بریتانیا و ایالات متحده می گویند روسیه اخراج یک ماهواره سلاح در فضا

بریتانیا و ایالات متحده را متهم به روسیه از راه اندازی یک سلاح مانند پرتابه با استفاده از ماهواره ها در فضا است.

در بیانیه ای سر از انگلستان در فضای اداره گفت: “ما نگران شیوه ای که در روسیه آزمایش یکی از ماهواره خود را با راه اندازی یک پرتابه با ویژگی های یک سلاح است.”

در این بیانیه گفت: اقدامات مانند این “تهدید به استفاده صلح آمیز از فضا”.

ما قبلا نگرانی در مورد این ماهواره.

در بیانیه خود, هوا, معاون مارشال هاروی Smyth سر از انگلستان در فضای اداره گفت: “اقدامات مانند این تهدید استفاده صلح آمیز از فضا و خطر باعث باقی مانده است که می تواند تهدیدی برای ماهواره ها و سیستم های فضایی که در آن جهان بستگی دارد.

“ما از روسیه برای جلوگیری از هر گونه بیشتر در این تست. ما همچنین اصرار روسیه برای ادامه همکاری سازنده با دولت بریتانیا و سایر همکاران را تشویق به مسئول رفتار در فضا.”

  • که صاحب فضا ؟
  • ناسا ‘کاوش برای اولین بار اتهام فضا جرم’

این اولین بار است که از انگلستان ساخته شده است در مورد اتهامات روسیه تست شلیک در فضا BBC دفاع خبرنگار Jonathan Beale می گوید و می آید تنها چند روز پس از پرس و جو گفت: دولت بریتانیا “به شدت دست کم گرفت” تهدید ناشی از روسیه است.

این حادثه را تشدید نگرانی ها از یک مسابقه تسلیحاتی جدید در فضای او اضافه کرد:, گفت: کشورهای دیگر نیز در حال بررسی فن آوری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان سلاح در فضا است.

این در حالیست که روسیه سیستم های ماهواره ای همان بود یکی از آن نگرانی در مورد در سال 2018 و در اوایل سال جاری هنگامی که ما را متهم به آن از مانور نزدیک به یک آمریکایی های ماهواره ای.

در این آخرین حادثه Gen جی ریموند که سر ما فرماندهی فضایی گفت: شواهد وجود دارد “که در روسیه انجام شده غیر مخرب تست از یک فضای مبتنی بر ضد ماهواره سلاح”.

او گفت روسیه “تزریق یک شی جدید به مدار” از ماهواره.

ژنرال ریموند افزود: “این شواهد بیشتری از روسیه در ادامه تلاش برای توسعه و آزمایش های فضایی-سیستم های مبتنی بر و [است] سازگار با کرملین منتشر دکترین نظامی به استخدام سلاح هایی که آمریکا و متفقین فضای دارایی های در معرض خطر است.”

این آزمون از آنچه آمریکایی ها می گویند یک ضد ماهواره سلاح بخشی از یک الگوی اخیر فضایی روسیه فعالیت است. در فوریه نظامی آمریکا گفت که دو ماهواره مانور نزدیک به آمریکا و در ماه آوریل در مسکو آزمون-اخراج یک زمینی ماهواره ای رهگیر.

تنها چهار کشور روسیه و آمریکا و چین و هند نشان داده اند یک ضد ماهواره ای با قابلیت بیش از دهه گذشته است. ضد ماهواره کلاهک انجام شده است از هوا توسط هواپیما یا موشک ها و ماهواره ها نیز روشن شده توسط لیزر.

اما مسکو نیز به وضوح به دنبال استفاده از یک ماهواره به کشتن دیگری است. علاقه به چنین سلاح در حال رشد است با توجه به ما تکیه بر ماهواره ها برای اهداف مختلف از قبیل جمع آوری اطلاعات و ارتباطات و ناوبری و اوایل هشدار.

هیچ معاهده منع یا محدود کردن چنین سلاح هر چند تعدادی از کشورهای استدلال کرده اند به نوعی از توافق برای انجام درست این است.

اما در نظامی از نظر فضا در حال حاضر تبدیل به جدید مرزی با چند کشور سازماندهی دستورات خاص در نیروهای مسلح خود را برای مقابله با هر دو دفاعی و تهاجمی جنبه های حفاظت از آنها ضروری فضایی-سیستم های مبتنی بر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de