دو بد بو پسر سفید

دو بد بو پسر سفید: قضاوت 3rd باس با استانداردهای خیابان
ژانویه 9, 1990

زمانی که من برای اولین بار شنیده ام باز میله “Steppin’ به A. M.” در کانال 31 را تصویری جعبه موسیقی چند هفته پیش من فکر کردم روح برادر numero uno حال راه اندازی یک استودیو در مفصل که در آن روح خود را در حال حاضر بر روی یخ. این گستاخی پمپ-تا باس در رابطه با polyrhythmic تله و سنج گرفتار گوش من چون من با جیمز براون از زمانی که من استفاده می شود به او را بررسی کنید برای یک دلار رقص در رویال پالم سالن در جکسون ویل فلوریدا در اواسط’50s. او raggedy به عنوان یک دانه انبه, رقص, کون کردن و گذاشتن قوانین اساسی funk پس از همه از مجلس به شاهزاده به مدرسه رپ. من chillin در من نوشتن جدول در تلاش برای ایجاد بازی من پس از من فاصله در این ویدئو در حالی که برای. اما زمانی که من در نهایت نگاه برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد دو بد بو پسر سفید.

ضربه اول من بود به بند خودم برای یکی دیگر سفید-مردمی طنز à la بلاندی را “خلسه” با آن مرد از مریخ خوردن ماشین و یا Beastie Boys’ “مبارزه برای حق خود را (حزب).” اما این دیدن مرده بودند تا در شیار. MC Serch با “3rd باس” حک شده در پشت تازه خود را محو کوتاه کردن مو به سرعت شروع پله در حالی که نخست وزیر پیت خوب نشسته در صندلی چوبی chillin, سیگار کشیدن یک سیگار برگ و به دنبال gangsterish به عنوان یک muthafucka با پرواز سفید دختر ایستاده سمت راست است. آنها تا به حال یک DJ و چند, سیاه, رقصنده. بعد Serch به من گفت که آنها در حال حاضر با توجه به برخی پدرانه مشاوره صنعت bigwigs: “خلاص شدن از سیاه پوستان در عمل.” که او به من اطمینان داد که آنها را با.

سیاه, رقصنده مجموعه استاندارد برای Serch عملکرد که قابل توجه بود برای اروپا و آمریکا (که در حال embarrassingly بی دست و پا روی زمین). وجود دارد هیچ یک از مکانیکی stiffly اعدام رقص جان تراولتا در تب شنبه شب یا Deney Terrio در تب رقصهم که خنده دار به آمریکایی های آفریقایی تبار نخست منابع آمریکایی رقص crazes از cakewalk و ترکیه صدای یورتمه رفتن اسب به jitterbug و پیچ و تاب و به راجر خرگوش و کلم پچ. MC Serch رقص است بداهه جنبش است که درآمد حاصل از یک گام اساسی و می رود با جریان ترکیب با ریتم در سبک مشخصه از چه آلبرت موری تماس “بلوز اصطلاح رقصنده.” تماشای MC Serch قدم زنی با تبختر مسائل خود را به نامحدود funk از ریتم آهنگ “Steppin’ به A. M.” — او تا به برخی از اختراع حرکت بیش از حد — من می دانستم که آنها متعهد به رعایت عملکرد و ارزش های فرهنگی به شکلی از این نوع. در آفریقایی-آمریکایی جامعه آن است که یک ننگ به بی دست و پا در کف رقص. و توسعه یک سبک شخصی است اساسی به هنر اجتماعی ،

یک هفته بعد من را با یک نوار پیشرفت از 3 باس در اولین کاکتوس آلبومکه ثابت کرد به همان اندازه ، تولید شده توسط زیبا و Serch در همکاری با میزبان از دیگران از جمله دشمن هنک amber skye noyes آن تقلیدی محدوده از خون و عرق & اشک و اراذل کمی تم برای JFK مراسم تحلیف و Abbott & کاستلو به “چه کسی اول.” تولید کنندگان نشان دادن تسلط خود را از نمونه در “Sons of 3rd باس” قرار دادن فرصت شاخ خطوط از BS & T “چرخ نخ ریسی” بیش از یک, uptempo, هیپ هاپ, ریتم, محو شدن آنها در داخل و خارج در فواصل زمانی که هر دو مکمل و (به خصوص در زمان ترومبون سرش نغمهای که punctuates شاخ بیانیه) مسخره شعر. پیانو بخشی از “گاز صورت” — گرفته شده از آرتا “فکر می کنم” و صدایی مانند بابی Timmons سخت-bop کلاسیک “این در اینجا” — متناسب به عنوان اگر آن نوشته شده بود برای این لحن.

