انگلستان ضد نژادپرستی تظاهرات و درگیری با پلیس سوار

لندن (العالم) – انگلیسی, ضد نژادپرستی تظاهرات به طور خلاصه به درگیری با پلیس سوار در روز شنبه پس از هزاران نفر با تجمع در مرکز لندن به صدای خشم خود را از توحش پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

افسران پلیس بر اسب دیده می شود که پلیس در برخورد با تظاهرکنندگان در طول یک زندگی موضوع اعتراض در نزدیکی خیابان داونینگ لندن پس از مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, لندن, انگلستان 6 ژوئن 2020. رویترز/هنری Nicholls

پس از صلح آمیز روز تعداد کمی از معترضان در نزدیکی نخست وزیر بوریس جانسون خیابان داونینگ اقامت انداخت بطری در پلیس و نصب افسران متهم در اعتراض به فشار آنها را به عقب.

قبلا بیش از یک هزار معترض در راهپیمایی گذشته سفارت ایالات متحده امریکا در ساحل جنوبی رودخانه تیمز مسدود کردن ترافیک و برگزاری پلاکارد.

هزاران نفر از معترضان نیز شلوغ به میدان خارج مجلس, برگزاری پلاکارد و گفت “Black Lives Matter” و نادیده گرفتن دولت توصیه برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ با توجه به خطر از coronavirus.

“من باید پایین آمده و در حمایت از افرادی که بیمار تحت درمان برای بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از, سال است. آن زمان برای یک تغییر” گفت: یکی از تظاهر کنندگان 39 ساله معلم مدرسه ابتدایی عایشه Pemberton.

یکی دیگر از تظاهر کنندگان 32 سال از آن متخصص Kena دیوید گفت: انگلیس به اتهام سوء استفاده نژادپرستانه بیش از حد. “همه چیز شما را ببینید در اطراف شما ساخته شده است را از پشت, سیاه و قهوه ای بدن.”

تظاهرات نیز صورت گرفت در دیگر شهرهای بریتانیا و منزوی هنرمند خیابانی بنکسی منتشر شده جدید از هنرمندان حاضر نشان داد که پرچم آمریکا در حال شعله ور مجموعه توسط یک شمع تشکیل شده است که بخشی از یک بنای یادبود برای یک ناشناس, سیاه, silhouetted شکل است.

شنبه تظاهرات گسترده بازتاب جهانی خشم بیش از رفتار پلیس و اقلیت های قومی برانگیخته توسط مارس 25 کشتار فلوید زمانی که یک افسر پلیس بازداشت او را به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت به عنوان همکار افسران ایستاده بود.

دهها هزار نفر از مردم شعار “نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” راهپیمایی از طریق مرکز لندن در روز چهارشنبه ، تظاهرکنندگان به خیابان ها ریختند و در بسیاری از اروپایی و آسیایی شهرستانها در روز شنبه.

قبل از روز شنبه اعتراض در لندن سفیر ایالات متحده به بریتانیا وودی جانسون با صدور بیانیه ای در محکومیت فلوید مرگ و گفت: آمریکا نیاز به انجام بیشتر برای مبارزه با نژاد پرستی و بی عدالتی است.

“این است که از طریق تظاهرات مسالمت آمیز که بی عدالتی است که بیشتر موفقیت خطاب” او گفت:.

گزارش بن Makori و جری Mey; نوشتن توسط دیوید Milliken; ویرایش توسط فرانسیس کری

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>