آمریکا انتقاد ژاپن برای پخش کارتون در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات

Issei کاتو ایسنا

یک نشان دهنده دارای یک پلاکارد در طول یک ضد نژادپرستی مارس در توکیو در روز شنبه.

توکیو — سفارت آمریکا انتقاد ژاپن پخش عمومی در روز سه شنبه برای انتشار یک “توهین آمیز و غیر حساس” کارتون انیمیشن در مورد تظاهرات علیه خشونت پلیس که باید تکان ایالات متحده است.

پخش NHK عذرخواهی کرد برای پخش این کارتون که تا به حال تلاش برای توضیح این تظاهرات به بینندگان خود ساخته شده اما هیچ اشاره ای به سوء استفاده پلیس و نه مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. به جای آن نشان داد خام کاریکاتور از آمریکایی های آفریقایی تبار اعتراض و غارت و نسبت به اعتراض به نابرابری اقتصادی و تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پخش آن گفت: تا به حال در ابتدا پخش انیمیشن در یک هفته امور جاری نشان می دهد که تا به حال نیز مورد بحث فلوید مرگ و خشم و تهمت و دولت با اضافه کردن آن را تلاش برای “توضیح بیماری شدید مردم سیاه و سفید هستند طوری که بیننده می تواند به راحتی درک.”

اما زمانی که NHK نشان می دهد توییتی کلیپ آن باعث خشم در رسانه های اجتماعی در ژاپن است.

“در حالی که ما درک می کنیم @NHK قصد به آدرس پیچیده مسائل نژادی در ایالات متحده آن را مایه تاسف است که بیشتر فکر و مراقبت از رفتن نیست به این ویدیو ایم” Joseph M. جوان, U. s. Embassy موقت کاردار ایران. “از کاریکاتور استفاده می شود توهین آمیز و حساس است.”

جوان ترین دیپلمات ارشد در سفارت پس از خروج سفیر لایحه Hagerty سال گذشته است.

https://twitter.com/BayeMcneil/status/1270125729137623040?s=20″>

نویسنده و مورخ Masahiro Yamazaki به نام NHK تصویری “بسیار زشت است.”

“آن است نه در همه تحت پوشش ماهیت موضوع از تکرار غیر قابل توجیه خشونت و قتل سیاه شهروندان توسط پلیس,'” او هنوز توییتی. “این trivialized این موضوع که اگر خشونت آمیز مردم سیاه rioted میان استرس اقتصادی و coronavirus محور خشم. آن خیره کننده است که آن را به طور کامل فاقد دیدگاه از تبعیض است.”

Mirei تاکاهاشی یک ویرایشگر و محقق به هوش مصنوعی و سرگرمی, گفت, این ویدئو به نظر می رسید مانند یک “توهین” به مردم سراسر ایالات متحده که به خیابان آمده اند را محکوم نژادی و بی عدالتی است.

“این تصویر کلیشه ای از مردم نیز وحشتناک به این تصور این است که یک اعتراض برای آمریکایی آفریقایی حقوق بشر, اما آنها شورش برای پول” او هنوز توییتی. “آن را ترویج تبعیض است.”

[نائومی اوزاکا صحبت می کند در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, چهره, واکنش شدید در ژاپن]

صدها نفر از مردم تبدیل شده اند در ژاپن برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات بیش از گذشته دو تعطیلات آخر هفته و همچنین به صدای خشم و اتهام تبعیض توسط پلیس در مقابل خارجی ها. جامعه شناسان می گویند نژادپرستی و تبعیض باقی می ماند رایج در جامعه ژاپن با سیاه مردم به خصوص هدف قرار دادند.

NHK گفت: آن را به حال خارج تصویری پس از دریافت “بسیاری از انتقاد و نظرات” در مورد آن.

“ما عذر خواهی برای هر گونه ناراحتی ناشی از عدم توجه در ارسال این ویدئو” آن را در بیانیه ای گفت. “در NHK ما را از احترام به حقوق بشر و پرداخت بیشترین توجه در هر مرحله از گزارش و تولید است.”

دولت ژاپن در تلاش است برای جذب مهاجران به پر کردن سوراخ در بازار کار ناشی از این کشور به سرعت در حال پیری جمعیت, اما بسیاری از مهاجران در مورد شکایت استثمار و تبعیض از جمله محروم بودن از اجاره خواص و آزار و اذیت توسط پلیس.

پیشرو بازیکن تنیس نائومی اوزاکا آمد زیر آتش در ژاپن این هفته پس از صحبت کردن در توییتر در مورد نژادی و بی عدالتی و تشویق مردم برای پیوستن به یک زندگی ماده مارس.

در پاسخ به اعتراضات درباره, ژاپنی, پلیس جناح راست گرایان استدلال می کنند که خارجی ها هیچ حق اعتراض در ژاپن و باید پرتاب خارج از کشور است.

نائومی اوزاکا صحبت می کند در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, چهره, واکنش شدید در ژاپن

ژاپن از خواب بیدار به بهره کشی از کارگران خارجی به عنوان مهاجرت بحث

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر