بریتانیا را متهم چین از ‘ناخالص’ نقض حقوق بشر علیه Uighurs


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab متهم کرده است چین از “ناخالص و فاحش” حقوق بشر در برابر آن اویغوری جمعیت و گفت: تحریم ها علیه کسانی که مسئول نمی توان رد کرد.

گزارش از عقیم سازی اجباری و آزار و اذیت گسترده تر از مسلمان بودند “یادآور چیزی دیده نمی شود برای مدت زمان طولانی” او به بی بی سی گفت.

انگلستان را با متحدان خود برای اقدام مناسب او اصرار داشت.

چین سفیر بریتانیا گفت: صحبت از اردوگاه های کار اجباری بود “جعلی”.

لیو Xiaoming بی بی سی گفته است Andrew Marr که Uighurs دریافت درمان همان قانون به عنوان دیگر گروه های قومی در کشور است.

نشان داده شده است هواپیماهای بدون سرنشین فیلم است که به نظر می رسد برای نشان دادن Uighurs بودن blindfolded و منجر به قطار است که تصدیق شده توسط سرویس های امنیتی استرالیا او گفت: “نمی دانم” آنچه در این ویدئو نشان داده شد و “گاهی اوقات شما باید یک انتقال زندانیان در هر کشور”.

“هیچ اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ,” او اضافه شده است. “در بسیاری از اتهامات علیه چین است.”

اعتقاد بر این است که تا یک میلیون اویغوری افراد بازداشت شده در طول چند سال گذشته در چه دولت چین تعریف می کند به عنوان “re-اردوگاه آموزش و پرورش”.

چین قبلا رد وجود اردوگاه های قبل از دفاع از آنها را به عنوان یک اقدام لازم علیه تروریسم پس از تجزیه طلبان خشونت در منطقه سین کیانگ.

مقامات اخیرا متهم شده است از وادار کردن زنان به سترون و یا مجهز به وسایل پیشگیری از بارداری دستگاه در یک تلاش آشکار برای محدود کردن جمعیت باعث خواستار ملل برای بررسی.

‘عمیقا نگران کننده’

پرسید که آیا درمان Uighurs ملاقات حقوقی تعریف نسل کشی آقای Raab گفت: جامعه بین المللی تا به حال به “مراقب باشید” قبل از ساخت چنین ادعا می کند.

اما او گفت: “هر قانونی برچسب روشن است که ناخالص فاحش نقض حقوق بشر در جریان است.

با توجه به تحقیقات اخیر توسط قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود نرخ رشد جمعیت در دو تا از بزرگترین اویغوری در استان سین کیانگ کاهش بیش از 80 درصد بین سال های 2013 و 2018.

چین را قبول نمی کند یافته و فشار بر روی چهره, چین سفیر انگلستان لیو Xiaoming گفت که اویغوری جمعیت در سین کیانگ بود و در چهار تا پنج میلیون از 40 سال پیش بود و در حال حاضر به 11 میلیون.

“مردم می گویند ما باید پاکسازی قومی, اما جمعیت دو برابر شده است,” او اضافه شده است.

جمعیتی پژوهش که تساوی در مقام چینی اطلاعات و گزارش های رسانه ها نمی رفتن تا آنجا که 40 سال است.

اما آن را نشان می دهد وجود دارد یک افزایش سریع نرخ رشد جمعیت در سین کیانگ بین سال های 2005 و 2015, پس از کاهش شدید بیش از سال های پس از آن.

“این است که عمیقا عمیقا نگران کننده و گزارش در انسان جنبه ای از این – از عقیم سازی اجباری به اردوگاه آموزش و پرورش – در حال یادآور چیزی است که ما را دیده اند و نه برای یک زمان بسیار طولانی است.

“ما می خواهیم یک رابطه مثبت با چین اما ما می توانید ببینید رفتار مانند آن و تماس با آن است.”

در حال رشد وجود دارد خواستار انگلستان به اعمال تحریم مانند مسدود ساختن دارایی ها و ممنوعیت سفر مقامات چینی مسئول آزار و اذیت Uighurs.

طومار حمایت از حرکت انباشته شده است بیش از 100 ، 000 امضا معنی آن در نظر گرفته خواهد شد برای بحث در مجلس است.

پوشش چین مخفی در اردوگاه

انگلستان به تازگی در زمان علیه ژنرال ارشد در میانمار که هماهنگ کمپین خشونت علیه Rohingya و در برابر کره شمالی بدن در پشت کار اجباری در اردوگاه.

آقای Raab گفت: این نشان داد که بریتانیا آماده شد به اقدام یک جانبه و همچنین از طریق نهادهای مانند سازمان ملل متحد بود اما “نه به عنوان ساده به عنوان تصمیم گیری شما می توانید willy nilly تحریم X یا Y”.

“شما باید به عنوان ما انجام داده اند با Rohingya و کره شمالی ساخت یک پایه شواهد و که طول می کشد زمان طولانی برای انجام به دلیل شما رو برای شناسایی دقیق و مسئولانه کسانی که درگیر,” او گفت:.

اخبار بی بی سی خبرنگار دیپلماتیک جیمز Landale گفت: “خطر برای انگلیس است که آن را می شود در تیراندازی گرفتار بین واشنگتن و پکن است.

“قیمت برای دفاع از حقوق بشر می تواند کمتر تجارت با چین – و است که می تواند اثبات پرهزینه در یک پست-Covid رکود اقتصادی است.”

نمایندگان مجلس محافظه کار نیز فشار برای اقدام علیه مقامات ارشد در هنگ کنگ دولت پس از اعمال امنیتی جدید قانون که بریتانیا می گوید نقض موافقت نامه های بین المللی حفاظت از آزادی.

این وزیر امور خارجه است که با توجه به به روز رسانی مجلس روز دوشنبه در پاسخ بریتانیا در میان حدس و گمان آن را به قراضه انگلستان موجود استرداد پیمان با این مستعمره سابق بریتانیا.

‘Tit-for-tat’

صحبت در Andrew Marr, نشان می دهد, سفیر چین مقیم کابل گفت: اگر انگلستان – که همچنین ارائه حقوق اقامت به سه میلیون دلار هنگ Kongers واجد شرایط برای گذرنامه های هدفمند خود مقامات کشور خود می تواند مقابله به مثل است.

“اگر انگلستان می رود که تا کنون به اعمال تحریم بر هر نفر در چین چین قطعا یک مصمم پاسخ به این,” او گفت:.

او را رد کرد و ادعا می کند از “پاکسازی قومی” از Uighurs به عنوان بی اساس و گفت آنها “لذت بردن از صلح آمیز و هماهنگ همزیستی با دیگر گروه های قومی از مردم”.

او گفت: آمار و ارقام نشان می دهد رشد جمعیت در اویغوری مناطق تاکنون 84 درصد بین 2015 و 2018 شد “درست نیست” این ادعا تعداد Uighurs در کل از سین کیانگ به حال “دو برابر” طی چهار دهه گذشته.

“وجود ندارد و به اصطلاح فراگیر و عظیم عقیم سازی اجباری در میان اویغوری مردم در چین,” او اضافه شده است. “سیاست دولت این است که به شدت مخالف این نوع عمل است.”

در حالی که او “نمی تواند حکومت تک موارد” از عقیم سازی او اصرار داشت: “ما درمان هر گروه قومی به عنوان برابر”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de