بیش از 20 آهنگ Serch و چرخش از یک vulture از خلاقانه دستکاری شده تصاویر و ایده های — گاهی شوخ گاهی اوقات آموزشی, گاهی, هتاک, گاهی, خودشیفتگی, همه poignantly بیان در ریتم و قافیه از خیابان. در مناسبت خود را با استفاده از گسترش استعاره و multileveled باطنی اشاره به یاد می آورد مدرن شعر. اما واقعا چه ضربات آیه و باعث می شود ضبط می افتد این است که شیار. من هم fail-safe روش تعیین اینکه آیا یک ریتم واقعا بد بو — اگر آن موجب شد من به لحن من conga درام و جم با آهنگ. وقتی که من شنیده ام “محصول از محیط زیست” من فقط می توانم به خودم کمک نمی کند چرا که مانند چاک Chillout به ما گفت “ریتم استاد من فقط برده است.”

وجود دارد سه جانبه سنت در میان سفید نوازندگان ایم که می خواستم برای انجام در اصطلاح است. برخی به دنبال به “بهبود” از آن: Paul Whiteman را “سمفونیک موسیقی جاز” یا دیو بروبک “در سوم جریان است.” دیگران اساسا parodists از سفید blackface minstrels طریق اصلی گروه جاز دیکسیلند به Beastie Boys. اما دیگران باید غوطه ور خود را در فرهنگ صمیمانه نجابت به مشاهده عملکرد ارزش های اعلام شده توسط سیاه و سفید نوازندگان خود را; در میان اکثر موسیقی موفق از این همراهی دستیارش در حال نیواورلئان ریتم پادشاهان بنی گودمن اریک کلاپتون و در حال حاضر 3 باس.

متاسفانه این parodic سنت است که در آن آفریقایی-آمریکایی کاربرد اختصاص داده و تحریف شده به جای افتخار و جذب شده است که انجام می شود بیشتر برای شکل دادن به درک عمومی از آمریکایی های سیاه و سفید. بسیاری از سفید پوستان هنوز بر این باورند که آفریقایی-آمریکایی و فرهنگ غنی است و به اندازه کافی پیچیده و نه مردم سیاه و سفید به اندازه کافی مبتکر به تولید آثار شایسته تقلید و جشن. این نگرش نهفته در ریشه جاذبه-دافعه سندرم که باعث به شکل محبوب ترین آمریکایی سرگرمی برای بیش از نیم قرن — minstrelsy یک عرصه که در آن سامبو تصویر از آفریقایی-آمریکایی شخصیت برگزار نوسان. به ما گفته شده در مقدمه یوسف Boskin را Sambo: ظهور و سقوط یک آمریکایی دلقک “چرا این آمد به تصویب موظف است تا با برداشت از سیاه نر به عنوان یک کارگر در اختیار داشتن یک جذاب سبک. سفید پوستان بودند مجذوب جنبش سیاه: راه رفتن, موسیقی, زبان و به خصوص خنده.” و Baskin خود را به ما می گوید “آمریکایی سامبو فاقد ویژگی خاصی نسبت به [اروپا] احمق…. در حالی که هر دو آغاز شده و دریافت, خنده, قصد طنز خود را کاملا متمایز: دلقک اعطا شد زیبایی از حکمت سامبو گفته که حماقت از حماقت.”

این سامبو کاریکاتور قبل از وجود آن نهادینه شده در minstrelsy و جان سالم به در minstrelsy را از انقراض. به عنوان تجلی لله عمو باک بالا yaller او گال پستی راگون و جیم شیک پوش او همچنان ادامه دارد امروز در یک پیکرنگاری از کلیشه های نژادی که رنگ این راه میلیون ها نفر از مردمی سفید مشاهده آمریکایی های آفریقایی تبار — اوری بروکس باک جسی جکسون جیم شیک پوش اپرا وینفری لله. و آن را زمینه تصمیم سفید پاپ کارشناسان و مصرف کنندگان به بالا بردن الویس پریسلی بیش از چاک بری و Beastie Boys over Run-D. M. C.

