خود را در ماه ژوئن.

فدرال اجرای قانون عملیات پس از نام پسر آقای ترامپ گفت. افسانه را پیوست رئیس جمهور در اعلام.

“نه مادر همیشه باید به گهواره او مرده کودک در آغوش او به سادگی از آنجا که سیاستمداران حاضر به انجام آنچه لازم است به امن خود را به محله و به امن خود را در شهرستان” آقای ترامپ گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de