مقامات ایالات متحده به دنبال سوال انگلستان شاهزاده اندرو بیش از اپستاین

واشنگتن/لندن (رویترز) – وزارت دادگستری ایالات متحده است که به دنبال سوال بریتانیا را از شاهزاده اندرو به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به امکان co-توطئه گران از مرحوم سرمایه و محکوم مجرم جنسی جفری اپستین آمریکا اجرای قانون رسمی گفت.

فایل عکس: بریتانیا شاهزاده اندرو برگ سنت, مریم باکره کلیسا در Hillington در نزدیکی رویال Sandringham و مستغلات در نورفولک بریتانیا ژانویه 19 سال 2020 است. رویترز/کریس Radburn

ایالات متحده محققان می خواهید برای مصاحبه با اندرو ملکه الیزابت دوم پسر مورد دوستی خود با اپستین که مرده در زندان در سال گذشته در حالی که در انتظار به اتهام قاچاق افراد زیر سن قانونی رسمی است که دانش مستقیم از این تحقیقات گفت: به شرط ناشناس ماندن.

بریتانیا آفتاب روزنامه گزارش داد که در روز دوشنبه که DOJ فرستاده بود مقامات اروپایی متقابل کمک های حقوقی پیمان (MLAT) درخواست استفاده در تحقیقات جنایی برای جمع آوری مواد از کشورهای دیگر است که نمی تواند به آسانی به دست آمده در پلیس همکاری بر اساس.

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر. کاخ باکینگهام کاهش یافته است به نظر. بریتانیا دفتر خانه (وزارت کشور) گفت: اظهار نظر در وجود هر MLAT درخواست.

اندرو 60 که متهم از هر گونه تخلف گفت: در یک بیانیه عمومی در ماه نوامبر بود که او پله پایین از وظایف به دلیل اضطراب عمومی بیش لینک کلیک کنید برای اپستاین و خواهد بود مایل به کمک “هر انتظامی مربوطه با تحقیقات خود را در صورت نیاز”.

در ماه مارس منهتن مبتنی بر ایالات متحده وکیل جفری برمن گفت که با وجود سلطنتی بریتانیا علنا بیان او را از همکاری با درخواست شاهزاده بود “درب داوطلبانه و همکاری با دفتر ما این است که با توجه به گزینه های خود را”.

“حقوقی بحث با DOJ به موضوع محرمانه بودن سخت قوانین به عنوان مجموعه ای از دستورالعمل های خود را” یک منبع نزدیک به شاهزاده تیم حقوقی گفت: در پاسخ به خورشید گزارش.

“ما را انتخاب کرده اند به رعایت هر دو نامه و روح این قوانین به همین دلیل است که ما ساخته شده اند بدون نظر در مورد هر چیزی مربوط به DOJ در طول این دوره از سال است. ما معتقدیم در بازی مستقیم bat.”

اگر MLAT درخواست اعطا شد, U. s. دادستان می تواند درخواست برای اندرو به طور داوطلبانه شرکت در یک مصاحبه به یک بیانیه و یا به طور بالقوه او را مجبور به حضور در دادگاه برای ارائه شواهد تحت سوگند.

A U. s. Federal Bureau of Investigation پروب با تمرکز بر انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول دیرین کاردانی از اپستین و دیگران که تسهیل ثروتمند سرمایه را به اتهام قاچاق دختران زیر سن قانونی اجرای قانون منابع به رویترز گفت در ماه دسامبر.

Ghislaine که در محل در حال حاضر ناشناخته است را رد اتهامات علیه او.

(این داستان بود refiled برای روشن شدن برمن عنوان.)

گزارش توسط علامت گذاری به عنوان Hosenball در واشنگتن و Michael Holden در لندن; ویرایش توسط پسر Faulconbridge و نیک Tattersall

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>