ایالات متحده اعلام کرد بسیاری از چین دریایی ادعا می کند ‘غیر قانونی’

استخر ایسنا

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.) یکی از چهار مقامات ایالات متحده که چین هدفمند برای تحریم.

ماه در حال رشد دشمنی میان پکن و واشنگتن تشدید دوباره شنبه زمانی که چین سیلی تحریم در چهار مقامات ایالات متحده — از جمله سه نفر از اعضای جمهوری خواه کنگره و وزیر خارجه مایک Pompeo اعلام کرد بسیاری از چین دریایی ادعا می کند در دریای جنوب چین “کاملا غیرقانونی است.”

“جهان اجازه نخواهد داد که پکن برای درمان جنوب دریای چین به عنوان آن دریایی امپراتوری” Pompeo در بیانیه ای گفت: متهم چین از کمپین “قلدری” برای کنترل رقابت دریایی منابع کشورهای دیگر در منطقه نیز مدعی.

“امریکا می ایستد با ما جنوب شرقی آسیا متحدان و شرکای خود در حفاظت از خود را مستقل حقوق به منابع دریایی سازگار با حقوق و تعهدات خود تحت قوانین بین المللی. ما ایستاده با جامعه بین المللی در دفاع از آزادی دریاها و احترام به حاکمیت و رد هر گونه فشار برای تحمیل ‘ممکن است باعث می شود حق’ در جنوب دریای چین و یا گسترده تر منطقه است.”

Pompeo در اثر طرح میتوانست قبلی سیاست ایالات متحده که اختلافات دریایی بین چین و کشورهای دیگر در منطقه حل و فصل شود باید از طریق سازمان ملل-حمایت داوری. او اعلام مکان های ایالات متحده در کنار چین کوچکتر همسایه —برونئی و اندونزی و مالزی و فیلیپین و ویتنام است. همه آنها را رد چین ادعای حاکمیت در آبهای اطراف جزایر در دریای چین جنوبی است.

همیشه از ستیز جلسه در هاوایی در ماه گذشته با چین سیاست خارجی رئیس یانگ Jiechi, Pompeo بارها گفت که ایالات متحده را تماشا خواهد کرد پکن اقدامات برای تعیین اینکه آیا حاکم کمونیست چین حزب می خواهد به کاهش دما در گرم شعارهای نشأت گرفته هر دو پایتخت. چین و ایران بوده است جعل جدید روابط دو کشور را تبدیل به بزرگترین اهداف از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Pompeo اظهارات در جنوب دریای چین آمد تنها چند ساعت پس از آنکه چین اعلام کرد تحریم ها در چهار مقامات ایالات متحده از جمله برجسته جمهوری خواه سناتور مارکو روبیو (فلوریدا.) و تد کروز (Tex.), برای “دخالت چین در امور داخلی” خود را از طریق محکومیت پکن نقض حقوق بشر در این کشور سین کیانگ منطقه است.

دیگر آمریکایی ها هدفمند هستند و سام براون بک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سفیر بین المللی آزادی مذهبی و Rep. Christopher H. Smith (R-N. J.).

هیچ جزئیات فاش شد در چه تحریم شامل, اما این حرکت در می آید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع سه مقامات چینی از سفر به ایالات متحده و مسدود هر گونه دارایی های ایالات متحده آنها ممکن است.

این اقدامات گسترش tit-for-tat خصومت بین پکن و واشنگتن — که در حال حاضر شامل تجارت و تکنولوژی و آزادی های رسانه ها — به یک حوزه جدید.

“سین کیانگ امور چین در امور داخلی, و, آمریکا حق دخالت در آنها را” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying به خبرنگاران در پکن.

“ما مصرانه از ایالات متحده بلافاصله پس از برداشت آن تصمیم اشتباه” او گفت:, و اضافه کرد که چین را بیشتر تصمیم گیری بر اساس وضعیت چگونه تکامل می یابد.

[تهمت نشانه اویغوری تحریم لایحه در میان بولتون انتقاد نقشه کشی خشم از چین]

چین قول داد به تلافی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده جهانی Magnitsky عمل به لیست سیاه چن Quanguo حزب کمونیست در سین کیانگ اویغوری منطقه خودمختار در شمال غربی چین و عضو دفتر سیاسی; Zhu هیلون, پارتی, منشی, از سین کیانگ سیاسی و حقوقی کمیته; و وانگ Mingshan, پارتی, منشی, از سین کیانگ عمومی اداره امنیت.

در علاوه بر این به توقف آنها و اعضای خانواده خود را فوری از ورود به ایالات متحده تعیین انجماد خود را از دارایی های ایالات متحده و ممنوع آمریکایی را از انجام کسب و کار با آنها.

این تحریم ها بخشی از مبارزه گسترده تر در برابر نقض حقوق بشر در سین کیانگ آینده بلافاصله پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته امضا و به قانون جدید اویغوری, حقوق بشر, سیاست عمل می کنند.

