UConn استمفورد ارائه مسکن برای کسانی که نیاز به جداسازی

استمفورد — دانشگاه کانکتیکات رهبران در استمفورد در حال همکاری با شهرستان رسمی برای یک بار دیگر repurpose مدرسه خوابگاه.

COVID-19 بیماران می تواند شروع به حرکت به UConn استمفورد خوابگاه شروع دوشنبه, مقامات گفت. این بیماران عبارتند از کسانی که تحت درمان قرار گرفتند و مرخص شده از منطقه بیمارستان اما هنوز تست مثبت برای COVID-19 و نیاز به یک کاخ به ادامه انزوا و بدون افشای عزیزان و یا افراد دیگر گفت: استفانی Reitz, UConn استمفورد سخنگوی دانشگاه.

مدرسه هیئت امنا در هفته گذشته توافق کردند که به حق اجاره دادن سالن محل اقامت در 900 واشنگتن بلوار به مقامات شهرستان.

“وجود دارد همیشه نیاز به مکان های که در آن مردم می توانند منزوی” گفت: آرتور Augustyn سخنگوی به استمفورد دفتر شهردار.

“تنها دلیل این اتفاق رخ نداد دیر است چرا که در آن زمان بسیاری از قطعات در حال حرکت به دریافت این هم” او ادامه داد. “UConn تا به حال به آن را تایید, ما تا به حال به وزارت بهداشت برای چک کردن فضای ما تا به حال به ما داوطلبان برای سازماندهی به طوری که آنها در دسترس خواهد بود به حرکت همه چیز را به فضا. پس از آن ما تا به حال به راه اندازی یک سیستم به طوری که مردم می تواند به مسکن در سالن محل اقامت.”

نیاز به خوابگاه تا حدودی ناشی از این واقعیت است که استمفورد بسیاری از ساختمان های آپارتمانی که در آن ممکن است دشوار برای منزوی گفت: Augustyn.

به استمفورد وزارت بهداشت در حال همکاری با رهبران شهرستان به منظور بررسی واجد شرایط بودن برای UConn خوابگاه فضا.

“از آنجایی که این منابع محدود ما نمی خواهید برای پر کردن (خوابگاه) بلافاصله و فقط با اجازه دادن به هر کس که می پرسد برای آن است.”

افراد علاقه مند تقاضا برای مسکن موقت می تواند شامل کسانی که در انتظار نتایج آزمایش و دیگران که در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19, Augustyn گفت.

“آنچه که واقعا بدان معنی است که آن را بسیار روشن است که شما باید COVID و یا حداقل به اندازه کافی علائم است که وجود دارد دلیلی برای نگرانی و شما فقط در حال انتظار برای نتایج آزمون برای بازگشت,” او گفت:.

مناسب جداسازی لازم است برای جلوگیری از گسترش این ویروس شهردار دیوید مارتین در بیانیه ای گفت.

“اما بسیاری از ما ساکنان زنده با دیگر افراد در آپارتمان های کوچک که در آن آنها می توانند منزوی با خیال راحت. این مسکن کمک خواهد کرد که کاهش خطر ابتلا به عفونت در میان کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر” مارتین گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست برای مسکن بازدید https://www.stamfordct.gov/department-of-health/pages/quarantine-and-isolation-housing

جدید حرکت یکی از UConn آخرین تلاش برای کمک به دولت در پاسخ به جهانی همه گیر.

رهبران مدرسه نیز پاک 333 اتاق در UConn ستررس پردیس برای استفاده از, اگر می شود یک نیاز گفت: ریتز.

مقامات دولتی نیز در نظر گرفته شده تربیت بدنی در UConn اوری نقطه به عنوان یک پتانسیل فضا برای بیشتر تخت اما شرق و جنوب شرقی کانکتیکات آیا تا کنون شده است “امان از تعداد زیادی از بستری شدن در بیمارستان گفت:” ریتز.

“بهترین ما می تواند همه را برای هر یک از دیگر است که به دنبال هدایت دفتر والی و مقامات بهداشت عمومی و گسترش مهربانی و صبر به دیگران در حال حاضر,” او گفت:.

“UConn دانش آموزان و خانواده های آنها و همه ساکنان کانکتیکات در حال تجربه تغییرات بسیاری و از جمله شرایط غیر قابل پیش بینی در خانه خود کار و زندگی” ریتز ادامه داد. “دانشگاه در تلاش است به انجام آنچه در آن می توانید به کمک هر دو در جوامع که در آن دانشگاه قرار دارد و در سطح ایالت.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>