کمتر از یک سال بعد با توجه جهان را دستگیر تصاویر از مقامات ایالات متحده با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی برای سرکوب معترضان علیه نژاد پرستی و خشونت پلیس چین و ایالات متحده دیگر رقبا را ضبط کرده و این فرصت را به برجسته داخلی ایالات متحده تلاطم و متهم کردن واشنگتن از hewing به دو برابر استاندارد.

طی هفته گذشته — به عنوان آمریکایی ها و آب گرفتگی خیابان های شهرهای بزرگ در پاسخ به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس هفته گذشته پس از یک افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت — دولت چین سخنگویان و رسانه های تحت کنترل حزب کمونیست چین منتشر مستمر پوشش تظاهرات و پلیس سرکوب است که باید در برابر خشونت تبدیل شد.

Rui زونگ یک برنامه کاردانی در مرکز ویلسون یک اتاق فکر گفت که ایالات متحده تظاهرات آمد و در یک لحظه زمانی که تنش ها میان پکن و واشنگتن شد و در حال حاضر تقویت شده به عنوان کشورهای bristled بیش از چین قصد دارد به پیاده سازی یک جارو امنیت ملی قانون است که به طور چشمگیری تحت تاثیر قرار هنگ کنگ استقلال. که همراه با جاری ایالات متحده-چین و مغلوب ساختن پیشی جستن پر سر و صدا انتقاد از پکن در پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“در این محیط شما باید این اعتراضات شکستن و شما افسران پلیس با استفاده از مقدار زیادی از نیروی ضد شورش با استفاده از کنترل و تجهیزات نظامی به آمار بازگشت معترضان” زونگ گفت. سرکوب شده “یک فرصت برای رسانه های دولتی به چرخش این را به عنوان یک تفسیر در هنگ کنگ است.”

این هفته چین جهانی شبکه های تلویزیونی آمریکا که در کنترل حزب کمونیست توییتی به طور منظم به روز رسانی در بازداشت معترضان در شهرستانها عمده ایالات متحده و به اشتراک گذاشته شده فیلم توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن “نمایش قدرت” در واشنگتن است.

“ما فرستادن سلاح از جنگ در تلاش برای کنترل اعتراضات” خواندن یک تیتر در زبان انگلیسی نسخه جهانی بار دیگر حزب کمونیست-کنترل خروجی اخبار. که سردبیر روزنامه نیز توییتی که ایالات متحده “سرکوب ناآرامی های داخلی بیشتر فرسایش اخلاقی بر اساس ادعای خود را ‘چراغ دموکراسی است.'”

در یک کنفرانس خبری در پکن در دوشنبه ژائو Lijian سخنگوی چین, وزارت امور خارجه, سوال که چرا واشنگتن ایستاده بود توسط معترضان در هنگ کنگ است اما برچسب آن صف آرایی در برابر تبعیض نژادی در ایالات متحده به عنوان “اراذل و اوباش است.”

“چرا آمریکا باید بسیاری از مشکلات با مهار و متمدن راه اجرای قانون توسط پلیس هنگ کنگ است اما هیچ مشکلی در همه با تهدید به شلیک و بسیج گارد ملی در برابر معترضان داخلی؟”

دلار هنگ کنگ, مدیر اجرایی, کری لام به خبرنگاران گفت: این هفته است که حتی اگر ایالات متحده خود را دارد مشکلات داخلی واشنگتن به نظر می رسد “از طریق شیشه رنگی” در نگرانی های امنیت ملی در هنگ کنگ است.

“وجود دارد شورش در ایالات متحده ما شاهد چگونه دولت های محلی هستند, واکنش,” او گفت:. “هنگامی که ما تا به حال شبیه شورش در هنگ کنگ دیدیم چه موقعیت آنها به تصویب رسید و پس از آن.”

دولت های اقتدارگرا در جای دیگر است که باید با آن روبرو آمریکا انتقاد نیز با استفاده از این تظاهرات به عنوان یک فرصت برای تبدیل جداول در ایالات متحده است.

رهبر چچن رمضان قدیروف که چهره اتهامات گسترده نقض حقوق بشر ارسال شده در رسانه های اجتماعی در این هفته بود که او “با وحشت وضعیت در ایالات متحده, که در آن مقامات در حال بدتر نقض شهروندان عادی’ حقوق” مسکو تایمز گزارش داد.

و وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای گفت که “ایالات متحده قطعا انباشته سیستماتیک حقوق بشر مشکلات: مسابقه قومی و مذهبی خشونت پلیس تعصب دادگستری شلوغ زندانها و کنترل نشده استفاده از سلاح گرم و دفاع از خود سلاح توسط افراد, به نام چند.”