این قانون که روبیو و سناتور. رابرت منندز (D-N. J.) معرفی شده بود به اتفاق آرا تصویب توسط مجلس سنا و مجلس. آن را مورد نیاز دولت آمریکا به کامپایل یک گزارش در مورد میزان چینی سرکوب در سین کیانگ و ارائه پتانسیل فردی اهداف برای تحت تحریم جهانی Magnitsky عمل می کنند.

استفانی رینولدز

گتی ایماژ

چین اعلام کرده است تحریم ها در چهار مقامات ایالات متحده از جمله سناتور. تد کروز (R-Tex.), مرکز.

بیش از یک میلیون نفر که اکثر آنها قومی Uighurs شده اند زندانی در اردوگاه های بازداشت در سراسر شمال غربی منطقه به عنوان بخشی از یک تلاش هماهنگ توسط رسما ملحد حزب کمونیست به زور جذب عمدتا مسلمان اقلیت به اکثریت هان فرهنگ است.

حزب کمونیست می گوید: اقدامات مورد نیاز برای “deradicalize” مردم اما سازمان ملل و بسیاری از کشورهای غربی را محکوم کرده اند مبارزات انتخاباتی به عنوان یک نقض آشکار حقوق بشر است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/first-she-survived-a-uighur-internment-camp-then-she-made-it-out-of-china/2019/11/17/a7a7639e-c003-4965-94a0-1944b5c40722_video.html

آسوشیتد پرس گزارش داد در این ماه بر شدیدی اقدامات دولت چین در نظر گرفتن بریده بریده نرخ زاد و ولد در میان Uighurs و دیگر اقلیت ها بخشی از یک درایو برای جلوگیری از چین جمعیت مسلمان. این شامل مجبور پیشگیری از بارداری عقیم سازی و سقط جنین.

[او جان سالم به در برد چینی اردوگاه ساخته شده و آن را به ویرجینیا. آیا آمریکا اجازه ماندن؟]

در واشنگتن پست سرمقاله بخش شنبه مشاور امنیت ملی Robert C. اوبراین گفت که ایالات متحده نمی خواهد ایستاد در حالی که حزب کمونیست متعهد این سوء استفاده ها است.

“اگر قرن گذشته به ما نشان داده هر چیزی آن است که خطرناک ایدئولوژی حمایت قدرتمند متحده به ندرت خود را فراهم ميسازند كه رفتار در درون مرزهای خود را,” او نوشت. “ایالات متحده خواهد شد در نتیجه همچنان به درخشش نور حقیقت در سین کیانگ — برای Uighurs و برای همه ما است.”

هوآ که سخنگوی وزارت خارجه گفت: تحریم های ایالات متحده شد “جدی نقض هنجارهای اساسی حاکم بر روابط بین المللی” و “به شدت تضعیف روابط دوجانبه ما.”

“دولت چین مصمم است در حفاظت از حاکمیت ملی و امنیت و توسعه منافع و در مبارزه با تروریست ها و خشونت طلبان مذهبی و نیروهای افراطی” او گفت:.

نصب رویارویی بیش از سین کیانگ می آید در میان زوال سریع این سال در روابط بین دو کشور اقتصاد است.

[Pompeo, چینی, سیاست خارجی رئیس دیدار در هاوایی به عنوان دو طرف تجارت توهین و سرزنش]

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را به مقامات ارشد بارها متهم چین از پوشش شیوع رمان coronavirus آغاز شد که در شهر ووهان در پایان سال گذشته و اجازه می دهد آن را به گسترش در سراسر جهان است.

با توجه به رسمی دولت tally 4,634 که مردم در چین از covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اما در ایالات متحده که در آن تهمت مقامات دولت متهم شده اند که به کندی عمل در برابر خطر مرگ و میر را در صدر 132,000.

وزارت امور خارجه با صدور یک هشدار سفر به چین بیش از آخر هفته گفتن شهروندان ایالات متحده به ورزش افزایش احتیاط “با توجه به دلخواه اجرای قوانین محلی برای مقاصد دیگر از حفظ نظم و قانون” است که ممکن است شامل حبس های طولانی مدت بازجویی و خروج ممنوع.

هوآ گفت: این سفر هشدار غلط بود. “مردم آمریکا نگران بازگشت از بدنام مککارتیسم بنابراین با صدور این سفر هشدار در چنین شرایطی ایالات متحده است و ظاهرا به دنبال بهانه برای خودسرانه تضعیف چینی حقوق شهروندان و منافع ایالات متحده,” او گفت:.

لیو یانگ در پکن و کارول Morello در واشنگتن کمک به این گزارش.

چین را وادار Uighurs به کار در کارخانه کفش که منابع نایک

چرا چین را انتخاب کرد در حال حاضر برای سرکوب هنگ کنگ

پکن نام سخت-بوش که خرد تظاهرات به سر هنگ کنگ آژانس امنیت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de