دو مرکزی اداره کمیته ها به شکل انگلستان COVID-19 رویکرد در shake-up: تلگراف

فایل عکس: نخست وزیر بوریس جانسون دارای اخبار روزانه کنفرانس coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع با افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin (در تصویر نیست) و مشاور ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel (در تصویر نیست) در 10 خیابان داونینگ لندن بریتانیا 28 مه سال 2020 است. Pippa Fowles/10 خیابان داونینگ/جزوه کرج

(رویترز) – نخست وزیر بوریس جانسون است که با هدف به “کنترل مستقیم” از دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس در خیابان داونینگ لرزش تلگراف گزارش اواخر روز سه شنبه.

این حرکت را ببینید دو مرکزی کمیته اجرای پوشش استراتژی و عملیاتی تحویل شکل گیری دولت بریتانیا رویکرد به شیوع این روزنامه اضافه شده است.

این کمیته را جایگزین چهار وزرا اجرای گروه که تشکیل شد در شروع coronavirus بحران و پوشش, سلامت, امور خارجه, اقتصاد و کسب و کار و خدمات عمومی تلگراف گزارش شده است.

جانسون خواهد صندلی استراتژی کمیته در حالی که دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove خواهد صندلی عملیات جدید کمیته با توجه به گزارش.

تغییرات خواهد شد تا برخی از اعضای جانسون بالا تیم به تمرکز بر روی مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات ژوئیه مهلت زمانی که انگلیس تعیین می کند که آیا به کشش دوره گذار فراتر از این سال, این گزارش گفت:.

این روزنامه همچنین گزارش شده است که به طور منظم COVID-19 دولت جلسه ای که برگزار شده است هر روز صبح در حال axed.

Shake-up نیز می تواند تضعیف نفوذ نخست وزیر را بالا مشاور دومینیک کامینگز که سفر جاده ای طولانی در ارتفاع COVID-19 مستند باعث خشم در سراسر بریتانیا تلگراف گزارش شده است.

گزارش Kanishka سینگ در بنگلور; ویرایش توسط ساندرا ملر و تام براون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر