دارین, Conn. گرفتن رسانه های اجتماعی توجه برای لغو اصلی آن coronavirus سایت آزمون.

به روز شده

حدود چهار ساعت — که زمان در آن زمان بين دارین اولین Selectman Jayme استیونسون اعلام از طریق یک شهر گسترده ایمیل که وجود دارد خواهد بود یک درایو از طریق COVID-19 سایت آزمون در سالن شهر — و لغو این سایت.

برنامه ای برای تست سایت لغو شد, در میان برخی از مخالفان از همسایه ها هر چند مقامات نه اشاره به شکایات را به عنوان دلیلی برای لغو.

بلافاصله پس از اعلام برای یک سایت در تاون هال شد ارسال شده در دارین بار در سایت, یک زن, که گفت که او زندگی می کند در نزدیکی محل پیشنهادی ابراز مخالفت های شدید به سایت آزمون بر روی روزنامه Facebook صفحه.

او گفت: این شهر نمی دریافت اطلاع از رهبران آن جلوتر از زمان. او همچنین گفت وجود دارد کودکانی که در خیابان زندگی می کنند در مقابل تالار شهر و همچنین خیابان های اطراف.

داستان گرفتار توجه ملی رسانه های خبری مانند Buzzfeed که ارشد فرهنگ ویرایشگر توییتی “شهر دارین کانکتیکات لغو یک درایو-از طریق Coronavirus تست سایت به دلیل همسایه شکایت کرده است.”

دیلن ماتیوز از Vox ترجمه داستان اظهار نظر “دارین بدترین شهر در امریکا تغییر ذهن من.”

اما همه ساکنان مخالف هستند. در واقع چند ساعت بعد وقتی سایت آزمون لغو شد, بسیاری از مردم خود را ابراز ناامیدی و به شدت خواست استیونسون به تجدید نظر در دارین بار در Facebook صفحه. برخی از کاربران گفت که در نور از تمام افرادی که بسیار بیمار و در حال مرگ از ویروس دارین ساکنان نباید بازی “در حیاط خلوت من نه بازی.”

من درک نمی کنم که چگونه کسی می تواند واکنش منفی به این. مروارید محکم و کج خلق هستند و غیرسازنده است. مسئله است که ساکنان نمی خواهید آن را در حیاط خلوت خود را? من می خواهم با خوشحالی داوطلب من, خانه و اموال برای دریافت این انجام می شود” کاربر دیگری نوشت.

در یک ایمیل به دارین بار استیونسون نوشت: او تصمیم به لغو اولیه آزمون سایت به دلیل وجود برخی از چالش های اصلی انتخاب سایت.

“ما متعهد به ارائه یک سایت برای مورفی پزشکی به کار یک تست سایت دارین و در حال نهایی سازی جزئیات بر پیشنهاد راه حل” استیونسون نوشت. “ما فعالانه به دنبال آوردن یک تست سایت دارین چون ما شاهد دسترسی به مسائل رخ داده در سطح ایالت. هنگامی که ما مجبور به انصراف از تقاضا شد ، مردمی می خواهید توانایی آزمایش می شود و ترجیح می دهند به ماندن نزدیک به خانه به جای رفتن به نزدیک ترین بیمارستان یا دیگر خارج از شهر سایت.”

استیونسون ادامه داد: “خبر خوب این است که فرماندار لمانت اعلام کرد [پنج شنبه] وجود دارد که در حال حاضر 15 درایو از طریق تست سایت در کانکتیکات. استمفورد و گرینویچ بيمارستان ها نزدیک به ما. سایت های دیگر در حال باز کردن روزانه است. جدید کنعان باز خواهد شد یک آزمایش سایت در روز جمعه از 9-11. مردمی باید به یاد داشته باشید که این سایت ها عمل توسط پزشک ارجاع و برخی تنها با وقت قبلی. اخبار خواهد بود در آینده به جدید مورفی, پزشکی, تست, سایت دارین.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر