فایل عکس: نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند در طول سوال و دوره در مجلس عوام در لندن, بریتانیا ژوئن 3 سال 2020 است. پارلمان بریتانیا/جسیکا تیلور/جزوه کرج

لندن (العالم) – یک نظر سنجی منتشر شده در بریتانیا در روز شنبه نشان داد پشتیبانی سقوط نخست وزیر بوریس جانسون حزب محافظه کار به عنوان اعتماد عمومی به دولت را از دست داده و coronavirus همه گیر کاهش می یابد.

با این حال این ارقام در حال بعید است به یک نگرانی فوری برای جانسون که نیازی به برگزاری انتخابات تا سال 2024 پس از پیروزی راحت اکثریت پارلمانی در ماه دسامبر.

بیشترین نوسان در یک نظرسنجی انجام شده توسط Survation در ژوئن 3, که تا به حال برای حمایت از محافظه کاران در حال سقوط به 41 درصد از 45 درصد در نظرسنجی قبلی انجام شده در این دوره ممکن است 22-26. پشتیبانی از مخالفان حزب کارگر افزایش پنج امتیاز به 39 درصد.

نظرسنجی برای Deltapoll و Opinium هر دو انجام شده در ماه ژوئن 4-5 نشان داد حزب محافظه کار منجر باریک به سه درصد است.

Opinium گفت: 47 درصد از مردم نظر سنجی مخالف دولت را از دست داده و coronavirus بحران در برابر 34 درصد که مصوب گسترش مداوم زوال اعتماد به دولت پس از بحران آغاز شده است.

بریتانیا دچار اروپا بالاترین گزارش مرگ و میر از COVID-19 با بیش از 50 ، 000 مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن در این هفته بر اساس منابع رسمی.

یک نظرسنجی که روز پنج شنبه توسط بازار شرکت تحقیقاتی Kantar نشان داد که مردم تا به حال از دست رفته یک درجه بیشتر از اعتماد به نفس در دولت خود از شهروندان هر کشور دیگری در G7 گروه بزرگ اقتصادهای پیشرفته.

گزارش دیوید Milliken; ویرایش توسط Kevin Liffey

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de