ایالات متحده تعهد به خروج نیروهای نظامی از عراق

Susannah جورج AP

در این Jan. 24, 2018, عکس سربازان ارتش ایالات متحده انجام یک ملات ورزش در یک ائتلاف پاسگاه در غرب عراق و در نزدیکی مرز با سوریه است.

ایالات متحده به ادامه خروج نیروهای آمریکایی از عراق گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه پس از دو کشور آغاز شد, مذاکرات در مورد آینده خود را در روابط استراتژیک.

هفده سال پس از ایالات متحده آمریکا به رهبری تهاجم عراق به ایران آغاز شد که پنج شنبه, تمرکز بر طیف گسترده ای از مسائل است. Thorniest در میان آنها سوال های خارجی حضور نظامی: عراق از پارلمان خواست ایالات متحده و ائتلاف به ترک و نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi تحت فشار است که برای برآوردن تقاضا بدون خطر شکاف امنیتی که دولت اسلامی مبارزان ممکن است بهره برداری.

“این دو کشور به رسمیت شناخته شده است که در پرتو پیشرفت های قابل توجهی نسبت به از بین بردن داعش تهدید در ماه های آینده ایالات متحده ادامه خواهد داد کاهش نیروها از عراق” هر دو ملت گفت: در نشست مشترک اعمال شود. مقامات ایالات متحده تا به حال تاکید کرد که آنها به دنبال هر صورت دائم حضور نظامی در عراق در این بیانیه گفت.

ایالات متحده برخی 5,200 نیروهای مستقر در عراق به عنوان بخشی از یک ائتلاف بین المللی مبارزه با دولت اسلامی است. این نیرو هنوز هم تهدید وجود دارد هر چند که مقدار کاهش می یابد از این دوره بین سال های 2014 و 2017 زمانی که آن را ساخت و سپس برای مبارزه با یک جارو خشکی آن را به عنوان خود را “خلافت.”

[ایالات متحده و عراق آغاز مذاکرات در آمریکا حضور نظامی به عنوان شبه نظامی تهدید رشد می کند]

ایالات متحده و عراق در مذاکرات کلاه یک دوره که در آن روابط دو جانبه و سقوط به پایین ترین جزر. رئیس جمهور تهمت تصمیم به منظور کشتن مشهور ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی در عراق خاک موجب طوفان نقد در عراق و در خارج از کشور, فرسایش اعتماد بین دو ارتش و ستون فشار بر ائتلاف را ترک کنند.

این روند آغاز شده بود در ماه های اخیر اگر چه هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از آنها مهاجرت در خارج از عراق است. در تلافی مرگ سلیمانی و یکی از نزدیک ترین متحدان عراق شبه نظامیان رهبر ابو مهدی Muhandis ایران-حمایت گروههای شبه نظامی نیز تسریع خروج نیروهای ائتلاف از یک تعداد انگشت شماری از کوچکتر پایگاه های عراقی پس از یک کمپین حملات امکانات که در آن سربازان آمریکایی مستقر شدند.

وجود دارد هیچ کلمه ای جمعه در زمانی که و یا چه دور دیگری از نیروهای نظامی ممکن است ترک. “وجود دارد هیچ بحث از یک جدول زمانی” معاون وزیر امور خاور نزدیک دیوید Schenker به خبرنگاران گفت:.

پرداختن به خبرنگاران در بغداد نخست وزیر Kadhimi گفت: آمریکا-عراق مذاکرات در مورد کشتی بازگشت سیاسی استقلال, یک محجبه اشاره به دوئل است که واشنگتن و تهران به مدت طولانی مبارزه بیش از عراق است. “ما می خواهیم برای حفاظت از حاکمیت ملی ما و اطمینان حاصل شود که عراق تبدیل به یک منطقه برای حل و فصل نمرات” Kadhimi گفت.

ایالات متحده و عراق آغاز مذاکرات بر آینده حضور نظامی آمریکا

عراق, نام نخست وزیر جدید هموار کردن راه برای مقابله با تعمیق بحران

داعش سوء استفاده coronavirus مستند به گام تا حملات در عراق

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de