لندن (العالم) – بریتانیا COVID-19 کشته و نزدیک 52,000 روز سه شنبه با توجه به رویترز شمارش رسمی منابع داده که برجسته کشور در محل به عنوان یکی از بدترین آمار در جهان است.

فایل عکس: چراغ فلش آبی رنگ در بالای یک آمبولانس در Hollymoor آمبولانس مرکز West Midlands آمبولانس خدمات توسط غرب میدلندز آمبولانس خدمات NHS Foundation Trust, در بیرمنگام بریتانیا 5 ژوئن 2020. سیمون داوسون/استخر کرج

داده های جدید برای انگلستان و ولز آورده تلفات به 51,766 بالاترین در اروپا و قرار دادن انگلستان پشت تنها بسیار بزرگتر ایالات متحده در یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

چنین بزرگ مرگ و میر وادار به انتقاد از نخست وزیر بوریس جانسون که احزاب مخالف می گویند بیش از حد آهسته به تحمیل یک مستند و یا حفاظت از افراد مسن در خانه سالمندان و یا برای ساخت یک آزمون و ردیابی سیستم.

رویترز شمارش شامل مرگ و میر که در آن COVID-19 ذکر شده در گواهی مرگ در انگلستان, ولز و ایرلند شمالی تا مارس 29 تا 31 مه در اسکاتلند است. این همچنین شامل اخیر مرگ و میر بیمارستان.

بر خلاف کاهش مرگ و میر منتشر شده روزانه توسط دولت, همشهری چوب خط حساب کردن شامل موارد مشکوک – که به یک تصویر دقیق تری از آنجا که تست شد کمیاب در اوایل بحران است.

جانسون دولت گفته است که پیشرفت واقعی در رانندگی کردن تعداد مرگ و میر است که هر روز را.

انگلستان مرگ و میر برای تایید موارد COVID-19 افزایش 55 به 40,597 روز دوشنبه کمترین افزایش پس از یک مستند تحمیل شد در ماه مارس ،

هنوز هم مرگ و میر پیشی حتی برخی پیش بینی ها توسط خود دولت علمی مشاوران.

در ماه مارس بریتانیا مشاور ارشد علمی گفت: نگه داشتن مرگ و میر زیر 20,000 خواهد بود “نتیجه خوب”. در مارس گزارش رویترز دولت را در بدترین سناریو بود 50,000 مرگ و میر.

اپیدیولوژی می گویند بیش از حد مرگ – مرگ و میر ناشی از همه علل است که بیش از میانگین پنج ساله برای این زمان از سال – بهترین راه برای اندازه گیری مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری به دلیل آن است که در سطح بین المللی قابل مقایسه است.

اگر چه این آمار و ارقام را دیگر به کامپایل بریتانیا است مراتب به شدت در اینجا بیش از حد.

در مورد 64,000 مردم بیش از حد معمول فوت کرده اند در بریتانیا در طول این سال همه گیر با توجه به آخرین اطلاعات موجود یک کارشناس از دفتر آمار ملی انگلیس در روز سه شنبه گفت.

(این داستان بود refiled به تغییر روز در 1 پاراگراف.)

گزارش توسط اندی بروس; ویرایش توسط پسر Faulconbridge

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de