اما MC Serch و پیت خوب می خواهید هیچ کدام از آن. در 22 آنها درگیر شده ام در رپ برای نیمی از زندگی خود را و آنها را روشن ساخته است با کلمه و عمل است که آنها نمی خواهند به “عاملان” — pampered سفید مدعیان ارتکاب تقلب. 3 باس می خواهید به پرش به بیرون وجود دارد و با بچه ها در بلوک و در نظر گرفته شود با استانداردهای تعیین شده در منبع ران خیابان فرهنگ شهری آمریکایی های سیاه و سفید. در این صورت از آن آنها بعید به نظر می رسد چشم انداز برای رسیدن به موفقیت. MC Serch که مناسب نام مایکل است Berrin, پسر سابق کارگزار سهام و روت خواننده اپرا. و نخست وزیر پیت خوب که با توجه به نام پیتر نش فارغ التحصیل مگنا اظهار تقدیر در فارسی از دانشگاه کلمبیا در سال 1989 داشتن تبدیل کردن یک قرار ملاقات برای ایالات متحده آکادمی نیروی دریایی در آناپولیس. در عین حال این دو زائران از طبقه متوسط موفق به گذشتن از بزرگ فرهنگی تقسیم شده است. و آنها این کار را با فرو بردن خود در def, سیاه, شهری, محیط است که در آن ریتمیک قافیه رپ ایجاد شد.

MC SERCH رشد در فر Rockaway. “من در زندگی یک زندگی دوگانه است. من می خواهم به shul پس از آن من می خواهم به اویختن با پسران من در پروژه هایی که در آن احزاب بودند. من می خواهم به اویختن در خیابان 17 خانه قرمز سرخس ادگمر, هممل خانه. ببینید در محله من بود وجود دارد یک مسیر راه آهن. به سمت چپ راه آهن پیگیری شد یهودی ارتدوکس محله که در آن پدر و مادر من زندگی می کردند و به حق پیگیری شد که در آن تمام برادران بودند. وجود دارد یک محل به نام لاتین سالن. و من استفاده می شود به سعی کنید به لغزش در زمانی که من 13 سال است.” Serch صرف زمان زیادی بر روی “اشتباه” طرف از آهنگ های که او حتی سرد با پنج Percenters های عرفانی منظور تاسیس یک عضو سابق این کشور اسلام است که حفظ برخی از NOI الهیات. بر اساس در میان سیاه و سفید, نیویورک, جوانان آن است که بسیار در-گروه چیزی به عنوان مرموز به عنوان مافیا. سفید پوستان بسیار به ندرت به دست آوردن اعتماد به نفس از اعضای آن است. اما Serch می گوید او را به می دانم که بسیاری از آنها را به خوبی. “ما استفاده می شود به اویختن در اطراف راه است. آنها هرگز به من اجازه حضور در این مجالس که در آن آنها به عنوان خوانده شده از کتاب زندگی, بنابراین من هرگز می تواند دانش آنها است. اما من شد سرد بر روی یک آرام نکته در اطراف راه است. من خیلی خوب برای کسی که قرار است به شیطان است.” Serch شناسایی با پنج Percenters به حدی است که او همدردی با برخی از آنها ملی اهداف است. اما در حالی که حلق آویز کردن به او احساس برای آفریقایی-آمریکایی خیابان فرهنگ آن را در اتاق ناهار در Fiorello H. La Guardia دبیرستان از موسیقی و هنر است که او خود را کامل رپ. “به رستورانی در موسیقی و هنر معروف بود همه ما استفاده می شود برای آویزان کردن وجود دارد. این Kangol خدمه آغاز شده وجود دارد. Slick Rick دانا, Dane نیزه امگا و دیگر خواننده های رپ آغاز شده وجود دارد.”

پیت پدر دبیرستان مربی بسکتبال در این شهرستان است. پیت بود و اغلب ballboy برای پدرش تیم و رشد برای تبدیل شدن به یک بازیکن تیم اول دانشگاه یا دانشکده در دانشگاه کلمبیا. او به یاد او معرفی رپ در رختکن که بازیکنان لعنتی خود را boomboxes. اما آن را از طریق سیاه و دوستان او در حالی که حضور یکپارچه مدارس و حلق آویز کردن در بروکلین زمین های بازی جوش خود بسکتبال بازی که پیت رو داخل مسیر در رپ ، “من مانند یک سفید مدرسه دستور زبان در فلورل پارک در کوئینز در اطراف بلمونت پارک. سپس رفتم به دبیرستان در جنوب پارک گل که مانند یک پارادوکس عجیب و غریب به دلیل جنوبی پارک گل تمام شد ، اما آن را یکپارچه مدرسه نیمی سفید و نیمی سیاه و سفید. من استفاده می شود به بازی با توپ است که در آن من شروع به نوشتن قافیه. سپس رفتم به دبیرستان در اسقف فورد در بروکلین است که پدر من آموخت. وجود دارد و ما تا به حال همان چیزی که در lunchrooms که Serch تا به حال در موسیقی و هنر آن را در نوک. که زمانی که من ملاقات این مرد Jazzy که در یک گروه به نام سوت. من از آنها آموختم و یاد گرفتم بیشتر از بازی توپ در پارک.”

