جریان ترک برای اولین مستند رایگان آخر هفته در نزدیک به دو ماه

ترکی افسران پلیس با پوشیدن ماسک صورت با بیزانس-عصر بنای ایاصوفیه در حال حاضر یک موزه در پس زمینه گشت توریستی در Sultanahmet مربع زیر coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در شهر استانبول ترکیه 5 ژوئن 2020. REUTERS/Murad Sezer

استانبول (ایسنا) – ترکان جریان خارج در روز شنبه برای اولین آخر هفته بدون coronavirus مستند در نزدیک به دو ماه بعد از رئیس جمهور طیب اردوغان به طور ناگهانی اوراق اقامت در خانه سفارش دهید.

کافه ها و رستوران ها و دیگر امکانات حال بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان عفونت نرخ کاهش و محدودیت های بین شهری سفر کرده بود برداشته شده است به عنوان عفونت رای کند. اما اردوغان در نظر گرفته شده بود برای حفظ آخر هفته مستند اعمال شده به شهرهای بزرگ از آوریل 11 تا زمانی که یک واکنش.

روز شنبه, مردم آب گرفتگی سواحل و سواحل در استانبول و صدها نفر در صف برای رسیدن به پارک. دیگران خرید بستنی در گرم آب و هوا – تحت بهداشتی جدید قوانین. در پایتخت آنکارا daytrippers ناشی از ترافیک.

“آخرین باری که من در اینجا بود 70 روز پیش گفت:” خانم جین Cevik یک زن در استانبول بود که ماهیگیری در منطقه Eminonu. “من همیشه به اینجا می آیند به ماهی اما از آنجا که شیوع ما تا به حال برای محافظت از خودمان را کمی. اما من واقعا آن را از دست رفته.”

Cevdet Akaydan یک زن 23 ساله, عمومی, بنده, بود, شنا با دوستان خود را در امتداد ساحل غربی در استانبول.

“این واقعا خوب بسیار تمیز و خنک در حال حاضر آن را شل, شما,” او گفت:. “هر کس باید بیاید و در … شما می توانید آن را توضیح دهید, شما باید آن را تجربه می کنند.”

با این حال اردوغان ابراز نگرانی کرده است که عفونت می تواند دوباره بجای اول برگشتن. روز جمعه 930 موارد جدید گزارش شد و پس از رها کردن به 786 پیش از آن در هفته. تا کنون 4,648 که مردم از این ویروس در ترکیه با 168,340 عفونت.

“شما واقعا بی مانند یک کودک. این مستند, مستند, مستند گفت:” Cem Pehlivan یک کارگر نساجی ماهیگیری در استانبول. “در حال حاضر من احساس می کنم واقعا خوب من راحت و آب و هوا خوب است.”

نوشتن Tuvan Gumrukcu; ویرایش توسط Kevin Liffey

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>