برنی ساندرز بر خلاف دیگر پتانسیل 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری دارای یک پیام است که طنین انداز با طیف گسترده ای از مردم است. (عکس: پل ویور / فلیکر)

نیست سازمان ملل متحد-آمریکا برای رای دهندگان به انجام برخی از مشق شب قبل از رای گیری. در اینجا یک “راهنمای مختصر” برای رای دهندگان با مدت زمان محدود که ممکن است بخواهید اطلاعات بیشتر.

شرکت دموکراتیک Partiers نگه داشتن سوال electability از نامزدها ندارند یعنی برنی ساندرز و الیزابت وارن. واقعا ؟ این پیشرو ترقی خواهان هستند به شدت به فرض به “unelectable” نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن?

در نظر بگیرید یک انتخابات که در آن برنی است تا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. تفاوت شب و روز است. شروع با این همه مسئله مهم از شخصیت. تهمت و دروغ هر روز به tweeting اطلاعات غلط و جعل چیست و چه چیزی نیست که در کشور ما. فقط به عنوان بد مغلوب ساختن پیشی جستن تاکتیک تکیه به طور کامل در دروغ گفتن در مورد یا بد نمایش دادن آنچه که او انجام مسئولیت رسیدگی به بزرگ و کوچک مشکلات. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است بیش از 16000 نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند از ژانویه 2017. برنی صراحت می گوید حقیقت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرفدار/نژادپرست است که با استفاده از سوت سگ برای ترویج پیاده سازی و اجرای سیاست های نژادپرستانه. برنی یک حقوق مدنی جنگنده رفتن به شصت نوزده.

برنی زنان احترام می گذارد و قهرمانان خود را باعث می شود. دونالد یک وحشی درنده جنسی است و افتخار خود را در مورد جنسی فتوحات و سریال زناکار.

برنی مذاکرات صلح و حکومت قانون است. دونالد تحریک به خشونت و معتقد است که در حکومت قدرت خام توسط رئيس جمهور که یاغی است و روزانه ما را نقض قانون اساسی است. به یاد بیاورید او شوم اعلام می کند که “من یک مقاله 2 جایی که من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.”

مقایسه آنچه تهمت و ساندرز انجام است. هنگامی که وجود دارد یک درگیری بین کسب و کار بزرگ و خوب در کار, حقوق مصرف کننده, حقوق مالیات دهندگان کوچک و احترام و محیط زیست حمایت برنی ایستاده بود با مردم. برنی بهترین رکورد کنگره مبارزه با سوء استفاده شرکت های بزرگ. در ضمن تهمت, واقعا, یک, شرکت, تغییر ظاهر به عنوان یک انسان کار می کند به خط جیب شرکت های بزرگ fat cats. برنی دعوا برای کارگری دستمزد زندگی می کنند و ایمنی محل کار; دونالد متنفر اتحادیه های کارگری و هیچ مشکل انجماد $7.25 در هر ساعت حداقل دستمزد و برچیدن جدی کارگر ایمنی و بهداشت حمایت.

برنی یک مصرف کننده قهرمان است که می خواهد به لغو خرد کردن بدهی وام دانشجویی و معکوس خطرناک برون سپاری تولید دارو به چین ترک ما دفاع. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نزدیک به خاموش کردن مصرف کننده حمایت مالی اداره و دیگر مصرف کننده ایمنی سازمان مانند ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت. به مدت سه سال او crazily تحت فشار قرار دادند کاهش سلامت و بیماری همه گیر پژوهش است. آن را در زمان پخش كردن, coronavirus برای او به صورت واقعیت و پاسخ او شده است کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک شرکت رفاه پادشاه با یک شکست در قمار کسب و کار استفاده می شود که خود را در بی پروایی نشان دادن عبارت “ورشکستگی به عنوان یک مزیت رقابتی است.” او مشغول پارو انواع یارانه های جالب, کمک مالی و غول مالیات فرار به سود شرکت های بزرگ در هزینه مالیات دهندگان کوچکتر. برنی است که به شدت در برابر بسیاری از این شرکت ها “سوسیالیسم برای ثروتمندان است.”

