ایالات متحده و بریتانیا تغییر مصونیت دیپلماتیک قوانین پس از مرگ ترافیک تصادف

هنری Nicholls ایسنا

شارلوت چارلز مادر هری دان و دان ناپدری بروس چارلز پیاده روی در لندن در ژوئیه 21 سال 2020 است.

لندن — ایالات متحده و بریتانیا توافق کرده اند که به “ترتیبات جدید” ایمنی اطراف توافق مجاز از یک مقام آمریکایی به ترک بریتانیا پس از درگیر شدن در تصادف مرگبار.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab گفت: قوانین جدید باید “بسته ناهنجاری که منجر به محرومیت از عدالت در دلخراش مورد هری دونن.”

در ماه اوت هری دان, 19 کشته شد زمانی که موتور سیکلت خود را زده بود توسط یک ماشین رانده شده توسط Anne Sacoolas, پلیس گفت:.

Sacoolas, همسر یک مقام آمریکایی معتبر به عنوان یک دیپلمات بستری او در رانندگی در طرف اشتباه از جاده هنگامی که او در برخورد با دونن. او فرار به ایالات متحده آمریکا با وجود داشتن گفته پلیس بریتانیا که او تا به حال هیچ برنامه ای برای بازگشت به خانه. مقامات ایالات متحده گفت که او تا به حال مصونیت دیپلماتیک.

در زمان حادثه Sacoolas بود زندگی با شوهرش نزدیکی نیروی هوایی سلطنتی Croughton یک ایستگاه که توسط نیروی هوایی ایالات متحده.

http://www.washingtonpost.com/video/world/dunns-mother-to-diplomats-wife-just-do-the-right-thing/2019/10/14/b76d1aaf-5e17-47ef-b1ff-b15f5c2389f1_video.html

[ایالات متحده حاضر به بازگشت دیپلمات آمریکایی را به انگلستان به صورت اتهام قتل یک نوجوان در برخورد]

اعلام این خبر یک روز پس از این موضوع مطرح شد با وزیر امور خارجه مایک Pompeo در طول سفر خود به لندن.

در یک جداگانه بیانیه Raab گفت: “اولین و مهمترین, ایالات متحده چشم پوشی از ایمنی از جنایی قضایی است که در حال حاضر به صراحت گسترده به اعضای خانواده از ایالات متحده کارکنان در Croughton ضمیمه در نتیجه پایان دادن به ناهنجاری در ترتیبات قبلی و اجازه پیگرد قانونی از اعضای خانواده از آن کارکنان باید در این شرایط غم انگیز همیشه بوجود می آیند دوباره.”

Raab افزود: “ما عمیق ترین همدردی هری دان ، هیچ خانواده باید به تجربه آنچه آنها را از طریق رفته و من تشخیص می دهم که این تغییرات را هری برگشت.”

زمانی که Pompeo ملاقات با نخست وزیر بوریس جانسون در روز سه شنبه نخست وزیر “تصریح کرد: نیاز به عدالت باید انجام شود برای هری دان و خانواده اش” یک خیابان داونینگ رسمی گفت.

اصلاح ایمنی توافقنامه مربوط به پایگاه هوایی در Croughton. در سال 1995 دو کشور توافق کردند که به ترتیب زیر است که ایالات متحده دیپلماتیک پرسنل می تواند ارسال شده به Croughton — تنها جایی دیگر در بریتانیا در خارج از لندن که در آن دیپلمات های آمریکایی ارسال شده است.

تحت این قرارداد ایالات متحده توافق برای تعلیق مصونیت اما این اعمال نمی به اعضای خانواده ارسال شده در پایه.

پس از روز شنبه در اطلاعیه ای آمریکایی است که کار وجود دارد و اعضای خانواده خود را می تواند تحت پیگرد قانونی برای اعمال “انجام شده در خارج از این دوره از وظایف رسمی.”

وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: “تحت این ترتیب ایالات متحده افزایش یافته پیشگیرانه محدود چشم پوشی از برخی از مصونیت دیپلماتیک مربوط به کارکنان سفارت در Croughton و اعضای خانواده خود را برای اعمال انجام شده در خارج از این دوره از وظایف رسمی که رخ می دهد و یا بعد از 20 ژوئیه سال 2020 است.”

آگاهان مسایل حقوقی گفت: معلوم نیست که چگونه اگر در همه این قوانین جدید را تحت تأثیر قرار خواهد دونن ،

“آن را ندارد هر صورت گذشته نگر اثر گفت:” ادوارد گرنگ یک وکیل متخصص در استرداد قانون است. او گفت که “متاسفانه آن کمی برای دونن ، اما آن را انجام می شود برای جلوگیری از این وضعیت ناشی در آینده است.”

انگلیسی دادستان متهم Sacoolas باعث مرگ خطرناک رانندگی و به دنبال استرداد او درخواست ایالات متحده را تکذیب کرد. اینترپل “red notice” برای دستگیری او زنده می ماند.

گرنگ گفت که Sacoolas است “محصور در خشکی به ایالات متحده است که به احتمال زیاد به این پرونده برای برخی از زمان.”

دونن مادر شارلوت چارلز گفت واشنگتن پست که این تغییرات “به ما داده پرنیان مثبت است که آن را نمی تواند دوباره اتفاق می افتد.”

“یکی از اهداف اصلی زمانی که ما شروع به این کمپین را به مطمئن شوید که خانواده یکی دیگر هرگز مجبور به رفتن را از طریق آنچه که ما از طریق رفت و از آنجایی که ما از دست هری.”

دونن پدر و مادر باید به گونه ای خستگی ناپذیر مبارزه برای عدالت برای پسر خود را گفت: آنها همچنان به فشار برای بررسی قضایی در این مورد.

“اگر آن را یک قانون خوب امروز این قانون خوب در ماه اوت گذشته” گفت: Radd Seiger خانواده وکیل.

در ماه اکتبر رئیس جمهور تهمت حیرت زده دونن پدر و مادر هنگامی که او به آنها گفت که در سفر خود به کاخ سفید که Sacoolas بود در نزدیکی یک اتاق و آماده بود تا آنها را ملاقات.

مقامات کاخ سفید شد و شک و تردید داشتن دونن پدر و مادر و Sacoolas در بال غربی به طور همزمان اما تهمت می خواستم به یک “آغوش-and-make-up لحظه” و معتقد بودند که او می تواند حل و فصل موضوع یک فرد با آگاهی از این بحث گفت: در آن زمان.

دونن پدر و مادر برای شرکت کاهش یافته استاگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تکرار ارائه دهد. پدر و مادر گفت که یک جلسه باید در خاک انگلیس و در زمانی که هر دو طرف احساس آماده شده بود و وکیل و روان-سلامت حمایت در دست است.

“پرتاب شود به یک اتاق با هم بدون اطلاع قبلی که خوب نیست برای او سلامت روانی, و آن را قطعا خوب نیست برای ما” دان را گفت: “فردا صبح.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام دونن مرگ یک “تصادف وحشتناک” و اضافه کرد که رانندگی در طرف اشتباه از جاده “اتفاق می افتد.”

کارول Morello در واشنگتن و جان هادسون در کپنهاگ کمک به این گزارش.

نظر: آمریکایی راننده فرار کرد و بعد از قتل من و پسر در بریتانیا است. من می خواهم او را به بازگشت و چهره عدالت است.

آمریکا دیپلمات و همسر در حال شارژ باعث مرگ نوجوان هری دان

مغلوب ساختن پیشی جستن stuns هری دان پدر و مادر می گوید: زن در تصادف که منجر به کشته شدن پسر خود نزدیک است و قادر به پاسخگویی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de