زمان پیت خوب وارد در کلمبیا در سال 1985 او به هیپ-هاپ جهان است. “برخی از بهترین دوستان من مثل این بچه Keeway و بودا زندگی می کردند در شرق Flatbush و تخت Stuy و من استفاده می شود به رفتن در اطراف و آویزان در محله های خود را در همه زمان ها. من استفاده می شود به صرف تمام تابستان در بستر Stuy فقط قافیه با مرد است. یک lotta مردم فکر کردند که من دیوانه رفتن به تخت Stuy توسط خودم حتی برخی از مردم سیاه و سفید. چون شما نمی بینید مردم سفید حلق آویز کردن و یا حتی راه رفتن پایین خیابان در دیکیتر یا مانند کینگستون. من استفاده می شود به havta رفتن را از طریق بسیاری از گه فقط وجود دارد. من تا به حال به نبرد با دیگر بچه با پسر من فقط به احترام. من گیر کردم تا یک زن و شوهر از بار بیش از حد.”

زمانی که پیت خوب رفت به کلمبیا او در خیابان های بروکلین با او میزبانی اولین و تنها rap نشان می دهد در WKCR در تابستان سال 1986. در حالی که او موفق به دریافت یک جامد آموزش و پرورش (با Eurocentric تعصب البته) کلمبیا نا امید او. خود را نشان می دهد yanked پس از یک تابستان به دلیل “آنها گفت: من با آوردن بیش از حد بسیاری از سیاه و اوباش به دانشگاه. من در دعوت از خواننده های رپ به استودیو. من متمرکز بر چه شد سپس زیرزمینی عمل می کند. من یکی از اولین دی جی بازی بزرگ پدر کین و دشمن است.” پیت نیز در بر داشت برخی از دانشجویان همکار او کمی عجیب و غریب است. “یک lotta دانشجویان در دانشگاه کلمبیا شد و نیمه مانند whitebread من فقط نبود با آنها. آنها واقعا نمی دانم گه در مورد شهر نیویورک است. این بچه ها را از مکان هایی مانند کانزاس و پدر و مادر خود را به طوری که آنها فکر می کنم آنها می توانید به اینجا می آیند و اجرای گه. آنها تا به حال هیچ احترامی برای مردم در جامعه است.” وقتی از او پرسیدم در مورد آشنایی در دانشگاه او فقط دست تکان دادند دست خود و اعلام کرد “کلمبیا دختران wack.”

اما پیت بزرگترین سرخوردگی آمد در برخورد با یکی از اساتید یک فرد پیت به شدت تحسین. او در توصیف او به عنوان “یک جهان محقق مشهور که به هشت زبان صحبت می کند و مانند یک نابغه است که او نمی تواند به یاد داشته باشید برای انجام کارهای ساده مانند روشن کردن چراغ و یا کلید خود را بری درب. واقعا باور نکردنی بود. من توسعه یافته کاملا یک رابطه دوستانه با او و زمانی که ما تصمیم به انجام این ویدیو ‘گاز صورت” من می خواستم به او را به انجام این مقدمه و به اطراف پرتاب بسیاری از آثار ادبی از نظر مربوط به گاز صورت. من فکر کردم این امر می تواند چیزی بسیار مثبت است. وقتی از او پرسیدم در ابتدا او را به آن را انجام دهد اما زمانی که او متوجه ما فیلمبرداری این فیلم در واشنگتن ارتفاعات در مقابل Audubon سالن همه از ناگهانی او می رود ‘عزیم تمام راه وجود دارد من نمی دانم اگر من می تواند بالا برود وجود دارد. همه بی خانمان هستند وجود دارد. که یک محله اشرار هستند وجود دارد.’ بنابراین من می گوید: ‘یو. چه خبر ؟ شما تنها زندگی می کنند در این کتاب؟’ شما ببینید او آموخت picaresque رمان اسپانیایی سنت از شخصیت های حاشیه ای در حومه شهر. آن بود که اساسا مانند امروزی ها, محله یهودی نشین با picarones, دزد, شیاد و حقه همه چیز من می تواند مربوط به از زندگی در شهر است. او همیشه به ما گفت ما باید یاد بگیرند که در مورد همه چیز در اطراف ما اما در پایان او مرعوب کل صحنه و dissed ما در این پروژه است. من فقط تصمیم او تقلب بود که زندگی vicariously از طریق کتاب و سپس عقب نشینی به دفتر او آمده بود و قادر به مقابله با دنیای واقعی در اطراف او. من تصمیم گرفتم تا آنجا که شما می توانند یاد بگیرند از یک مدرسه مانند کلمبیا, آن را هنوز هم در سمت چپ چیزی به دلخواه.”

