انگلستان آسانسور محدودیت های مسافرتی برای ده ها تن از کشورها اما ورود آمریکا هنوز هم نیاز به 14 روز خود انزوا

ایتالیا و اسپانیا پس از آن که در فاصله این بیماری همه گیر در اروپا همراه با کشورهایی مانند ژاپن و کره جنوبی که تحت فشار قرار دادند پشت خود را به شیوع بیماری های, اولیه, در, سبز, لیست. اما نه تمام نقاط انگلستان به تصویب رسید همان دقیق قوانین: اسکاتلند هنوز هم نیاز به ورود از اسپانیا به خود قرنطینه برای 14 روز در حالی که انگلستان, ولز و ایرلند شمالی خواهد شد.

محدودیت در مسافران از ایالات متحده در محل باقی می ماند. ایالات متحده بازدید کنندگان هنوز هم نیاز به انجام اجباری خود در انزوا و یا در معرض خطر $1,245 خوب است. مقصد دیگر که در آن ویروس است که موجی از جمله برزیل و روسیه ادامه خواهد داد به نیاز خود انزوا به عنوان چین اولیه کانون.

عقبگرد می آید به عنوان بریتانیا به آرامی در بازگشایی پس از ماه از مستند. بارها در سراسر کشور افتتاح شد در جولای 4 و نخست وزیر بوریس جانسون است فشار برای اکثر دانش آموزان برای بازگشت به کلاس درس در پاییز.

برخی از کشورها شده اند محتاط تر در مورد لغو محدودیت ورود. در نیوزیلند اعلام کرد که خود را عاری از ویروس در اوایل ماه ژوئن نزدیک به 30000 نفر را با موفقیت به اتمام انزوا دوره پس از مرزها بسته شد در ماه مارس ، اما تنها پس از سه هفته با موارد جدید به نیوزیلند دولت مواجه مقاومت در ماه گذشته زمانی که مسافران دو پرواز از بریتانیا به نیوزیلند از طریق استرالیا اجازه داده شد خود را به ترک اجباری جداسازی اولیه برای بازدید از مرگ یک خویشاوند و پس از آن آزمایش مثبت برای ویروس.

استرالیا و امریکا در نیمه روز شنبه تعدادی از شهروندان در خارج از کشور اجازه بازگشت در هر هفته بیش از نگرانی های مشابه.

در بریتانیا کاسته محدودیت ملاقات کرده اند تا حد زیادی مشتاق دریافت عمدتا به دلیل سفر خارجی تبدیل شده است آسان تر است. تعداد زیادی از مردم به بی بی سی گفت آنها آغاز شده بود برنامه ریزی سفر. Eoin camp pendleton patch یک 21 ساله دانشجو در دانشگاه ادینبورگ گفت: “بسیار هیجان زده” دوباره در سوئیس با دوست دختر خود را که او دیده است برای مدت پنج سال.

تعدادی از کشورهای اروپایی تا به حال لابی با دولت بریتانیا برای کاهش محدودیت های مسافرتی امیدوار اقدامات متقابل. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی مطرح در سفر خود به لندن در ماه گذشته.

در حالی که واشنگتن و لندن در حال متحدان نزدیک و دو کشور مبادله میلیون ها نفر از گردشگران هر سال در ایالات متحده محروم ترین بریتانیا ورود از ماه مارس در حدود همان زمان این ممنوعیت بازدید کنندگان از اتحادیه اروپا است.

کشورها تمایلی به بازگشایی درهای خود را به ایالات متحده به عنوان آن مورد تایید شده تعداد همچنان در حال افزایش فراتر از 3 میلیون نفر است. زمانی که اتحادیه اروپا نقل مکان کرد به بازگشایی مرزهای خود به اتباع خارجی به عنوان آغاز ماه جولای آمریکایی ها بودند نه در میان کسانی که در اجازه.

وزیر حمل و نقل بریتانیا Grant Shapps هفته گذشته گفت که ایالات متحده در نظر گرفته شد “قرمز” به کشور در بریتانیا قرمز-زرد-سبز سیستم برای ارزیابی coronavirus مطرح شده توسط کشورهای دیگر.

“ایالات متحده از یک مرحله بسیار ابتدایی ممنوع پرواز های از انگلستان و اروپا پس وجود ندارد متقابل تنظیم در محل” Shapps گفت BBC Radio 4.

تحت بریتانیا دستورالعمل جدید مسافران ملزم به پر کردن یک فرم که شامل جزئیات سفر خود را و اطلاعات تماس. اگر آنها در حال سفر از یک کشور را در خود منزوی لیست آنها نیاز به رفتن مستقیم به محل که در آن آنها ماندن و باقی می ماند وجود دارد برای دو هفته با بازدید کنندگان.

پلیس در انگلستان و ولز روز جمعه گفت هیچ کس تا به حال شده است جریمه برای نقض قوانین قرنطینه که از 22 ژوئن.

Siobhán o’grady در واشنگتن Karla آدم در لندن کمک کرده گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de