در یک سخنرانی این هفته رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای شرح داده شده فلوید مرگ در جزئیات و اشاره کرد که تعدادی از نیروهای پلیس که شاهد همکار خود را دو زانو بر گردن او دخالت ندارد.

“این است که در طبیعت خود,” او گفت: آمریکایی است.

“آنها مرتکب جنایات شما می توانید ببینید شنیع و باز کردن جنایات. که چگونه آنها عمل می کنند. آنها که عذر خواهی نیست. در همان زمان آنها بحث در مورد حقوق بشر” خامنه ای گفت: با توجه به انگلیسی تفسیر این سخنان در مطبوعات و تلویزیون های دولتی فارسی زبان پخش.

در عراق که در واشنگتن را محکوم کرده است درگذشت مادر دکتر روحانی احتمالا برای کشتن صدها نفر از معترضان در سال گذشته گروه های مسلح بدبختانه اسکریپت. “ایالات متحده همواره وانمود به شماره یک در دموکراسی اما این ثابت شده است در حال حاضر به عنوان خالص نهفته است” گفت: محمد Mohiyeh سخنگوی ایران-حمایت Kataib حزب الله ، “نگاه ما به نژادپرستی و خشونت آنها با استفاده از در برابر معترضان قرار دادن ارتش در خیابان ها علیه مردم غیرمسلح.”

اجتماعی و رسانه های شبه نظامی مرتبط با القاعده Ahad کانال تلویزیونی ارسال شده عکس از مردان سفید نگه داشتن اسلحه در ایالات متحده با عنوان مطالعه “استقرار سفید شبه نظامیان مسلح در خیابان های آمریکا پس از کشته شدن یک مرد سیاه و سفید.”

در چین تصاویر, از روزنامه نگاران و معترضان مجروح در روزهای اخیر استفاده شده است به فشار روایت است که ایالات متحده نمی باشد “یک جامعه کامل و یا نظام سیاسی و آن را در واقع کاملا خشونت و نا امنی و ناعادلانه” گفت: ماریا Repnikova استادیار در ارتباطات جهانی در دانشگاه است که تحقیق رسانه و سیاست در چین است.

از دست رفته است که روایت او گفته است که برخی از روزنامه نگاران ایالات متحده شده اند زخمی پوشش اعتراضات در حالی که در چین که در آن تظاهرات محکم تر کنترل می شود “بسیاری از روزنامه نگاران را به سادگی نمی توان اجازه داد برای رفتن وجود دارد در وهله اول است.”

منتقدان دولت چین اشاره کرده اند آشکار نفاق در تلاش خود را برای ابراز همبستگی با گروه های اقلیت در ایالات متحده زمانی که پکن مواجه شده است و محکومیت در سال های اخیر برای آن سخت گیری بر اقلیت های قومی. که شامل در اویغوری اقلیت در استان سین کیانگ که در آن بیش از یک میلیون نفر برگزار شده است در “بازآموزی مراکز.”

و در مارس پکن مواجه عمده خجالت هنگامی که آفریقایی زندگی در جنوب چین شهر گوانگژو گزارش داد که یک بیگانه کمپین مجبور سیاه ساکنان به طولانی قرنطينه و گاهی اوقات منجر به اخراج همراه با دیگر indignities. چندین دولت های آفریقایی احضار چینی سفرای بیش از موضوع و کنسولگری های ایالات متحده در گوانگجو هشدار برای آمریکایی های آفریقایی تبار مسافران است.

زونگ در مرکز ویلسون گفت که تلاش های مقامات چینی برای منحرف کردن حقوق بشر نگرانی در ایالات متحده هستند “گاهی اوقات درهم و برهم است.”

او با اشاره به تلاش های اخیر توسط Hua Chunying سخنگوی وزارت خارجه چین که ترجمه موسی Faki Mahamat رئیس کمیسیون اتحادیه آفریقا پس از او به نام در ایالات متحده برای از بین بردن تبعیض نژادی. او در پاسخ به توییت خود نوشته “همه زندگی ماده” — تفرقه مدت در ایالات متحده است که بسیاری از فعالان را به عنوان یک حمله در قدردانی از نژادپرستی نظاممند.

“قصد انتشار یک پاسخ وجود دارد” زونگ گفت. “اما گاهی اوقات مشق شب نیست 100 درصد انجام شده است.”

لوییزا spain agent در لندن و پل Schemm در دبی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de