آمریکا و چین به اجازه می دهد هر چهار هفتگی پروازها برای شرکت های هواپیمایی; دلتا به پرواز در هفته آینده

فایل عکس: Delta Air Lines هواپیماهای مسافربری هستند دیده می شود پارک با توجه به پرواز کاهش ساخته شده به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در بیرمنگام-Shuttlesworth فرودگاه بین المللی در بیرمنگام آلاباما, ایالات متحده مارس 25 سال 2020 است. رویترز/الیاس Nouvelage

(رویترز) – ایالات متحده و چین را اجازه می دهد تا چهار هفتگی پروازهای بین دو کشور ایالات متحده آمریکا, حمل و نقل, اعلام, کاهش, یک بن بست در محدودیت های مسافرتی در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

پس دولت چین تایید Delta Air Lines (DAL.N) گفت: این امر از سرگیری پروازهای مسافری به شانگهای از سیاتل در هفته آینده از طریق سئول و یک بار در هفته پرواز از سیاتل و دیترویت آغاز در ماه جولای.

در بیانیه ای بخش حمل و نقل گفت: آن را به صورت کامل مرمت مسافر سفر هوایی بین ایالات متحده و چین در بخش اجازه می دهد تا برای بازگشت از دانش آموزان چینی که قادر به پرواز به دلیل کمبود پرواز.

“به دولت چین اجازه می دهد تا بیشتر پروازها توسط ایالات متحده حامل ما مقابله به مثل خواهد کرد ،

یک فرد مطلع در این باره گفت: مقامات چینی توافق کرده اند که به برخی از تغییرات در الزامات مورد نیاز برای ایالات متحده حامل پرواز وجود دارد از جمله اجازه می دهد متوسط چک باید انجام شود قبل از پرواز را برای چین به جای اواسط پرواز همانطور که قبلا مورد بحث قرار گرفت.

United Airlines (UAL.O) نیز خواست برای تصویب به از سرگیری پروازها به مقصد چین در ماه ژوئن.

گزارش دیوید Shepardson; نوشتن توسط تریسی Rucinski; ویرایش توسط کریس ریس و اعطای McCool

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de