انگلستان ضد نژادپرستی تظاهرات ‘واژگون توسط thuggery’: ساعت جانسون

مردان دیده می شود در حال اجرا به عنوان پلیس در برخورد با تظاهرکنندگان در طول یک زندگی موضوع اعتراض در لندن پس از مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, لندن, انگلستان 7 ژوئن 2020. نیوکمپ/

لندن (العالم) – ضد نژادپرستی تظاهرات در بریتانیا شده اند “واژگون توسط thuggery” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در روز یکشنبه هشدار داد کسانی که مسئول برگزار خواهد شد به حساب.

ده ها هزار نفر را به خیابان های لندن در روز یکشنبه محوری برای دومین روز در حال اجرا به محکوم کردن خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. به عنوان تعداد کاهش یافته و برخی از معترضان tussled با پلیس است.

آن را پس از 14 افسر پلیس مجروح شدند و در روز شنبه دو به طور جدی هنگامی که معترضان با پلیس سوار در نزدیکی جانسون خیابان داونینگ اقامت.

“مردم حق دارند اعتراض مسالمت آمیز و در حالی که رعایت اجتماعی فاصله اما آنها حق را به پلیس حمله” جانسون گفت: در توییتر.

“این تظاهرات شده توسط واژگون thuggery – و آنها یک خیانت از علت آنها ادعا به خدمت می کنند. کسانی که مسئول به حساب برگزار خواهد شد.”

گزارش های کایلی MacLellan; ویرایش توسط Daniel والیس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>