منصور هادی به U. N. هل در مقابل انتقاد بیش تظاهرات

نیویورک (رویترز) – سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد کلی هنر و صنعت در روز جمعه را به عقب رانده و در برابر انتقاد از چین و ایران بیش از تظاهرات در سراسر ایالات متحده در مورد نژادی و نابرابری بیش از حد نیروی پلیس به چالش کشیدن آنها را به مقایسه سوابق.

فایل عکس: سفیر ایالات متحده در سازمان ملل کلی هنر و صنعت در حال سخنرانی در جلسه شورای امنیت در مقر ملل متحد در منهتن قصبه شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, مارس 28 سال 2020 است. رویترز/کارلو یوونتوس

چین و ایران توضیح داده شده بود در گذشته به عنوان دیکتاتوری و مافیایی مانند وزارت امور خارجه ایالات متحده, وزیر امور خارجه مایک Pompeo هر دو خواست ایالات متحده در روزهای اخیر برای مقابله با نژاد پرستی و محافظت از حقوق اقلیت ها.

تا حد زیادی مسالمت آمیز آمریکا تظاهرات بیش از 10 روز گذشته بودند موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس با یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او. برخی از شهرستانها مجبور به مقابله با آتش سوزی غارت و درگیری بین معترضان و پلیس منجر به بسیج نیروهای گارد ملی واحد است.

سفیر ایالات متحده در سازمان ملل کلی هنر و صنعت را محکوم کرد فلوید مرگ به عنوان “غیر قابل تحمل” و “خشونت.”

“وجود دارد هیچ اخلاقی هم ارزی بین جامعه ما که با این نسخهها کار از طریق رابطه جنسی خشن مشکلات مانند نژادپرستی و دیگر جوامع است که اجازه نمی دهد هر چیزی را به بحث” هنر و صنعت در جمع خبرنگاران گفت: یک تلفن جلسه.

“من می خواهم هر کس برای مقایسه رکورد خود را با ما ثبت تا آنجا که آنها چگونه درمان شرایط,” او گفت:.

صنایع دستی اشاره کرد چین درمان آن اقلیت مسلمان اویغوری جمعیت در سین کیانگ و همچنین تبت و آفریقایی, اضافه کردن باید وجود داشته باشد “گفت و گو در مورد تفاوت” بین کسانی که شرایط و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در ایالات متحده است.

چین را رد کرده و “بی پایه و اساس اتهام’ با هنر و صنعت گفت: یک سخنگوی چین U. N. ماموریت.

“ما می خواهیم ما را به خانه خود را به منظور حل مشکلات خاص خود را دارد مراقبت از مردم خود و جلوگیری ناخالص دخالت در دیگر کشورها در امور داخلی و تلاش برای منحرف کردن توجه” سخنگوی گفت.

U. N. رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به خواست آمریکایی ها در اعتراض به انجام این کار مسالمت آمیز و به نام در ایالات متحده به رهبران و مقامات به گوش دادن به آنها و خویشتن داری نشان می دهد.

گزارش توسط میشل Nichols; ویرایش توسط جاناتان Oatis و اعطای McCool

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>