در محیط برنی خوب است اما نه کامل, رکورد. مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ مشکلی با کشنده شرکت های آلودگی مانند خاکستر ذغال سنگ جیوه متان دیزل ذرات اهانت آمیز سلامت خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن جلوگیری فدرال تلاش های از مبارزه با اختلالات آب و هوا, مذاکرات در مورد “پاک, زیبا زغال سنگ” و حتی منع استفاده از اصطلاح “تغییر آب و هوا” (که او معتقد است که جعل است). برنی مبارزات در سراسر کشور صحبت کردن در مورد سرمایه گذاری های عمومی در آب و هوا آمادگی—برای پرداخت مرمت مالیات شرکت که تهمت می خواهم به بیشتر کاهش دهد. تنها با استفاده از تمام منابع در دسترس می تواند ایالات متحده را شامل فوق العاده پر هزینه فراری, آتش سوزی, سیل ویرانگر خشکسالی و در حال حاضر افزایش سطح دریا ناشی از اختلال آب و هوا.

برنی انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را پنهان و عمده کاهش مالیات برای خانواده خود را از طریق کنگره است.

دونالد می گوید: او هرگز انجام هر چیزی اشتباه است و هرگز نیاز به عذرخواهی می کنیم. برنی به رسمیت می شناسد اشتباهات خود را زمانی که او در اشتباه است. دونالد معافیت وعده ها در کاهش قیمت دارو در هوای پاک و آب در بیشتر مشاغل تولیدی و گسترش مراقبت های بهداشتی بیمه. مغلوب ساختن پیشی جستن است, در واقع, به طور جدی آسیب دیده به محیط زیست و صدمه زدن به این کارگران و مصرف کنندگان است.

برنی و تهمت باید سطحی شباهت. هر دو به ندرت لبخند. هر دو می تواند ناهنجار و مشکل گرفتن مشاوره. اما برنی می خواند فکر می کند و همدردی با افرادی که به شدت نیاز به مراقبت های بهداشتی جهانی و تحمل روزانه فقر است. دیوانه وار به tweeting دونالد نمی بخوانید و یا فکر می کنم و عاری از همدلی ترجیح می دهند به استفاده از دفتر کار خود به غنی سازی تهمت خانواده کسب و کار. به جای صرف وقت خود را در حال کار برای درک مشکلات مردم کار نازک پوست دونالد صرف وقت خود را سرزنش دیگران و وحشیانه نیک-نامگذاری مخالفان سیاسی.

برنی است “دموکراتیک سوسیالیستی,” دفاع از پیشرفت های که اروپای غربی شهرستان تا به حال برای چندین دهه به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که ما تا به حال چندین دهه پیش—مانند تقریبا شهریه آموزش عالی آزاد پس از جنگ جهانی دوم در دانشگاههای دولتی از کالیفرنیا به نیویورک و حتی اوایل مالیات بر فروش در وال استریت تجارت.

دونالد یک شرکت سوسیالیست و یک قهرمان از دیکتاتوری شرکت دولتی (وال استریت داشتن واشنگتن) که پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت به نام “فاشیسم” در پیام به کنگره در سال 1938.

برنی خوب و واضح مناظره. دونالد یک جارچی مرحله دروغگو و evader-in-chief. برنی حاضر شرکت PAC پول و میلیون ها نفر از مردم بودجه مبارزه با کمک های مالی. تهمت می رود برای zillionaires. من می توانم در بروم. برای بیشتر اطلاعات قابل استفاده در خواندن کتاب جدید جعلی رئیس جمهور با علامت سبز و من.

با توجه به تعداد یک دموکرات مجلس نانسی پلوسی مغلوب ساختن پیشی جستن است “یک کلاه بردار دزد دروغگو. او باید در زندان باشد.” کسی می تواند فکر می کنم صادقانه برنی نیست electable در برابر فاسد دونالد ؟

Ralph Nader

رالف نادر است که یک مصرف کننده, مدافع, وکیل و نویسنده. آخرین کتاب شامل: به باروها: چگونه بوش و اوباما راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و به همین دلیل آن را بیش از حد دیر به معکوس دوره چگونه موش ها دوباره تشکیل کنگره, شکستن از طریق قدرت: آن را آسان تر از ما فکر می کنم و حیوانات حسادت: یک حکایت

کار ما این است که تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License. احساس رایگان برای دوباره و به اشتراک گذاری به طور گسترده ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de