این باز التقاطی نگرش دانش ضروری بود به پیت و Serch تلاش به استاد رپ اصطلاح است. در واقع این است که چگونه Serch کردم کوچه و خیابان خود را اداره کند. “از آنجا که آنها نمی تواند به من صالح نام با من بودن من پسران در سراسر راه خدایان شروع به تماس با من Serch, برای, دانش, تلاش برای درک فرهنگ است.” آن را ترکیبی از ذهن پژوهنده و فروتنی در چهره سیاه و سنت است که فعال است 3rd باس خود را برای رسیدن به تسلط رپ.

رپ یک اصل سیاه نر هنر می رود که به اشکال ذکر شده توسط برنارد بل در مطالعه خود از آفریقایی-آمریکایی رمان: “از طریق این مراسم از چنین کلامی مسابقات به عنوان toasts صدایی معنابخش و پخش ده ها جوان سیاه پوستان در شهرهای مانند پدران خود در روستایی که تا به حال با استفاده از داستان سرایی و یا ‘دروغ’ یادگیری به تصعید خود را سفید باعث احساس پرخاشگری برای رسیدن به تسلط بر کلمات و جهان خود را.” برخی از قافیه من و پسر بودند و لگد زدن در گوشه و کنار خیابان در سنت آگوستین از 1950s بسیار مشترک با ترانه خواننده های رپ در حال ساخت grand theft خمیر برای هیجان انگیز در پرونده در حال حاضر. نیش این, L. L. Cool J:

من متولد یک بشکه قصاب چاقو
و آنها جوش داده شده را با .45s
من از خوردن گوشت و دفن استخوان
و سپس قرار دادن یک sapsucker بری خانه اش
من خوردن استخوان و دفن گوشت
پس از آن اجرای تمام خانواده خود را در خیابان ها
برهما گاو را شارژ و هرگز سوراخ پنهان من
کبرا مار باید بیت من پس از crawled از خاموش و درگذشت
’cause i’m bad

در آخرین شمارش من می توانم تلاوت 20 بندهای که panegyric به مردانگی. ما تا به حال قافیه برای هر نوع موضوع از کشتی تایتانیک به مفهوم میمون. برخی از آنها فقط برای تفریح و دیگران اعطا عقل درست. و اگر ما می خواهم آنها را به رقص و ضرب و شتم ما را به حال چیزی شبیه به رپ. این پر جنب و جوش دهان و میراث نه جاز را instrumental سنت که از رپ جریان می یابد. در بل عبارت فرهنگ مانند که از آمریکایی های آفریقایی تبار است که در آن سخنرانی رقابت با چاپ هستند “residually دهان و دندان”: “اساسا شنیداری و کاربردی جمعی و مستقیم. مانند دهان و فرهنگ آنها استرس اجرای mnemonics و مهارت های بداهه.” این میراث که فعال جسی جکسون برای رسیدن به چنین سطح از مبارزات انتخاباتی فصاحت و بلاغت است که ریچارد نیکسون می تواند تعیین او “شعر” و Dukakis یک “واژه پرداز.”

به طور سنتی منبع نخست از پویا آفریقایی-آمریکایی کلامی ارائه شده است این کلیسا الهام بخش برای خیلی سیاه و ادبیات. توصیف شخصیت رمان او یونس کدو تاکزورا نیل Liquid نوشت: “من به نمایندگی از یک سیاه پوست واعظ که نه خنده و نه یک تقلید پیوریتن ram-میله در شلوار. فقط انسان بودن و شاعر که او باید برای موفقیت در یک سیاه پوست منبر. من صحبت نمی کنم از کسانی که در میان ما که دستکاری شده و در نتیجه رفته اند پروتستان و یا اسقفی. منظورم مشترک اجرا از ما که عشق شکوه, زیبایی, شعر و رنگ بسیار است که وجود دارد هرگز نمی تواند بیش از حد از آن است.” پس از آن هیچ حادثه که رپ بزرگترین تجدید نظر شده است به جوانان شهری که بیگانه از کلیسا.

