واشنگتن (العالم) – قانونگذاران ایالات متحده در روز سه شنبه قانون گفت: هدف قرار دادن مقامات چینی در طول درمان از کشور اویغوری اقلیت مسلمان با ارسال “پیام روشن” حمایت از واشنگتن به دنبال prod مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به فشار پکن بر حقوق بشر است.

فایل عکس: ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی (D-CA) ارائه سخنرانی در یک کنفرانس خبری هفتگی در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده 28 مه سال 2020 است. رویترز/تام برنر/فایل عکس

“در طول سال شده است وجود دارد یک تعهد واقعی به درخشش نور در مورد حقوق بشر در چین و به افرادی که تحت تاثیر قرار است که” شما تنها نیستید,'” مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی گفت: در مراسم امضای قانون.

حزب دموکرات به رهبری و جمهوری خواه کنترل مجلس سنا با تصویب قانون تقریبا به اتفاق آرا خواستار تحریم علیه کسانی که مسئول سرکوب در چین سین کیانگ استان پس از سازمان ملل تخمین می زند که بیش از 1 میلیون مسلمان شده اند بازداشت شده اند.

این لایحه مجرد از منطقه حزب کمونیست وزیر چن Quanguo یک عضو از چین حاکم دفتر سیاسی به عنوان مسئول “نقض فاحش حقوق بشر است” در برابر مسلمانان است.

“این یک نسل کشی است. بیش از یک میلیون نفر در اردوگاه های کار اجباری. میلیون ها نفر بیشتر مورد آزار و اذیت هر روز” گفت: نماینده جمهوری خواه Chris Smith, سرب یکی از حامیان این قانون.

چین را انکار می کند و بدرفتاری.

ارسال این لایحه به کاخ سفید شروع می شود 10-بعد clock منهای روزهای یکشنبه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام در این لایحه به صورت قانون و یا وتو کند. در غیر این صورت آن را تبدیل به قانون بدون امضای خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است اعلام نشده برنامه های خود را. کاخ سفید مشاوران پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

روابط بین واشنگتن و پکن تبدیل شده اند به طور فزاینده ای پر تنش به عنوان تهمت و سرزنش کرده چین برای بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس. دولت او همچنین به تازگی نقل مکان کرد به سمت پایان دادن به درمان خاص برای هنگ کنگ است.

این لایحه همچنین خواستار شرکت های آمریکایی فعال در سین کیانگ برای اطمینان از محصولات خود را شامل نمی شود قطعات با استفاده از کار اجباری.

خانه رای در این لایحه برای اولین بار بود استفاده از پروکسی رای گیری به دلیل بیماری همه گیر. جمهوری خواهان باید شکایت کرد برای جلوگیری از آن پیچیده و سوالات در مورد قانون سرنوشت.

گزارش توسط پاتریشیا Zengerle; ویرایش توسط جاناتان Oatis

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de