قانونگذاران ایالات متحده به پرده لایحه ممنوعیت سرمایه گذاری در شرکت های وابسته به چین نظامی: سند

واشنگتن (العالم) – گروهی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره قصد دارد به پرده قانون در این هفته برای حفظ آمریکایی از سرمایه گذاری خارجی در دفاع شرکت با روابط نظامی چین بر اساس یک سند دیده می شود عصر ایران, آخرین در یک رشته از اقدامات با هدف مهار ایالات متحده بودجه برای چین مبتنی بر شرکت.

نمایندگان مایک گالاگر جیم بانک ها و داگ LaMalfa برنامه ریزی برای معرفی این لایحه که نیاز به خزانه داری, منشی, Steve Mnuchin به ارائه گزارش به کنگره مثال خارجی دفاع شرکت هایی که “قابل توجه قرارداد با روابط و یا حمایت از” ارتش چین.

شش ماه پس از گزارش صادر شده است, شرکت های آمریکایی و شهروندان خواهد بود لازم به محروم از آن شرکت خواهد بود و ممنوع از سرمایه گذاری های جدید ساخت در آنها است.

“از یک طرف کنگره خواسته است مالیات دهندگان برای کمک به رشد نظامی ما بنابراین ما می تواند به رقابت با چین است. از سوی دیگر بزرگ ایالات متحده آمریکا صندوق های سرمایه گذاری در حال آزادسازی دلار آمریکا به چین نظامی صنعتی پایه” بانک ها در بیانیه ای گفت. “ما باید برای پایان دادن به ناهماهنگی شناختی و توقف کمک های مالی افزایش ما رئیس جهانی دشمن.”

این حرکت به عنوان دولت ایالات متحده را آغاز کرده است را گسترش تجارت و تکنولوژی نبرد با پکن به بازار سرمایه به عنوان روابط بین کشورهای رقیب را soured بیش از ریشه های مرگبار coronavirus.

در حالی که آن را بلافاصله روشن نیست اگر دموکرات ها و یا دیگر جمهوری خواهان حمایت از لایحه ضد چین و احساسات در حال اجرا است در کنگره آمریکا پس از چین نقل مکان کرد و برای جلوگیری از هنگ کنگ استقلال. هر دو دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان و جمهوریخواهان کنترل سنا تصویب قانون به مجازات بالا مقام چینی برای نقض حقوق بشر علیه مسلمانان اویغوری.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او را مطالعه راه هایی برای محافظت از آمریکایی ها از خطرات ناشی از سرمایه گذاری در شرکت های تشدید فشار بر این شرکت مطابق با ایالات متحده حسابداری و افشای قوانین.

در اوایل این ماه مستقل هیئت مدیره وظیفه اداره فدرال کارگر و نظامی صندوق های بازنشستگی متوقف برنامه اجازه می دهد تا یکی از وجوه مالی خود را برای پیگیری یک شاخص است که شامل بحث شرکت های چینی تحت فشار کاخ سفید است.

کسانی که حرکت در آمد و پس از چین Luckin قهوه که معاملات در بورس نزدک بورس گفت: در ماه آوریل است که تا آنجا که 2.2 میلیارد یوان ($310 میلیون دلار) فروش در سال گذشته تا به حال ساخته شده است.

وحی در تقویت موضع چین hawks در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که استدلال می کنند که سرمایه گذاران در شرکت های چینی هستند در معرض خطرات پیش بینی نشده زیرا آنها موضوع را به همان حسابرسی و قوانین افشا به عنوان شرکت های ایالات متحده.

مجلس سنا با تصویب قانون در اوایل این ماه است که می تواند به جلوگیری از برخی از شرکت های چینی از لیست سهام خود را در بورس ایالات متحده مگر اینکه آنها به دنبال استانداردهای ایالات متحده ممیزی و مقررات.

گزارش توسط Alexandra Alper; ویرایش توسط لسلی آدلر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de