دادگاه ایالات متحده خواسته به زور Facebook به انتشار میانمار مقامات داده ها برای نسل کشی مورد

آمستردام (ایسنا) – وکلا آوردن یک مورد قبل از جهان دادگاه متهم میانمار نسل کشی در برابر آن Rohingya اقلیت مسلمان خواسته اند در ایالات متحده دادگاه منطقه به منظور Facebook به انتشار پست و ارتباطات کشور را به ارتش و پلیس.

فایل عکس: میانمار رهبر آنگ سان سو چی در مراسم شنوایی در یک مورد ثبت شده توسط گامبیا در برابر میانمار ادعا نسل کشی علیه اقلیت مسلمان Rohingya جمعیت در دیوان بین المللی دادگستری (ICJ) در لاهه هلند 10 دسامبر 2019. رویترز/ایو هرمان

دیوان بین المللی دادگستری مستقر در لاهه موافقت کرده است برای شنیدن یک مورد متهم میانمار نسل کشی علیه Rohingya در نقض کنوانسیون 1948.

U. N. دادگاه, معمولا شناخته شده به عنوان جهان دادگاه را می پذیرد موارد بین دولتها و مورد علیه میانمار آورده بود توسط گامبیا با حمایت از یک گروه از کشورهای مسلمان ،

صدها نفر از هزاران نفر از مسلمانان فرار کرده اند سرکوب در عمدتا بودایی میانمار که به نظر اعضای آن اقلیت Rohingya به خارجی ها. گروه های حقوق مستند به کشتار غیرنظامیان و سوزاندن روستاها. میانمار مقامات می گویند آنها مبارزه شده است یک شورش و انکار انجام جنایات سیستماتیک.

در سال 2018 U. N. حقوق بشر محققان گفت که Facebook تا به حال نقشی کلیدی در گسترش نفرت در سخنرانی که سوخت خشونت در میانمار. Facebook گفت: این کار برای جلوگیری از گفتار نفرت.

یک درخواست ثبت از طرف گامبیا در ژوئن 8 با ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا, تماس, در Facebook به انتشار “تمام اسناد و مدارک و ارتباطات تولید پیش نویس نوشته شده و یا منتشر شده در Facebook صفحه” میانمار مقامات نظامی و نیروهای پلیس.

Facebook تایید آن آگاه بود گامبیا را درخواست و بررسی آن مطابق با قوانین قابل اجرا است.

در میان مقامات که Facebook داده است که به دنبال این است که حداقل Aung Hlaing فرمانده کل قوا از میانمار و نیروهای مسلح. جزئیات بیشتر از 20 حساب از مقامات و سازمان های ممنوع Facebook در ماه اوت سال 2018 نیز به دنبال سند گفت.

از Facebook پست از مقامات “میتواند شواهدی از نسل کشی قصد” وکلا گفت.

به منظور اثبات نسل کشی بدترین بین المللی جنایات کسانی که نظارت بر هر گونه جنایات در میانمار را باید یافت تا به حال قصد خاص برای از بین بردن Rohingya گروه قومی “در تمام یا بخشی”.

جهان قضات دادگاه دستور داده اند میانمار به اقدامات فوری برای محافظت از Rohingya جمعیت از نسل کشی و دیگر اشکال خشونت تا زمانی که در این مورد شنیده است ،

گزارش توسط آنتونی Deutsch; گزارش های اضافی توسط استفانی ون دن برگ و Pap Saine در بانجول; ویرایش توسط پیتر Graff و گرت جونز

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر