تحریم های ایالات متحده و 11 بیشتر شرکت های چینی به اتهام نقض حقوق بشر در سین کیانگ منطقه

“پکن به طور فعال ترویج سزاوار سرزنش عمل کار اجباری و سوء استفاده از DNA جمع آوری و تجزیه و تحلیل طرح به سرکوب شهروندان خود” وزیر بازرگانی ویلبر راس در بیانیه ای گفت. “این عمل اطمینان حاصل شود که محصولات و فن آوری ها استفاده نمی شود در حزب کمونیست چین را نفرت حمله در برابر دفاع اقلیت مسلمان جمعیت.”

در یک بیانیه کوتاه ، وزارت بازرگانی گفت: نه از شرکت های درگیر در کار اجباری فعالیت های مربوط به Uighurs و دیگر اقلیت مسلمان شدند. این بیانیه نداد و مقامات بخش نیست پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.

چند تا از شرکت های به نام در یک گزارش در این سال به عنوان کارخانه های در حال اجرا استفاده می شود که سین کیانگ کارگران مجبور به کار اجباری برنامه led توسط دولت است. شرکت های چینی از جمله چنژی Esquel Textile Co. Ltd. حرفه Meiling Co. Ltd. و نانجینگ همکاری Textiles Co. Ltd. در حال تامین کنندگان به تعداد زیادی از شرکت های غربی با توجه به گزارش منتشر شده از سوی استرالیا سیاست راهبردی موسسه خصوصی سیاست خارجی مخزن فکر می کنم که حامیان عبارتند از: Raytheon, لاکهید مارتین و Northrup میرسانند. هیچ یک از شرکت های چینی رسیده باشد می تواند بلافاصله به اظهار نظر.

در اوایل این سال ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی کشف و ضبط یک محموله از مو-بافت محصولات از یکی دیگر از تازه تحریم شرکت های Hetian Haolin مو لوازم جانبی شرکت. Ltd. گفت: آن را تا به حال اطلاعات نشان می دهد که کالاهای ساخته شده بودند با استفاده از کار اجباری. آسوشیتد پرس به ذکر است که تشنج در بعدی بررسی است. این شرکت نمی تواند بلافاصله رسیده بود به نظر.

وزارت بازرگانی نیز تحریم دو شرکت سین کیانگ جاده ابریشم BGI و پکن لیوه BGI برای کمک به انجام “تجزیه و تحلیل ژنتیکی استفاده می شود بیشتر به سرکوب” از Uighurs و دیگر اقلیت مسلمان. این سازمان در بیانیه نمی دهد جزئیات بیشتر.

این شرکت به نظر می رسد شرکت های تابعه از BGI گروه زیادی ژنتیک شرکت مستقر در شنژن چین است که تحقیقات و تجاری همکاری با بسیاری از دانشگاه های غربی و شرکت های. در ماه های اخیر BGI شده است بازاریابی coronavirus تست لوازم در سراسر جهان از جمله در کالیفرنیا است که در نهایت رد شرکت پیشنهادهای.

متی بالارد یک خارج سخنگوی BGI در روابط عمومی شرکت BCW جهانی گفت: این شرکت بود “هنوز بررسی این خبر” توسط وزارت بازرگانی.

در سال 2016 و 2017, BGI را از بنیانگذاران و رئیس وانگ جیان و دیگری بالا زده اجرایی توافق با ارومچی مرکز سین کیانگ اویغوری منطقه خودمختار برای ساخت یک بانک ژن و ارائه تست های ژنتیکی و سایر خدمات در این منطقه با توجه به پست های این اورومچی دولت و رسانه های دولتی چین گزارش پیش توسط استرالیا سیاست راهبردی موسسه و Axios.

خواسته در مورد این توافق نامه ماه گذشته BGI گفت: “قبلا امضا شده پروژه ما اعلام کرد در سین کیانگ در حال تمام موافقت نامه همکاری های استراتژیک و آنها نه حرکت رو به جلو است.”

“ما هرگز درگیر در مجموعه سازی یا تحلیل شخصی اطلاعات ژنتیکی با پتانسیل و یا هدف از نقض حقوق بشر به ویژه در مناطق و یا” گروه های BGI اضافه شده در زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de