و نه آن است که تصادفی است که در آن به وجود آمد که سیاه پاپ بود pervaded سطحی فرار از واقعیات مرفه بزرگسالان که در تولید موسیقی است. رپ اول در پاسخ به دکتر Funkenstein تماس برای نجات موسیقی رقص از دیسکو blahs و سپس ابتدا با استاد بزرگ فلش “پیام” شروع به صحبت می کنند به خشونت و جرم و جنایت و مواد مخدر و فقر درونی جوانان شهرستان هر روز تو را دیدم. این کلامی جزء “wildstyle” جنبش است که همچنین شامل نقاشی های دیواری و شکستن-رقص این آداب و رسوم چالش رقص که در آن خیابان های شهری رزمندگان جایگزین زیبایی برای قتل عام مسالمت آمیز exorcising ماچو محیطی تشدید شرایط مادی که تحت آن زندگی می کردند. هر یکی را رزرو در مورد آن فکری پختگی و شاعرانه رسیدن به آن طراوت پیروزی روح انسان نسبت به پوچ metal و hard rock انتخاب شده توسط بسیاری از مرفه تر سفید کودکان و نوجوانان.

هنگامی که یک جنبش هنری است که آگاهانه توسعه است که در آن خلاق عوامل عمدا مجموعه ای را برای تولید یک هنر جدید خود را دلیلی برای بودن و حتی منبع منشاء می توان مشخص. افزایش خارج از زوریخ به کاباره ولتر در سال 1916 دادا در پاسخ به این بربریت از جنگ جهانی اول; ایجاد شده در Minton تاتر در اوایل ‘4os, bebop شورش در برابر انقباضات رقص عملکرد گروه. اما wildstyle مانند رنسانس ایتالیایی بود ناخودآگاه جنبش که در آن فردی هنرمندان در پاسخ به این, اجتماعی, روحانی, سیاسی و اقتصادی محرک از زمان با هیچ حس خود را به عنوان یک هدف جمعی. بدیهی است که این مقایسه به معنی این نیست که نظر نسبی از محاسن این دو جنبش تنها در برخی از تشابه در توسعه منطق. در معرض بسیاری از همان محرک به عنوان wildstyle مؤلف MC Serch و نخست وزیر پیت خوب بودند موضوع را به همان منطق است.

با وجود مداوم استدلال به خلاف همه بشریت است و یک گونه و همه مردم باید از این پتانسیل به بازی گذشته تفاوت در نژاد و قومیت و طبقه بتواند بشر عناصر حاضر در تمام مشروع آثار فرهنگی: هنر مردمی یا هنر بالا و یا پایین آیه. مست قدرت از ریتم و قافیه برگزار شد چنین شیفتگی برای Serch و پیت که آنها مایل به خطر زندگی و اندام به منظور مطالعه آن را در منبع. آنها حتی امضا شده با راسل سیمونز سیاه و سفید متعلق به Def Jam, برچسب, بنابراین اطمینان که آمریکایی های آفریقایی تبار خواهد سود از عملکرد موسیقی خود را به جای راه دیگری در اطراف. در پاسخ به کسانی که سوال خود را مشروعیت Serch می پرسد: “چه کسی می خواهید از من برای اثبات من احترام black فرهنگ؟”

