توییتر هک: اف بی آی به بررسی عمده حمله


اف بی آی تحقیقات پس از هکرها ربوده حساب توییتر تعدادی از مشخصات بالا ما آمار و ارقام در آشکار بیت کوین اومدی.

“با این حساب به نظر می رسد شده اند در معرض خطر به منظور تداوم cryptocurrency تقلب گفت:” دفتر اصرار مردم مراقب باشند.

Elon Musk, بیل گیتس و جو بایدن در میان کسانی برخورد کرد که توییتر گفته بود “هماهنگ” حمله.

رسمی خود را در حساب های درخواست کمک های مالی در cryptocurrency.

“هر کس از من می پرسی به بازگشت” گفت: یک توییت از حساب آقای گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت. “شما ارسال $1,000 من شما را به ارسال $2,000.”

  • توییتر هک: چه رفت و چرا از آن مهم
  • بیتکوین چیست ؟

سنای آمریکا در کارگروه خواستار توییتر مختصر آن در مورد چهار حادثه توسط 23 جولای.

توییتر گفت: هکرها را هدف قرار داده بود آن کارکنان “با امکان دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار”.

“ما می دانیم که آنها [هکرها] با استفاده از این دسترسی به کنترل بسیاری از بسیار قابل مشاهده (از جمله تایید شده) حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها” شرکت گفت: در یک سری از توییت.

آن اضافه شده است که “گام های قابل توجهی را” گرفته شده به منظور محدود کردن دسترسی به چنین سیستم های داخلی و ابزار در حالی که این شرکت تحقیقات همچنان ادامه دارد.

فن آوری شرکت نیز مسدود شده و کاربران از اینکه قادر به صدای جیر جیر کیف پول بیتکوین آدرس برای هم بودن.


انگلستان National Cyber Security Centre گفت: افسران آن بود “رسیده” به فن آوری شرکت است. “ما می خواهیم مردم را به درمان درخواست برای پول و یا اطلاعات حساس در رسانه های اجتماعی با احتیاط شدید” این در بیانیه ای گفت.

ما سیاستمداران نیز باید سوال. سناتور جمهوری خواه جاش هاولی نوشته شده به شرکت اگر درخواست رئیس جمهور تهمت حساب شده بود آسیب پذیر است.

رئیس جمهور تهمت حساب معرض خطر کاخ سفید گفت.

رئیس کمیته بازرگانی مجلس سنا نیز در تماس با توییتر.

“این نمی تواند اغراق آمیز باشد چگونه مشکل این حادثه است که هر دو در اثر آن و در آشکار شکست توییتر کنترلهای داخلی برای جلوگیری از آن” سناتور راجر ترکه یا چوب کوتاه نوشت به شرکت.

یکی امنیت سایبری کارشناس گفت که نقض می توانست خیلی بدتر از شرایط دیگر.

“اگر شما به این نوع از حادثه را در وسط یک بحران که در توییتر مورد استفاده قرار گرفت یا ارتباط برقرار د-escalatory زبان و یا اطلاعات حساس را به عموم و به طور ناگهانی آن را قرار دادن پیام های نادرست از چندین تایید وضعیت حساب – که می تواند به طور جدی میخواهد” دکتر Alexi درو از کینگز کالج لندن به بی بی سی گفت.

پاسخ اضطراری

توییتر در اوایل تا به حال به این فوق العاده ای قدم از توقف بسیاری از تایید حساب های مشخص شده با رنگ آبی کنه از به tweeting در دسترس نباشد.

تنظیم مجدد رمز عبور درخواست نیز رد و برخی دیگر از “حساب توابع” غیر فعال است.

20:30 به وقت شرق آمریکا (00:30 به وقت تهران پنج شنبه) کاربران با حساب تایید شده آغاز شده و قادر به ارسال توییت دوباره اما توییتر گفت که هنوز کار بر روی یک ثابت.

