مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک نظامی ایالات متحده در سیاست

حوادث این هفته را مبهوت حتی کسانی که احساس خطر برای برخی از زمان در مورد مسیر سیاست آمریکا است. روز دوشنبه تهمت استفاده از نیروهای امنیتی برای متفرق کردن تظاهرکنندگان قبل از یک op عکس توسط یک کلیسا است. در روزهای پس از او نگه داشته تا خود را بنوازند تفرقه شعارهای تعهد به از بند باز کردن نیروهای مسلح در شهرستانها ایالات متحده است. چنین تماس تکرار تهمت وفاداران, افترا صحنه های مسالمت آمیز معترضان جمع آوری روزانه در خارج از کاخ سفید است.

ما ممکن است در حال حاضر در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن “Götterdämmerung” به عنوان توماس رایت از موسسه بروکینگز اعلام کرد — این “باطل مارپیچ رو به پایین” به عنوان ریاست جمهوری تساوی و combustive پایان. نظر سنجی های ملی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن افتادن پشت دموکراتیک رقیب و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. در خیابان های واشنگتن, out-of-town نیروهای فدرال مقابله با معترضان از جمله افسران مسلح با کمی به هیچ شناسایی آژانس که به آن تعلق دارند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی است برای محدود کردن غرایز تهاجمی خود را به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید همچنان در سراسر کشور است. دادستان کل William P. بر هشدار از یک “جادوگر دم” از افراط گرایان مهم نیست که اکثر راهپیمایی ها و تظاهرات شده اند نه خشونت. وزیر دفاع Mark T. Esper صحبت از شهرهای ایالات متحده به عنوان “battlespaces.” یک سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران گفت که “همه گزینه ها روی میز” در مورد اعزامهای نظامی برای سرکوب اعتراضات زبان دولت بیشتر استفاده می کند که به دنبال جلوگیری از جغرافیای سیاسی دشمنان در خارج از کشور.

تا کنون مهم ترین ملامت به رئیس جمهور از او سابق وزیر دفاع. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. در عوض, او تلاش می کند برای تقسیم ما” جیم Mattis نوشت: در کثیرالانتشار بیانیه چهارشنبه. “ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

“هر ظاهر در هر کلمه از دهان یک مقام ارشد نظامی رهبر در این نقطه به عواقب” نوشته الیوت کوهن رئیس دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته. “در حالی که این مردان و زنان تنها و یا حتی نخست پادمان آمریکایی آزادی های آنها را تشکیل می دهند یک خط مهم حمایت می کند. و اگر آنها مایل به گرفتن یک گلوله برای کشور آنها باید به طور کامل آماده به وقاحت رنگ و لعاب tirades و لغزش صورتی برای آن است.”

منتقدان هشدار می دهند از آسیب در حال حاضر انجام می شود با مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از قدرت نظامی در خانه. “ایجاد یک حس است که نظامی است که یک حزبی سیاسی بازیگر واقعا خشونت به ماهیت مدنی-نظامی جمع و جور ایالات متحده گفت:” کوری Schake سابق پنتاگون رسمی در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه به نیویورک تایمز.

“برای تقسیم و تسخیر در خانه با استفاده از ایالات متحده, نظامی, باور نکردنی تشدید دولت سرکوبگر قدرت” آلیس گفت: دوست و همکار در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی به رادیو فردا.

جهان تنها ابرقدرت شروع به نگاه مانند شکننده تر از کشورهای دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن و وفاداران تنها هستند, دومین کمپ در نیمکره غربی این ماه گذشته برای سرگرم کردن مفاهیم داخلی نظامی سرکوب: حامیان رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro خواسته اند که کامل تصاحب اداری وزارت امور خارجه به عنوان رئیس جمهور در برابر یک طوفان از مجادلات میان coronavirus بیماری همه گیر. و در حالی که بالای برنج در هر دو کشور در حال حاضر احساس می کنم مجبور به عموم تعهد fealty خود را به قانون اساسی و دموکراسی کارشناسان ترس رو راست افراط گرایی بیشتر پایین رتبه به ویژه در میان پلیس محلی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و متحدان آن در کنگره باید توزیع با آتش زا دست پاچگی و بلاغت است که نشان می دهد ایالات متحده آمریکا است که در درگیری های مسلحانه با مردم خود و یا که برخی از جناح سیاسی دشمن است مبادا نیروهای امنیتی احساس تشویق و یا جسارت به هدف قرار دادن آنها به عنوان رزمندگان” با اشاره به گروه بین المللی بحران در بروکسل مستقر در سازمان است که با تمرکز بر پیشگیری از درگیری و به ندرت نظرات به داخلی آمریکا در امور.

از یک سو فرسایش در نظر چالش های این کشور را در آغوش خود نیروهای مسلح به عنوان یک کاملا خوش خیم بازیگر. طنز از برجسته جمهوری خواهان خواستار نظامی به خیط و پیت کردن تظاهرکنندگان در 31 سالگرد این نوع از مداخله در پکن شد را از دست داده و در بسیاری از مفسران.

“تیان آن من در آمریکا تخیل چیزی است که فوق العاده و دور به عمد قرار داده شده دور و چندی پیش” نوشت: Rui زونگ در سیاست خارجی است. “این یک علامت سیاه و سفید در برابر دولت چین به تنهایی به جای یک امکان در خود آمریکا. تنها تحت یک دیکتاتوری می تواند چنین چیزهایی اتفاق می افتد ما می گویند فراموشی Ocoee, Opelousas, تولسا یا ایالتی کنت.”

از سوی دیگر آن را نیز در خدمت به عنوان یک یادآوری به ناظران خارج از محدوده تعهدات آمریکا به دموکراسی و حکومت قانون است. “این قطعا می تواند بسیار آسان برای رهبران در آفریقا کسانی که با خود دیکتاتوری گرایش به توجیه رفتار آینده با اشاره به اقدامات دولت آمریکا در چند هفته گذشته” نوشت: نیجریه-بر اساس تحلیلگر Idayat حسن. “آنچه آفریقایی می توانند یاد بگیرند که از حوادث اخیر ایالات متحده است که دموکراسی هرگز نباید برای اعطا گرفته است و حقوق همه شهروندان باید به طور مستمر بود جنگیدند.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر