آمریکا فرمانده نظامی می گوید چین هل دادن ادعاهای ارضی تحت پوشش coronavirus

توکیو (ایسنا) – چین با استفاده از coronavirus به عنوان یک پوشش برای فشار ادعای ارضی در دریای چین جنوبی از طریق افزایش فعالیت های تبلیغی به معنای ارعاب کشورهای دیگر که ادعا می کنند آب, فرمانده نیروهای آمریکایی در ژاپن گفت: در روز جمعه.

شده است وجود دارد افزایش فعالیت های چین در دریای چین جنوبی با نیروی دریایی کشتی های گارد ساحلی کشتی و نیروی دریایی ارتش از قایق های ماهیگیری در اذیت و آزار کشتی ها در آب های ادعا شده توسط پکن گفت: سپهبد کوین اشنایدر.

“از طریق این دوره از COVID بحران ما شاهد یک موج دریایی فعالیت” او به رویترز گفت در یک مصاحبه تلفنی. او گفت: پکن نیز افزایش یافته و فعالیت خود را در دریای شرق چین که در آن آن را به یک اختلاف ارضی با ژاپن است.

پکن افزایش سطح فعالیت خواهد به احتمال زیاد ادامه پیش بینی اشنایدر: “من نمی بینیم فرورفتگی من دیدن فلات,” او گفت:.

چین می گوید آن فعالیت های دریایی در این منطقه در حال صلح آمیز است. دفتر مطبوعاتی در سفارت چین در توکیو بود فورا در دسترس است به نظر خارج از ساعات کار عادی.

ژاپن میزبان بزرگترین غلظت از نیروهای ایالات متحده در آسیا از جمله یک ناو هواپیمابر اعتصاب گروه یک دوزیست نیروی اعزامی و اسکادران جنگنده. در علاوه بر این به دفاع از آنها مستقر هستند برای جلوگیری از چین از گسترش نفوذ خود در منطقه از جمله در دریای چین جنوبی است.

آخرین متحده انتقاد از چین می آید به عنوان روابط باید ساییده شده در میان اتهامات واشنگتن که پکن موفق به هشدار آن را به سرعت به اندازه کافی در مورد کوروناویروس. چین را رد کرد که انتقاد به تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای سرپوش گذاشتن بر اشتباهات خود را.

پکن ساخته شده نظامی جزیره پایگاه در صخره های در انرژی-غنی دریای چین جنوبی در نزدیکی آبهای ادعا توسط کشورهای دیگر از جمله فیلیپین و ویتنام و مالزی است. این اعمال یک جانبه ماهیگیری ممنوعیت تا Aug 16.

گزارش توسط Tim Kelly; ویرایش توسط پیتر Graff

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>