مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید برای سفیر درگیر شد در نژادپرست اسمير در برابر سیاه سیاستمدار

رئیس جمهور تهمت نامزد به سفیر نروژ مواجه است خواستار آن است که او خود را رها پیگیری دیپلماتیک پست پس از کشف از یک سال 1994 دادگاه پرونده نشان می دهد مشارکت در تولید یک نژادپرست کمپین در حال پرواز در برابر یک آمریکایی آفریقایی تبار سیاستمدار در گرجستان است.

با توجه به تشکیل پرونده شده را علامت Burkhalter کمک در ایجاد یک حال پرواز است که تحریف شده و اغراق آمیز ویژگی های گوردون جوینر یک نامزد برای شهرستان کمیسر در شمال-مرکزی گرجستان است. جوینر شد تصویر با برخی از ویژگی های تاریک زیادی افریقایی, سینه های بزرگ, ابرو و تاب خورده چشم.

جوینر شکایت کرد برای تهمت و افترا و در نتیجه خارج از دادگاه حل و فصل عذرخواهی امضا شده توسط Burkhalter و سه مرد دیگر و پرداخت نامعلومی مجموع.

Burkhalter را فاش نمی کند دخالت خود را در این بحث به کمیته روابط خارجی سنا با توجه به نامه توسط سناتور. رابرت منندز (N. J.) پانل رتبه بندی دموکرات که به دست آمده توسط واشنگتن پست. این کمیته کشف نقش خود است که قبلا گزارش شده است.

Burkhalter یک توسعه دهنده املاک و مستغلات و سابق گرجستان نماینده دولت نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر. وزارت امور خارجه و شورای امنیت ملی ارجاع سوال در مورد Burkhalter به کاخ سفید که در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“این اقدامات باید رد صلاحیت هر کسی از مجلس سنا تایید” منندز نوشت: در نامه ای به کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در روز پنج شنبه. “در طول این زمان از ملی تروما و حساب بیش از خشونت و اقدامات نژادپرستانه علیه آمریکایی های آفریقایی تبار, اما آن را غیر قابل تصور است به معرفی یک موقعیت اعتماد عمومی فردی که شرکت در چنین نفرت نژادپرستانه طرح. بنابراین من از شما می خواهم که بلافاصله برداشت نامزدی خود را.”

[در نامه سناتور. منندز خواستار کاخ سفید برای خروج سفیر نامزدی]

Burkhalter شد هدف از طرح دعوی در دادگاه در نقش خود به عنوان مبارزات انتخاباتی رئیس برای میچ Skandalakis بود که پس از آن رئیس Fulton County هیئت کمیسیون. امضا عذرخواهی می گوید در حال پرواز “شامل تحریف عکس از شما و اظهارات نادرست در مورد شما و نسبت به شما.”

Burkhalter تایید از حال پرواز است آزاد مجاز برای پرداخت برخی از هزینه های چاپ و کارگردانی است که آن را نسبت به جعلی عمل سیاسی کمیته با جعلی P. O. Box آدرس با توجه به دادگاه براده با استناد به خود و دیگر رسوبات.

در حال پرواز موجب اختلاف زمانی که آن را منتشر شد, با یک سال 1995 تحریریه در مجله آتلانتا قانون اساسی آن را “نژادپرستانه ضربه قطعه است.” تشکیل پرونده می گوید که در دیدار Burkhalter حضور داشتند قبل از پرواز ایجاد شد و شرکت کنندگان مورد بحث که “سفید رای دهندگان در شمال شهرستان Fulton غافل بودند که گوردون جوینر سیاه است.”

در طول یک رسوب Burkhalter گفت: doctoring از جوینر عکس مورد بحث قرار گرفت و به شوخی در مورد دلیل “چهره نگاه کمی خنده دار است.”

“مردم خندید مورد آن در جلسه ای؟” Burkhalter خواسته شده بود.

“آره” گفت: با توجه به رسوب.

در طول مبارزات انتخاباتی Skandalakis بستری مسئولیت دیگری در حال پرواز با یک عکس از جوینر در کنار سفید خود را حریف است. “مسئله این نیست سیاه یا سفید” را بخوانید حال پرواز با کلمه “سیاه” بالا جوینر و “سفید” بالاتر از حریف خود را.

Burkhalter را نامزدی نبرد می آید به عنوان برگ برنده اقدام به دفع کردن انتقاد از خود و پاسخ به سراسر کشور تظاهرات خواستار پایان دادن به خشونت پلیس علیه مردم سیاه پس از کشتن جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

آخر هفته گذشته رئیس جمهور به یک صدای جیر جیر که شامل یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی فریاد “قدرت سفید” در counterprotesters در فلوریدای مرکزی و به نام هواداران خود وجود دارد “بزرگ مردم است.” پس از مواجهه با موجی از انتقاد از جمله از سوی دیگر ، تیم اسکات (S. C.) اتاق تنها سیاه جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن حذف صدای جیر جیر در یک لحظه که تأکید خود را گزاف و بداهه اداره ملی جنجال و هیاهو.

جوینر که دقت برنده انتخاب مجدد در سال 1994 مسابقه است و در حال حاضر یک وکیل خصوصی گفت:

عکس حسن نیت ارائه میدهد از گوردون جوینر

گوردون جوینر تصویر روز شنبه بود که هدف از یک نژادپرست در حال پرواز در طول یک شهرستان کمیسر نژاد در گرجستان در 1990s.

که زمانی که او آموخته است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نامزد Burkhalter “به یک سفیر به نمایندگی از امریکا در سواحل خارجی من بلافاصله مبهوت شوکه شده نگران غمگین و بسیار صدمه دیده است.”

جوینر گفت: پست که Burkhalter بود “رهبر بدنام نفرت ميانگين و نفرت, تند و زننده, نژادپرستانه, مبارزات سیاسی هدفمند کارگردانی و تامین مالی در برابر من به عنوان یک انتخاب رسمی خدمت کند.”

“تصویر در حال پرواز به تصویر کشیده من به عنوان یک بزرگتر آفریقایی; چشم راست من ساخته شده بود به نظر می رسد پایین تر از چشم چپ من; من ابرو سبیل و ریش ساخته شد تیره تر و لب پایین من ساخته شده بود به نظر می رسد ضخیم تر,” او گفت:.

وزارت امور خارجه کاهش یافته است به پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا Burkhalter نامزدی را تضعیف مبارزات انتخاباتی خود را برای ترویج وزارت تنوع. ماه گذشته این وزارت تنها آمریکایی آفریقایی تبار معاون وزیر استعفا داد و بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و سیاه زندگی ماده تظاهرات.

“رئيس جمهور در نظرات و اقدامات اطراف نژادی و بی عدالتی ها و آمریکایی های سیاه و سفید قطع به شدت در برابر ارزش ها و اعتقادات” گفت: مری الیزابت تیلور که موفق به وزارت امور خارجه ارتباط با کنگره است.

در نامه منندز خواست مراتع به “اطمینان حاصل شود که رئیس جمهور بلافاصله خارج [Burkhalter] و نامزدی.”

وی افزود: “حداقل مشاوره و رضایت بدان معنی است که ما اطمینان حاصل شود که افراد ما تایید نه تنها با تجربه و واجد شرایط, اما مناسب برای خدمات عمومی.”

جولی تیت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de