ایالات متحده را متهم چین از حمایت از تلاش برای هک واکسن تحقیقات

مقامات ایالات متحده را متهم کرد چین روز سه شنبه از حمایت کیفری از هکرها که با هدف قرار دادن بیوتکنولوژی شرکت های سراسر جهان در حال کار بر روی coronavirus واکسن و درمان به عنوان FBI گفت: دولت چین اقدام شد مانند “یک سازمان جنایی سندیکا.”

در کیفرخواست unsealed در اسپوکن بشویید. وزارت دادگستری به اتهام دو نفر از دانشجویان مهندسی با نرم شرکت فن آوری بالا در ساخت و تولید دارو و بازی نرم افزار توسعه و با هدف قرار دادن مخالفان روحانیت و فعالان حقوق بشر در ایالات متحده و چین و هنگ کنگ است.

“چین دزد مالکیت فکری و تحقیقاتی که تقویت اقتصاد خود را و سپس آنها را با استفاده از آن غیر قانونی به دست آوردن به عنوان یک سلاح به سکوت هر کشوری است که جرأت به چالش خود را با اقدامات غیر قانونی گفت:” FBI معاون دیوید Bowdich. “این نوع از اجبار اقتصادی است نه آنچه که ما انتظار داریم از اعتماد رهبر جهان. آن چیزی است که انتظار ما از یک سازمان جنایی سندیکا.”


[خواندن کیفرخواست: U. s. v. Li شائویو و دونگ Jiazhi]

متهمان هک شده برای سود خود را بلکه همچنین برای چینی ها و وزارت امنیت (MSS) یک غیر نظامی و جاسوسی آژانس مسئول ضد جاسوسی, اطلاعاتی خارجی و داخلی, سیاسی, امنیتی, کیفرخواست می گوید. آنها به کمک در این تلاش توسط MSS افسر مقامات مسئول. آن را نشانه اولین بار در ایالات متحده متهم کرده است مشکوک هکرهای چینی با کار نه تنها به غنی سازی خود بلکه از طرف دولت چه دادستان مشخص می شود به عنوان یک “مخلوط کنید.”

11-تعداد کیفرخواست اتهامات Li شائویو و دونگ Jiazhi با گسترده توطئه برای هک کردن رایانه ها و سرقت ترابایت از اسرار تجاری و اطلاعات دیگر آغاز بیش از یک دهه پیش و در ادامه به زمان حال است. کیفرخواست می گوید این دو نفر به تازگی “تحقیق آسیب پذیری در شبکه های بیوتکنولوژی و شرکت های دیگر برای عموم شناخته شده برای کار بر روی covid-19 واکسن درمان و آزمایش فن آوری است.”

کیفرخواست نشان نمی دهد که آیا اتهام هک موفق شد در به دست آوردن واکسن پژوهش است.

کیفرخواست نیست نام این شرکت گفته هک شده توسط این دو اما این فهرست شامل شرکت در کالیفرنیا و مریلند, واشنگتن, خارجه تگزاس, ویرجینیا و ماساچوست است.

در این سال ادعا هکرها نیز به خطر بیافتد به انگلیسی: artificial-intelligence شرکت اسپانیایی پیمانکار دفاعی و استرالیا خورشیدی انرژی شرکت مهندسی کیفرخواست می گوید.

[ایالات متحده و بریتانیا و کانادا می گویند روسیه cyberspies در حال تلاش برای سرقت coronavirus واکسن تحقیقات]

اف بی آی و وزارت امنیت داخلی هشدار داد در ماه مه که هکرهای مرتبط با دولت چین را هدف قرار گرفتند coronavirus واکسن پژوهش است. و چین است که نه تنها دولت چشم دوخته اند چنین اطلاعاتی. هفته گذشته ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و کانادا صادر شده غیر معمول بیانیه مشترک مشاوره که هکرها روسیه نیز با هدف قرار دادن شرکت ها و دانشگاه labs توسعه واکسن برای دفع رمان coronavirus.

“چین در حال حاضر جای خود را در کنار روسیه و ایران و کره شمالی در آن شرم آور باشگاه از سازمان ملل است که ارائه یک پناهگاه امن برای cybercriminals به در ارز برای آن دسته از مجرمان که “در تماس” برای کار به نفع دولت در اینجا به اشتراک حزب کمونیست چین را گرسنگی سیری ناپذیر برای آمریکا و دیگر غیر-شرکت های چینی’ سخت به دست آورده مالکیت معنوی از جمله covid-19 پژوهش” گفت: John C. Demers رئیس شورای امنیت ملی را بدست آورد. به نام او که متهم هکرها “یک پرکار تهدید برای ایالات متحده و شبکه های خارجی.”

دولت چین به طور معمول آن را تکذیب کرد انجام و یا حامیان مالی انجمن از شبکه های خارجی برای مقاصد جاسوسی اقتصادی.

کیفرخواست آخرین سالوو با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که گرفته شده به طور فزاینده ای در موضع تهاجمی در برابر چینی جاسوسی اقتصادی و پکن فشار به جای ایالات متحده به عنوان رهبر جهانی در فناوری پیشرفته در اقتصاد است.

