توییتر هک: 130 حساب هدفمند در حمله


توییتر می گوید 130 حساب شد هدف عمده سایبری-حمله افراد مشهور, حساب دو روز پیش.

اما توییتر می گوید تنها یک زیر مجموعه کوچک” از آن 130 حساب در حال کنترل ضبط شده توسط مهاجم.

این نقض امنیتی را دیدم حساب از جمله کسانی که از باراک اوباما, Elon Musk, Kanye West و بیل گیتس صدای جیر جیر یک بیت کوین کلاهبرداری به میلیون ها نفر از پیروان.

توییتر گفت که هنوز در تلاش برای کار کردن اگر اطلاعات خصوصی – که می تواند شامل پیام های مستقیم – به سرقت رفته بود.

“ما در حال کار با نهفته حساب صاحبان و ادامه خواهد داد به انجام این کار بیش از چند روز آینده” این شرکت گفت: از طریق آن حمایت رسمی حساب.

“ما در حال ادامه برای ارزیابی اینکه آیا غیر-اطلاعات عمومی مربوط به این حساب به خطر بیافتد” به آن اضافه شده است.

اف بی آی در حال حاضر در حال بررسی.

چه اتفاقی افتاده است ؟

در 15 ژوئیه تعداد بیت کوین های مربوط به حساب شروع به tweeting آنچه به نظر می رسد ساده Bitcoin کلاهبرداری امیدوار به “بازگشت” به جامعه با دو برابر هر بیت کوین به ارسال آدرس خود را.

سپس آشکار کلاهبرداری به جریان اصلی, افراد مشهور, حساب مانند کیم کارداشیان غرب و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و کسانی که از شرکت های اپل و بارگذاری.

توییتر درهم شامل حمله بی سابقه ای به طور موقت جلوگیری از تمام کاربران تایید شده – کسانی که با یک تیک آبی در حساب های خود را – از به tweeting.

مهاجمان قادر به دور زدن امنیت حساب از آنجا که آنها تا به حال به نحوی به دست اورد دسترسی به توییتر داخلی خود دولت ابزار.

  • توییتر هک: چه رفت و چرا از آن مهم
  • بیتکوین چیست ؟

با این حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکی از برجسته ترین کاربران توییتر بود و بی ریا.

شده است وجود دارد گمانه زنی ها برای برخی از زمان که رئیس جمهور تهمت اضافی از حفاظت در محل پس از حساب خود را غیر فعال شد توسط یک کارمند در آخرین روز کاری در سال 2017.

نیویورک تایمز تایید کرد که چگونه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حساب فرار از حمله با استناد به یک مقام ناشناس کاخ سفید و جداگانه توییتر کارمند.

با وجود این واقعیت است که این کلاهبرداری آشکار بود به برخی از حمله دریافت صدها نفر از نقل و انتقالات به ارزش بیش از 100.000 دلار (£80,000).

چه ما می دانیم که در مورد حمله ؟

بیت کوین بسیار سخت است برای ردیابی و سه جداگانه رمزنگاری ارز کیف پول که مجرمان سایبری مورد استفاده قرار گیرد در حال حاضر خالی شده است.

این پول دیجیتال است که به احتمال زیاد تقسیم مقدار کوچکتر و اجرا از طریق به اصطلاح “مخلوط کن” یا “لیوان” خدمات آن را حتی سخت تر برای ردیابی بازگشت به مهاجمان.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سرنخ در مورد کسانی که مسئول هستند رویه از طریق لاف زدن در رسانه های اجتماعی از جمله توییتر خود را.

در اوایل این هفته محققان در جرایم اینترنتی و هوش شرکت راک هادسون کشف یک آگهی در یک هکر فروم ادعا می شود قادر به سرقت هر حساب توییتر با تغییر آدرس ایمیل به آن مرتبط است.

فروشنده هم نوشته شده یک تصویر از پنل معمولا این سایت متعلق به سطح بالا توییتر کارکنان. آن را به نظر می رسد اجازه می دهد تا کنترل کامل از اضافه کردن ایمیل به یک حساب کاربری و یا “جدا” موجود است.

این به این معنی است که حمله به دسترسی به عقب پایان از توییتر حداقل 36-48 ساعت قبل از بیت کوین کلاهبرداری شروع به ظاهر شدن در شب چهارشنبه.

این محققان همچنین مرتبط حداقل یک حساب توییتر را هک کرده است که در حال حاضر معلق شده است.

نگرانی این است که این هک ممکن است اگر حمله کپی – و هنوز هم دارای خصوصی پیام های مستقیم از حساب های بیش از آنها که در زمان کنترل.

“بیت کوین کلاهبرداری غلط راه به قاب این حادثه” Roi Carthy مدیر عامل شرکت راک هادسون گفت.

“اگر هر چیزی, ‘کلاهبرداری’ بخش پشتیبانی این نتیجه رسیدند که این گروه مسئولیت این حمله بود به توییتر باشید ساده لوح. این حادثه هم می تواند مشخص می شود به عنوان یک حساب کاربری را بیش از, کمپین برای فروش در Darkweb یا یک نقض داده ها برای دریافت نگه دارید از پیام های مستقیم برای اهداف مخرب.”

آیا هکرها DMs?

توییتر می گوید آن است که هنوز به دنبال “چه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است دیده اند”.

پیام های خصوصی از Kayne West, Kim Kardashian West و Elon Musk می تواند ارزش پول در وب سایت انجمن. فروش پیام خصوصی از ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن یا شهردار سابق نیویورک مایکل بلومبرگ همچنین می تواند پیامدهای سیاسی.

اما بی بی سی صحبت کرده است به یک هکر است که دارای تخصص در رسانه های اجتماعی حساب تصاحب شده است و بخشی از یک نرم گروه با یک حساب مشکوک به دخالت.

“راستش من فکر می کنم این هک بیش از دلیل من احساس می کنم این ممکن است سریع پول گرفتن و اجرا کنند”.

“اگر آنها را DMs آنها خواهد بود بسیار مراقب باشید که آنها به فروش آنها را به صورتی که دلیل آن را افزایش می دهد شانس خود را از گرفتار شدن توسط بسیار کمی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de