فایل عکس: پروفسور جان ادموندز شمار برای یک عکس در خارج از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری (LSHTM) در لندن, انگلستان 6 آوریل سال 2020 است. تصویر گرفته شده در مارس 6, 2020. رویترز/سیمون داوسون/فایل عکس

لندن (العالم) – بریتانیا شکست برای تحمیل یک مستند در سراسر کشور برای مقابله با گسترش coronavirus دیر است هزینه های بسیاری از زندگی, یکی از دولت های علمی مشاوران گفت: در روز یکشنبه.

بریتانیا یکی از بدترین آمار کشورهای جهان, با مرگ و میر بیش از 50 ، 000 از COVID-19 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن در این هفته بر اساس منابع رسمی.

منتقدان از طیف گسترده ای از جمله متخصصان پزشکی دانشمندان و قانونگذاران می گویند دولت botched پاسخ آن به وقوع بودن بیش از حد آهسته در اعمال حیاتی اقدامات مانند مستند و حفاظت از سالمندان در خانه های مراقبت.

با وجود رزرو از برخی از خود علمی مشاوران دولت در حال حاضر کاهش سراسر کشور مستند اقدامات که بسته اند چقدر از اقتصاد پس از مارس 23.

خواسته طی یک مصاحبه با تلویزیون بی بی سی چه تاسف او در مورد دست زدن به شیوع جان ادموندز یک عضو از دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت: “ما باید به مستند های قبلی.”

“داده های ما در برخورد با در اوایل ماه مارس و ما آگاهی موقعیتی بود که واقعا بسیار ضعیف بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار سخت برای کشیدن ماشه در آن نقطه اما من آرزو می کنم ما تا به حال … من فکر می کنم که هزینه های بسیاری از زندگی است.”

پرسید که آیا او با موافقت ادموندز وزیر بهداشت مت, Hancock, بی بی سی گفت: “نه. من فکر می کنم ما در زمان تصمیم گیری درست در زمان مناسب و وجود طیف گسترده ای در سیج از نظر علمی بودند و ما بر اساس علم است.”

ادموندز از دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری نیز تکرار قبلی هشدار داد که او ترجیح می دهند برای دیدن تعداد موارد جدید تخمین زده می شود حدود 5000 در روز در جامعه در انگلستان سقوط بیشتر قبل از محدودیت ها کاسته.

“این است که قطعا بیش از همه وجود دارد به عنوان یک راه طولانی برای رفتن” او گفت:.

گزارش های کایلی MacLellan; ویرایش توسط Raissa Kasolowsky

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de