دیمیتری Alperovitch که شرکت تاسیس cyber-شرکت امنیتی CrowdStrike گفت: خبرگزاری رویترز: “این به نظر می رسد بدترین هک عمده پلت فرم رسانه های اجتماعی است.”

در حساب رسمی آقای مشک تسلا و SpaceX رئیس به نظر می رسد برای ارائه به هر دو بیت کوین پرداخت های ارسال شده به آدرس خود را از کیف پول دیجیتال “برای آینده 30 دقیقه”.

“من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19” این صدای جیر جیر اضافه شده همراه با یک بیت کوین لینک آدرس.

توییت حذف شد فقط چند دقیقه پس از آنها برای اولین بار ارسال شده است.

اما به عنوان اولین توییت از آقای مشک حساب برداشته شد و یکی دیگر به نظر می رسد پس از آن یک سوم است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دیگران هدفمند شامل:

  • واقعیت تلویزیون ستاره Kim Kardashian West
  • رئیس جمهور سابق آمریکا به اوباما
  • رسانه های میلیاردر مایک بلومبرگ
  • سوار-به اشتراک گذاری برنامه Uber
  • آیفون-ساز اپل

این کمپین از جو بایدن که در زمان دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: توییتر تا به حال “قفل کردن حساب کاربری در عرض چند دقیقه از نقض و حذف مربوط به صدای جیر جیر”.

Instagram پیام

بی بی سی گزارش می تواند از یک منبع امنیتی که یک آدرس وب – cryptoforhealth.com – که برخی از هک توییتهایی کارگردانی کاربران ثبت شده توسط cyber-مهاجم با استفاده از آدرس ایمیل [email protected]

نام “آنتونی الیاس” استفاده شد برای ثبت نام به سایت اما ممکن است یک نام مستعار – به نظر می رسد یک بازی در “یک نام مستعار”.

Cryptoforhealth نیز ثبت شده کاربر نام در Instagram, ظاهرا راه اندازی contemporaneously به هک.

شرح مشخصات خوانده شده بود “ما” در کنار یک کمی چهره خندان شکلک ها.

The Instagram profile نیز ارسال شده یک پیام است که گفت: “این یک حمله خیریه. پول خود را به پیدا کردن راه خود را به جای حق.”

در هر صورت واقعی هویت عاملان هنوز ناشناخته است.


کامرون Winklevoss که اعلام شد اولین بار در جهان Bitcoin billionaire در سال 2017 به همراه برادر دوقلوی او تایلر توییتی یک پیام در روز چهارشنبه هشدار مردم به شرکت در “کلاهبرداری”.

در زمان کوتاه آن, آنلاین, لینک های نمایش داده شده در این توییت از هدفمند حساب دریافت صدها هزار سهم به ارزش مجموعا بیش از 100.000 دلار (£80,000) با توجه به در دسترس عموم blockchain سوابق.

حساب توییتر هدف قرار داده اند و میلیون ها نفر از پیروان.

در سال گذشته توییتر اجرایی جک دورسی حساب هک شد اما این شرکت گفت: آن را به حال ثابت نقص که در سمت چپ حساب خود را آسیب پذیر است.

Dr جلب اخیرا با همکاری یک کاغذ هشدار در مورد پتانسیل از توییتر استفاده می شود برای ایجاد گمراه کننده است.

او گفت که این آخرین حادثه برجسته نیاز برای تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای بررسی اقدامات امنیتی خود را به خصوص در اجرا به آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“شرکت رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook و همه وظیفه دارند که به نظر آسیب و نفوذ در سیستم عامل خود می توانید در 2020, انتخابات, و من فکر می کنم برخی از شرکت ها در حال مصرف است که به طور جدی تر از دیگران” او به بی بی سی گفت.

“توییتر در واقع دارای سابقه خوب بودن به جلو فکر کردن و فعال در این فضا است. اما به هر منبع این حمله [به نظر می رسد آنها] هنوز هم انجام می شود کافی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de