مغلوب ساختن پیشی جستن را کاهش نیروهای نظامی در آلمان blindsided ارشد رییس جمهور منابع می گویند

واشنگتن (العالم) – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به کاهش تعداد نظامیان آمریکا در سطح آلمان blindsided تعدادی از مقامات ارشد امنیت ملی مقامات با توجه به پنج منابع آشنا با این موضوع و پنتاگون در عین حال برای دریافت رسمی و سفارش به انجام آن رویترز یاد کرده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک میزگرد بحث با اجرای قانون در دولت و اتاق ناهارخوری در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 8 سال 2020 است. رویترز/Kevin لمرقو

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به حذف 9,500 نیروهای نظامی از آلمان و امریکا یکی از قوی ترین متحدان کاهش این تعداد وجود دارد برای 25,000 از 34,500 ارشد آمریکایی روز جمعه گفت.

که گفت این بود نتیجه ماهها کار توسط ارتش ایالات متحده و رهبری تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تنش بین تهمت و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که مانع طرح خود را به میزبان یک فرد گروه هفت (G7) نشست این ماه است.

اما دیگر منابع آشنا با این موضوع گفت: تعدادی از مقامات ایالات متحده در کاخ سفید وزارت امور خارجه و پنتاگون شگفت زده شدند و تصمیم آنها ارائه توضیحات اعم از مغلوب ساختن پیشی جستن را بستم بیش از G7 به تاثیر ریچارد Grenell سابق سفیر آمریکا در آلمان و یک تهمت وفادار.

رویترز نمی تواند تعیین اگر Grenell بازی کرده بود نقش مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن در تصمیم گیری است. Grenell خود استعفا داد ارسال در ژوئن 1, به گفته یک سخنگوی وزارت خارجه.

دفاع و ادارات دولتي ارجاع سوال به کاخ سفید شورای امنیت ملی که کاهش یافته بود.

خواسته نظر Grenell گفت که “این همه شایعات بی اساس” و کاهش یافته است به آدرس سوالات خاص در مورد تصمیم گیری و نقش او در آن است. کاهش او گفته شده بود “در این آثار از سال گذشته است.”

او تأکید آمریکا سرخوردگی بیش از آلمان شکست برای دیدار با ناتو هدف از دفاع صرف از 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی. او اشاره کرد که دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ به نام آلمان به عنوان تنها کشوری که تا به حال ارائه شده معتبر طرح برای چگونه برای رسیدن به تعهد خود را.

در یک رویداد آنلاین میزبانی شده توسط شورای آتلانتیک thinktank در دوشنبه Stoltenberg کاهش یافته است به نظر آنچه که او به نام “رسانه های نشتی و گمانه زنی رسانه ها” وقتی پرسیده شد که در مورد ایالات متحده آمریکا قصد دارد برای کاهش نیروهای نظامی اعداد در آلمان است. او گفت ناتو بود “به طور مداوم مشاوره با ایالات متحده با دیگر متحدان ناتو در استقرار نظامی, حضور در اروپا است.”

صحبت به شرط ناشناس ماندن یک مقام آمریکایی به رویترز گفت که پنتاگون تا به حال دریافت نکرده رسمی به منظور کاهش نیروهای نظامی و تصمیم گیر برخی از مقامات وزارت دفاع کردن گارد و تلاش برای کشف کردن معنای آن و تاثیر بر روابط با آلمان است.

آلمان بود و نه مشورت قبل از تصمیم گیری که اولین بار توسط گزارش وال استریت ژورنال روز جمعه دو منبع آشنا با این موضوع گفت.

دولت و مقامات روز دوشنبه گفت که برلین را دریافت نکرده اند تایید ایالات متحده حرکت می کند. اما پیتر Beyer آلمان هماهنگ کننده اطلس روابط گفت: “لرزش ستون اطلس ارتباط است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند به کاهش نیروهای ایالات متحده در آلمان برای سال و Grenell انتقاد کرده است برلین در عمومی و خصوصی برای عدم دیدار با ناتو هدف از گذراندن 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی در دفاع گفته یک منبع مطلع در آمریکا و آلمان روابط نظامی.

“در آن معنا نبود اما وجود دارد هیچ مشاوره یا هماهنگی. و تهمت مقامات دولت گفته بود آنها انتظار نداشتند یک خروج نیروهای” منبع اضافه شده است.

این تصمیم که تاکنون رسما تایید توسط کاخ سفید – نیز تعجب تعدادی از مقامات ارشد امنیت ملی آمریکا در دولت ایالات متحده.

ارشد وزارت خارجه آمریکا و پنتاگون و برخی از مقامات شورای امنیت ملی بودند blindsided و “چیزی یاد گرفته بود و تا زمانی که تماس شروع به آمدن در اطراف و مقاله وال استریت ژورنال آمار,” گفت: یک سوم منبع آشنا با این موضوع.

‘نه توپ بازی’

یک نظامی ایالات متحده به خروج از آلمان می تواند تیز اطلس تنش که مغلوب ساختن پیشی جستن است سوخت بازجویی ارزش ناتو و انتقاد برخی از اعضای اتحاد’ هزینه های دفاعی.

کارشناسان امنیتی را به نام خروج طرح “هدیه” به روسیه به عنوان آن می آید در میان جدی تنش ها بین واشنگتن و مسکو بر کنترل سلاح مسکو به حمایت از جدایی طلبان در اوکراین عقب نشینی ایالات متحده از توافق هسته ای ایران و دیگر مسائل.

اما زمان و مقامات سابق با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و در زمان اعلام مراحل – مانند مجموع خروج نیروهای ایالات متحده از سوریه در سال 2018 یا فوری 1 میلیارد دلار در آمریکا سرمایه گذاری برای افغانستان در ماه مارس – که نمی آمد.

کنگره دستیار آشنا با این موضوع گفت: به او گفته شد تهمت تصمیم با انگیزه بود در بخشی از مرکل با بی میلی به حضور ایالات متحده در اجلاس G7 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این در اصل تنها انجام شده در سطوح بسیار بالا و او (Grenell) درگیر شد. این نگه داشته بود بسیار نزدیک نگه دارید” گفت: کنگره دستیار خواست نامش فاش نشود گفت: به او گفته شد این تصمیم را “غیرقابل چرا که او (تهمت) دیوانه در مرکل برای لغو خود را G7 حزب به دلیل COVID.”

سفیر آمریکا در لهستان ژرژت Mosbacher و Grenell علنا هشدار داد در ماه اوت که تهمت می تواند برداشت برخی از سربازان از آلمان و پیشنهاد آنها را می توان در مهاجرت به لهستان مگر اینکه مرکل در پاسخ به تهمت تماس به افزایش هزینه های دفاعی.

“این خواهد بود که در نهایت نوع سیلی به آلمان اگر آنها چرخش به خارج از آلمان به لهستان گفت:” یک ارشد سابق آمریکایی آشنا با این موضوع که نخواست نامش فاش شود به منظور آزادانه صحبت می کنند. “از خود (Grenell و Mosbacher است) از نقطه نظر آلمانی ها نمی شد بازی توپ و باید مجازات شود.”

گزارش توسط جاناتان Landay, Andrea Shalal, Arshad محمد; گزارش های اضافی توسط ادریس علی (ع) و دیوید Brunnstrom; نوشتن توسط Arshad محمد; ویرایش توسط مریم Milliken و پیتر کونای

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر