دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم قله کره شمالی با صدای یاس, تعهد به ساخت نظامی

توکیو — در دومین سالگرد جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشست با کیم جونگ سازمان ملل متحد در سنگاپور کره شمالی با وزیر امور خارجه گفت: امیدواریم داده بود راه به ناامیدی و روابط بین دو کشور در حال فرود به یک “کابوس تاریک” و قول داد به تقویت نظامی این کشور ممکن است برای مقابله با تهدیدات آمریکا.

امید برای بهبود روابط بالا بوده دو سال پیش وزیر امور خارجه Ri پسر Gwon گفت: اما این با توجه به “ناامیدی مشخص فزاینده زوال” در حالی که “حتی یک باریک ری از خوش بینی برای صلح و رفاه در شبه جزیره کره کمرنگ شده دور به یک کابوس تاریک.”

“تمایل مردم دو کشور به قرار دادن یک دوره به ترین در جهان متضاد روابط بین کره شمالی و آمریکا و جدید برای باز کردن یک تعاونی دوران صلح و رفاه اجرا می شود عمیق که تا کنون او گفت:” در بیانیه ای با اشاره به جمهوری دموکراتیک خلق کره جنوبی نام رسمی خود را.

“در عین حال اوضاع در شبه جزیره کره است که مصرف روزانه یک به نوبه خود برای بدتر است.”

Ri گفت: شمال تا به حال به طور کامل تعطیل و یک آزمایش هسته ای سایت, بازگشت نمرات باقی مانده آمریکایی پرسنل خدمات و بازگشت شهروندان ایالات متحده برگزار شد و کره جنوبی با اشاره به آنها به عنوان “محکوم felons” ارائه مراحل به عنوان شواهدی از کیم “epoch-ساخت حل و فصل است.”

شمال گفت: تا به حال حتی به حالت تعلیق هسته ای و موشک بالستیک بین قاره ای آزمایش برای ایجاد اعتماد به نفس با ایالات متحده استدلال می کند که برگ برنده دولت تا به حال اغلب “ابراز قدردانی” برای این مرحله است.

اما در عوض او اظهار تاسف واشنگتن بوده است “hell-bent” در تشدید وضعیت خروج کره شمالی “ایالات متحده به لیست اهداف برای حمله هسته ای پیشگیرانه.”

ایالات متحده همچنان به پرواز هسته ای استراتژیک بمب افکن به حریم هوایی کره جنوبی, بادبان, ناو هواپیمابر اعتصاب گروه در اطراف دریاها و معرفی کرده بود “برش” سخت افزار نظامی مانند مخفیکاری جنگندهها و هواپیماهای بدون سرنشین به کره جنوبی تبدیل شبه جزیره کره “به جهان خطرناک ترین کانون های خالی از سکنه بدون وقفه توسط شبح جنگ هسته ای” ری گفت.

واشنگتن او گفت: تا به حال خود را نشان داد نیات واقعی: تغییر رژیم همراه با “انزوا و خفگی” از کره شمالی. مگر اینکه بیش از 70 سال از خصومت بود و اساسا به پایان رسید و ایالات متحده باقی خواهد ماند و در دراز مدت تهدید او اضافه شده است.

“سوال این است که آیا وجود خواهد داشت نیاز به نگه داشتن دست در دست متزلزل در سنگاپور به عنوان ما می بینیم که هیچ چیز از واقعی بهبود ساخته شده در کره شمالی-روابط ایالات متحده به سادگی با حفظ روابط شخصی بین ما مقام معظم رهبری و رئیس جمهور ایالات متحده,” Ri گفت: این استدلال که تهمت بود با استفاده از کره شمالی برای خود دستاوردهای سیاسی داخلی.

“هرگز دوباره به ما ارائه ما اجرایی با بسته های دیگر مورد استفاده قرار گیرد برای دستاوردها و بدون دریافت هر گونه بازگشت,” او گفت:. “هیچ چیز بیشتر ریاکارانه از وعده های خالی.”

در یک نشست از کشور کمیسیون مرکزی نظامی در ماه گذشته کیم “رسما” متعهد به تقویت کره شمالی هسته ای بازدارنده برای مقابله با “دارد تهدید جنگ هسته ای” صادر شده توسط ایالات متحده Ri اشاره کرد.

Ri نیز شکایت کرده است که وزیر امور خارجه مایک Pompeo به طور مداوم ساخته شده است “مزخرف است که اظهارات denuclearization از شبه جزیره کره” هنوز یک هدف ایالات متحده.

کره شمالی مدعی است که آن را هرگز به توافق یک جانبه از بین بردن آن سلاح های هسته ای و این که ایالات متحده نیز یک تعهد اساسا کاهش تهدید نظامی آن به شمار به پیونگ یانگ.

“امن استراتژیک هدف از این کره شمالی است که برای ساخت تا بیشتر قابل اعتماد زور برای مقابله با نظامی دراز مدت تهدید از ما” Ri گفت. “این پاسخ ما پیام به آمریکا به مناسبت سالگرد دوم خرداد 12.”

Vipin نرنگ استادیار علوم سیاسی در موسسه تکنولوژی ماساچوست گفت: شمال بزرگداشت سالگرد با برخی از “استعاری آتش بازی” اما گفت: این نظر نهایی تاکید کرد چگونه کره شمالی تا به حال در ادامه به ساخت آن قابلیت های نظامی بیش از دو سال گذشته.

“واقعیت این است که خطر واقعی — گسترش و بهبود یافته موشک و نیروی هسته ای — پیشرفت با کمی هیاهو” او هنوز توییتی.

دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس کیم پاکستان به افزایش کره شمالی هسته ای بازدارنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de