اخبار کیفرخواست می آید به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo در لندن ملاقات با نخست وزیر بوریس جانسون به بحث در مورد دو متحدان افزایش تنش با چین است. فقط در هفته گذشته بریتانیا تحویل یک پیروزی قابل توجهی به واشنگتن با اعلام آن محرومیت چینی فن آوری های غول پیکر, Huawei از آن نوپای 5G شبکه های بی سیم.

[بریتانیا میله های Huawei از 5G شبکه بخشی از یک تغییر جهانی به دور از چینی غول تکنولوژی]

کیفرخواست بخشی از وزارت دادگستری چین ابتکار راه اندازی 2018, اولویت مقابله با چینی امنیت ملی تهدید در خط با دولت استراتژی امنیت ملی.

حدود 80 درصد از تمام فدرال جاسوسی اقتصادی تعقیب محرمانه انجام می دهد که دولت چین است و حداقل در برخی از nexus به چین در حدود 60 درصد از فدرال موارد تجارت راز سرقت.

این رسوخ صنایع هدفمند مشخص شده در “ساخته شده در چین تا سال 2025” — چین 10 سال برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک رهبر در خاص و پیشرفته-تکنولوژی بخش Demers اشاره کرد. دزدی در این مورد تحت پوشش هشت نفر از 10 بخش گفت: از جمله نسل بعدی فناوری اطلاعات رباتیک و خودکار ابزار و ماشین آلات, قطعات هواپیما, پاک, انرژی وسایل نقلیه بیوتکنولوژی و پیشرفته راه آهن.

کیفرخواست برشمرد چگونه سرقت مالکیت معنوی از شرکت در این صنایع می تواند کمک به شرکت های چینی تکرار تکنولوژی و ضرب و شتم رقبای غربی خود را.

در یک مورد Demers اشاره کرد و لی دونگ گفته سرقت, تست مکانیسم فرآیندهای تولید و عرضه زنجیره داده ها از یک مریلند شرکت فن آوری است که فاش کردن محصولات این شرکت قصد داشت را به بازار خواهد نجات یک رقیب زمان و پول بر روی تحقیق و توسعه است.

در دیگر او اشاره کرد و لی دونگ گفته سرقت کد منبع از یک ماساچوست دستگاه های پزشکی و مهندسی شرکت آن را به عنوان به دنبال محافظت از داده از یک شرکت چینی است که با آن در حال همکاری برای تولید قطعات دستگاه های.

Demers اضافه شده است که او نگران است که “حتی اقدام به هک” واکسن اطلاعات “می تواند سرعت پایین” این تحقیقات از آنجا که “اگر شما یک مادر متولد شده است . . . بدیهی است که توجه مردم را باید متمرکز بر remediating که نقض.”

متهمان تا به حال مورد مطالعه در دانشگاه الکترونیکی علم و فناوری در چنگدو مقامات متهم شده است. آنها به سرقت صدها میلیون دلار ارزش اسرار تجاری و با ارزش دیگر اطلاعات کسب و کار و حداقل یک بار تهدید به پست یک قربانی مالکیت معنوی در اینترنت مگر اینکه باج پرداخت شد با توجه به کیفرخواست.

کار خود را بهره مند MSS, مقامات اتهام در کیفرخواست. در یک مورد آنها گفته می شود به آژانس جاسوسی از ایمیل و رمز عبور از یک دلار هنگ کنگ فعال. در یکی دیگر از, یک MSS افسر گفته به هکرها و نرم افزارهای مخرب برای کمک به آنها در نفوذ به کامپیوتر از میانمار حقوق بشر ،

برای به دست آوردن دسترسی به قربانی شبکه های دو مرد در درجه اول بهره برداری عموم شناخته شده آسیب پذیری های نرم افزار محبوب نرم افزار وب سرور کیفرخواست اعلام کرد. در برخی از موارد کسانی که آسیب پذیری بودند به تازگی اعلام کرد به این معنی که بسیاری از کاربران را از نصب پچ برای اصلاح این آسیب پذیری.

متهمان با استفاده از آنها دسترسی اولیه به جای برنامه های مخرب مانند “چین هلی کوپتر” و اعتبار-سرقت نرم افزار در شبکه های اجازه داده است که آنها را به کنترل از راه دور رایانه های قربانیان این کیفرخواست اعلام کرد.

اولین نشانه از متهمان’ تلاش های شناسایی شده بر روی کامپیوتر از انرژی وزارت هانفورد سایت در شرق واشنگتن, مقامات گفت.

تحلیلگران گفت: این کیفرخواست تاکید می کند که این موضوع نیست cybertechnology است که وسیله ای برای پایان دادن اما دولت یا بازیگر تصویب این نرم مبارزات انتخاباتی.

“ما نمی سایبر مشکل ما با چین و روسیه و ایران و کره شمالی مشکل گفت:” دیمیتری Alperovitch رئیس Silverado سیاست های شتاب دهنده یک سیاست عمومی در اندیشکده و از بنیانگذاران امنیت سایبر شرکت CrowdStrike. “چرا که حتی زمانی که ما در حال برخورد با ملت و دولت فعالیت ما در برخورد با این چهار کشور که در حال حفاظت و یا حتی پرداخت cybercriminals عامل در درون مرزهای خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de