یکی از پایدار رمز و راز درباره شخصیت انسان چیزی است که باعث برخی از مردم را انتخاب کنید خلاق و عملکرد هنر به عنوان یک حرفه. اما با توجه به خطرات بازی یک چیز واضح است: آنها رو به آن را انجام دهد و یا می میرند. و به نظر می رسد بیشتر آنها به آن استفاده می شود بیشتر آنها می خواهند به آن را انجام دهد. سنت توماس آکویناس فکر اکستازی به عنوان یک تجربه شخصی با نیروهای الهی; و من باور دارم که دقیقا چه اتفاقی می افتد در شور و شوق از عملکرد. (من می دانم که اولین بار من بازی congas با Mongo سانتاماریا گروه آن بود helluva mindfuck.) آن است که یک احساس سرخوشی و کسانی که قادر به تجربه آن را به انجام تقریبا هر چیزی را به اجازه دهید که احساس جریان است. هنرمندان واقعی را به میل خود رنج می برند و شکنجه جسمی و روحی مطالعه برای سال در فقر و تمرین برای هزاران ساعت در تنهایی به کامل مهارت خود را در ایمان است که یک روز وجود خواهد داشت یک مخاطب. گاهی اوقات عملکرد هنرمندان حتی حاضر به تغییر هویت فرهنگی خود را به منظور به کارشناسی کارشناسی ارشد تفاوت های ظریف از یک نوع و به دست آوردن دسترسی به باطنی حکمت خارجی اصطلاح است. به همین دلیل چینی-آمریکایی نوازنده Yo-Yo Ma, ژاپنی, استاد Yamanaka اوزاوا, افریقایی-آمریکایی مثل پیانیست آندره وات و ملاقات سردستهزنان خواننده اپرا درد, نورمن همه صحبت کنم و عمل به عنوان اگر آنها اروپایی ها. خود فکری و معنوی سرمایه گذاری در غرب کنسرت موسیقی از جمله قدر که آنها تبدیل به فرهنگی mulattos. (Wynton Marsalis ذخیره شد توسط جاز.)

تعهد MC Serch و نخست وزیر پیت خوب ساخته شده اند به مدرن آفریقایی-آمریکایی شهری هنر عامیانه از رپ است که در همان سطح از شدت. شما می توانید آن را در خود rap. در این کاکتوس آلبوم, “محصول از محیط زیست” به ما می گوید “در قلب شهر شما متولد شد و پرورش/شما بزرگ شده, هوشمند, یا شما زخم مرده/همه چیز منتقل سریع اما شما می دانستم که حرکت شبیه چمچه زنی/و خود را نجات دهنده بود و قافیه و ضرب و شتم در یک گروه رپ/مدرن روز تولید, خیابان شهر/شما گفت من آن است که من نمی تواند رقابت/اما جای خواب آیا خواب بنابراین جای خواب نباید بیدار شد/در حال حاضر شما در چشم من از budda-حس می دود تا/که عنصر شما حمل قافیه در/اما این سبک قافیه نمی خواهد اجازه دهید شما طولانی زندگی می کنند/چون قوی آهنگ به شما چیزی است که من فرستاده/چون من یک محصول از محیط زیست است.”

صدای در “محصول از محیط زیست” هر دو دف و هوشمند و عاقلانه است. این صدا که extols موجب رپ به عنوان یک سبک اما repudiates صدای که اغلب آلوده آن محیط. در طول دوره از, آلبوم, آنها قطع و نه فقط مواد مخدر بلکه متکبر ماتریالیسم و حتی (در چند ظریف و مراجع) استاد Griff. آیه دیگر بازگو خطرات آنها در زمان برای یادگیری هنر خود را در فروم از خیابان تنها آکادمی با آموزش کافی def به اعطای مدرک در رپ: “در خیابان های دور Rockaway ملکه/دریا Gurt بلوار ساحل 17/قرمز سرخس خانه های که در آن هیچ MC هرگز/جایی است که من بسیار برای اولین بار نشان می دهد/تا به حال جمعیت و قافیه goin’ من هرگز نم/و پاداش من بود و تقریبا یک گلوله در سینه من/و در آن مرحله است که در آن من برای اولین بار آموخته/چوب قفسه سینه و یا یک بچه و سوخته/شما خیلی احمقانه است اما من فکر می کنم شما این را می دانست/که در میکروفون پانک من می توانید انجام دهید این/و doin’ این چیزی است که زندگی به معنای ‘علت من یک محصول از محیط زیست است.”

خود را صادقانه به خدا عشق برای آفریقایی-آمریکایی و فرهنگی سبک Serch و پیت زیبا التماس کردن حافظه از اواخر جاز clarinetist و diarist میلتون “Mezz” Mezzrow. و هر چند آنها تا به حال هرگز شنیده Mezz قبل از اینکه من به آنها گفتم در مورد او پیت و Serch هستند که خود را فرزندان معنوی. سختی شیکاگو یهودی که آویزان در اطراف با گانگستر را در خود داشت و می دانست که آل کاپون شخصا Mezz برای اولین بار شنیده سیاه و سفید موسیقی در حالی که انجام یک پونتیاک میشیگان زندان در سال 1913: “در آن ماه من من کردم جامد دوز رنگی مرد هدیه برای نگه داشتن زندگی و روح در او در حالی که او می گوید از مشکلات خود را در موسیقی. من شنیده بلوز برای اولین بار آواز در ماتمزده شعارهای صبح و ظهر و شب…. زمانی که من به خانه من می دانستم که من می خواهم به صرف تمام وقت من از آن پس چسبیده به سیاهان. آنها من نوع از مردم است. و من که قرار بود برای یادگیری موسیقی خود را و بازی آن را برای بقیه روز. من که قرار بود به یک نوازنده یک سیاه پوست نوازنده hipping جهان در مورد بلوز راه تنها سیاهان می توانید.”

