UConn استمفورد دانش آموزان حرکت از خوابگاه ایجاد خانه برای پاسخ اول

استمفورد — دانش آموزان در UConn استمفورد پردیس را خالی خود را به خوابگاه راه را برای پاسخ اول که به طور منظم برخورد COVID-19 بيمار و ترس آوردن ویروس در خانه به خانواده خود را.

دانشجویان بین المللی و دیگران که به راحتی نمی تواند بازگشت به خانه های خود نقل مکان کرد به دو نفر دیگر کوچکتر UConn استمفورد املاک مسکونی در حالی که مدرسه به طور موقت آزاد کردن خوابگاه برای اولین پاسخ دهندگان گفت: UConn سخنگوی استفانی ریتز.

خوابگاه در حال تخلیه و کارکنان دولت در حال انتظار برای شنیدن از شهرداری رهبران که می خواهید برای خانه خود را اولین پاسخ دهندگان در استمفورد پردیس. زندگی چهارم هستند این سایت متعلق به اولین پاسخ دهندگان که مایل به جلوگیری از بازگشت به خانه به خانواده خود را پس از آمدن در تماس با COVID-19 بيمار گفت: Noel, پترا, معاون کمیساریای از املاک و مستغلات و ساخت و ساز برای وزارت امور خارجه: خدمات اداری.

نونما مسکن باز است به اولین پاسخ دهندگان در ستمفرد و دیگر کانکتیکات شهرداری, او گفت:. مسکن را فراهم می کند 340 مجموع تخت اما پترا وجود دارد گفت: احتمالا تعداد کمتری از پاسخ اول زندگی وجود دارد.

“اگر آنها در حال تلاش برای نگه داشتن مردم جدا شده وجود خواهد داشت که از تعدادی,” او گفت:.

بخش خدمات اداری است که بخشی از رژیم صهیونیستی است. ند لمانت را Emergency Response Team که تصمیم به repurpose به استمفورد پردیس به جای افزایش نیاز در Fairfield County است. پترا گفت: Fairfield County حاوی بالاترین تعداد coronavirus موارد در مقایسه با سایر استان ها در دولت است.

“بیش از همه دولت ما در حال کار برای تقریبا سه هفته حدود ساعت هفت روز هفته را امتحان کنید به شناسایی و امن امینی موقت امکانات پزشکی برای مردم بی خانمان و برای اولین پاسخ دهندگان و برای بیماران بیش از حد” پترا گفت. “ما در حال هدف قرار دادن هزاران نفر از تخت.”

در دو هفته گذشته این تیم پاسخ اضطراری راه اندازی موقت بیمارستان در جنوب Connecticut State University در نیو هاون و Western Connecticut State University در دنبوری.

“ما فقط تا به حال یک دوره بسیار کوتاه از زمان برای قرار دادن واکنش اضطراری هم به آمده تا با یک طرح و سپس به اجرای طرح” پترا گفت.

او گفت: از آن ساخته شده حس به راه اندازی اولین پاسخگوی مسکن در UConn استمفورد پردیس.

“این دولت کنترل ساختمان است. بنابراین آن را آسان تر به استفاده از آن نسبت به ساختمان های دیگر,” او اضافه شده است.

کانکتیکات پاسخ اضطراری تیم به دنبال سرب فرماندار دفاتر در نیویورک و نیوجرسی برای ایجاد یک واحد پاسخ گفت: Petra. این تیم همچنین با استفاده از گزارش های خبری از کالیفرنیا, ایتالیا, اروپا و چین نیز کمک به تصمیم گیری آگاهانه.

اولین پاسخ خانه ها تنها بخش کوچکی از تصویر در تلاش برای ارائه مناسب خدمات در طول یک بیماری همه گیر پترا گفت. این تیم همچنین در حال کار برای اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی مواد غذایی, حمل و نقل, مسکن, پزشکی دنده و بدن کیسه, خدمات, به نام چند.

“آن را اجرا می کند تمام حیطه هر چیزی که ما نیاز به انجام به تلاش برای مبارزه با COVID مشکل,” او گفت:. آن را بسیار پیچیده آن را به ذهن ترا درهم میشکنند.”

اما همه موافق این کار مهم و مورد نیاز برای کمک به کشورهایی که در حال تلاش برای خدمت به نیاز روز افزون و به عنوان بيمارستان پیدا کردن آن مشکل تر برای ارائه صرفه جویی در زندگی خدمات.

تا زمانی که سفت Salvatore دریافت تماس از UConn کارکنان درخواست برای اجازه به repurpose خوابگاه پاسخ روشن بود.

“بدیهی است که من به آنها اجازه و از آنها خواست آنچه مورد نیاز آنها از ما جلو می رویم” گفت: Salvatore صاحب RMS ساخت و ساز است که دارای 25 سال اجاره به خود UConn اموال. “هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به این علت ما مایل به انجام است.”

شهرداری رهبران باید تماس کانکتیکات فرماندار ند لمانت را به درخواست پاسخ اول مسکن در UConn استمفورد با شماره گیری 860-566-4840.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>