تونس (العالم) – ارتش لیبی در جنگ احزاب توافق کرده اند که برای راه اندازی مجدد آتش بس سازمان ملل به این کشور گفت: اواخر روز دوشنبه پس از دو هفته درگیری شدید در نزدیکی طرابلس سوخت خارجی و اسلحه.

در بیانیه ای آنلاین, سازمان ملل متحد حمایت از ماموریت در لیبی (UNSMIL) گفت: این استقبال از طرح خود برای از سرگیری مذاکرات بر اساس زودتر به اصطلاح 5+5 جلسات مربوط به پنج افسران ارشد منصوب شده توسط هر طرف.

شرقی مبتنی بر لیبی ارتش ملی (LNA) از خلیفه Haftar شده است به راه انداختن یک حمله از آوریل 2019 به دست گرفتن طرابلس صندلی بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA).

در هفته های اخیر GNA با حمایت ترکیه رانده LNA از مناطق مختلف شمال غرب و بسیاری از آن جای پایی در پایتخت. اما LNA با حمایت امارات متحده عربی روسیه و مصر گفت: آن بطوریکه برخی از زمین در روز دوشنبه.

دو بس در حال حاضر مورد توافق در این سال اما هر دو توپخانه و مبارزه ادامه داد. U. N. فرستاده غسان Salame استعفا داد و در ماه مارس و شورای امنیت هنوز به توافق بر سر جانشین بیشتر پیچیده صلح تلاش.

مداخله خارجی در لیبی مطرح است این سهام در مبارزه با یک جریان همیشه سلاح های قوی تر. هفته گذشته ایالات متحده آمریکا گفت: روسیه پرواز کرده بود حداقل 14 جت های جنگنده به یک LNA پایگاه هوایی در مرکز لیبی.

گزارش توسط آنگوس McDowall; ویرایش توسط Philippa فلچر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de