Mezz Mezzrow یاد شده است توسط بسیاری از هنرمندان سیاه پوست به عنوان یک ران سفید است که می تواند بازی کلارینت با روح و همیشه قاتل گیاه. در یک نقطه در طول ’30s, نوازندگان استفاده می شود به تماس با هر یک دینامیت دود “واقعی mezz.” شایعه است که او عرضه می شود به طور مداوم با کیفیت بالا از گیاه شاهدانه که به برکت سوگندی که توسط خود پذیرش شد که غذای روح است که الهام گرفته از بسیاری از تغزلی خطوط صوتی شعر از زنگ میآید آرمسترانگ ترومپت.

بدیهی است که اگر او تا به حال هیجان انگیز علف هرز Mezz بود همه اصلی ، زمانی که من برای اولین بار ملاقات پیت و Serch آنها فیلمبرداری این ویدئو را برای “گاز صورت” در midtown استودیو. Daddy-O از Stetsasonic بچه ‘n’ بازی Oran “آب” جونز و عطر و طعم-Flav از دشمن تمام شد پایین. مطالعه و تعامل اجتماعی بین 3 باس و این خدمه با تحلیلی چشم انداز آموزش دیده ناظر رفتار انسان و زردي چشم خوب-تحصیلات شکاک در مسائل مربوط به نژاد و فرهنگ است.

آن را نمیگیرد طولانی پایین ببینید که پیت و Serch بودند در عنصر خود را. آنها به راحتی در این جمعیت به عنوان کوسه در دریا برای هر دو محصولات از محیط زیست خود را. پرنیان بین تمام خواننده های رپ بود گرم و برادرانه و به عنوان ممکن است انتظار می رود جو بود الکتریکی با حاضر جوابی از خواننده های رپ صدایی در هر یک از دیگر صدای مردم که عشق صدا از زبان گفتاری است. در پاسخ به کسانی که مخالف حق خود را به رپ و یا سوال خود تصمیم به دف 3rd باس ارائه این “Wordz از Wizdom” در این آلبوم است. “میشیم تا مشک’ فقط برای یک دیدار/وزیر شوم ‘I ain’t no devil’/یک مار slitherin’ رذل سام سطح این/آهنگ به داشتن لبخند خاموش شک/برادر دیگر MC که در مورد/Frontin مانند ya buntin فریب متخلف/رپ در آهنگ bustin از یک رسانه/برای کسانی که مخالفت با آشکار dis/یو پیت tell ’em آشکار این است.”

مدت کوتاهی پس از قتل یوسف هاوکینز توسط بنسنهورست وحشی, MC Serch و نخست وزیر پیت خوب به نظر می رسد در تئاتر آپولو که معروف جهان رشد روح است. آنها اختصاص داده شده عملکرد خود را به Hawkins خانواده به عنوان نمادی از همبستگی با جامعه سیاه پوستان علیه نژادپرستی. هنگامی که آنها را با “Steppin’ به A. M.,” مخاطبان دریافت آنها را به گرمی. برای 3 باس این یک لحظه بزرگ, حرفه ای, نقطه بالا. زمانی که Serch توصیف تجربه انجام در آپولو مرحله قبل از یک مخاطب آن را به من یادآوری از مسلمانان شنیده بودم از توصیف خود را زیارت به مکه. این مخاطب است که انتخاب می کنید به در نظر گرفته شود. بر خلاف پسران بیستی که پیت و Serch تماس “عاملان کامل تقلب” 3 باس نیست برخی از poot-کون سفید plagiarizers. آنها این معامله واقعی است. اهمیت خود را به عنوان رپ نوآوران باقی مانده است دیده می شود اگر چه ترکیبی از Serch را def خیابان چشم انداز و پیت خوب دانش رسمی دستگاه های شاعرانه بیان کرده است پیشگامانه بالقوه است. اما آنها به نظر می رسد خاصی برای تبدیل شدن به یک فرهنگی مجرا محوری در گسترش معتبر, سیاه زیبایی در میان سفید پوستان است. خیلی زود من پیش بینی این بچه ها در حال رفتن به زندگی بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im