اوکراین هیچ مدرکی در برابر هانتر بایدن در مورد حسابرسی: دادستان سابق بالا

کیف (ایسنا) – ممیزی از هزاران نفر از فایل های مورد توسط دادستان اوکراین هیچ مدرکی از تخلف در بخشی از هانتر بایدن سابق دادستان کل که تا به حال راه اندازی ممیزی و گفتگو کرد.

فایل عکس: اوکراین دادستان کل روسلان Ryaboshapka در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در کیف, اوکراین, 4 اکتبر 2019. رویترز/Valentyn vg ogirenko/فایل عکس

روسلان Ryaboshapka شد در کانون توجه در سال گذشته به عنوان مردی که تصمیم می گیرید که آیا برای راه اندازی یک بررسی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش, شکارچی در چه شد یک موضوع کلیدی در استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس ولدیمیر Zelenskiy توصیف Ryaboshapka به عنوان “100 درصد من فرد” در یک تماس در ماه جولای سال 2019 است که در آن تهمت خواسته Zelenskiy به بررسی بایدن, مردی که تبدیل به رقیب اصلی او در سال 2020 ریاست جمهوری.

پس از گرفتن دفتر Ryaboshapka در ماه اکتبر اعلام کرد ممیزی از موارد او به ارث برده از جمله کسانی که مربوط به شرکت انرژی Burisma که در آن شکارچی بایدن شد عضو هیئت مدیره بین 2014-2019.

ممیزی در نظر گرفته شده بود برای بررسی اینکه آیا موارد Ryaboshapka تا به حال به ارث رسیده از پیشینیان خود بوده و رفتار درستی با توجه به شهرت و اعتبار از دادستان خدمات به عنوان سرند با فساد و تاثیر سوء.

ممیزی بخشی از اصلاحات گسترده تر از دادستان سرویس شد اما به لحاظ سیاسی متهم با توجه به برخی از موارد مرتبط با Burisma بنیانگذار.

“با توجه به تماس به Zelenskiy و این داستان را با Burisma. من می توانم بگویم که هیچ فشار روی من” Ryaboshapka گفت. “ممیزی تکمیل شد.”

“من به طور خاص خواسته دادستان برای بررسی به خصوص با دقت آن حقایق در مورد بایدن را به اتهام دخالت. به آنها پاسخ داده بود که هیچ چیز از نوع” او اضافه شده است.

Ryaboshapka اخراج شد در ماه مارس پس از قانونگذاران متهم او را از حرکت به سرعت به اندازه کافی در تعقیب موارد است. Ryaboshapka گفت که او axed چرا که او تا به حال شروع به در آوردن اصلاحات واقعی به دادستان سرویس برای اولین بار در یک راه است که تهدید منافع سیاستمداران فاسد است.

تهمت بود استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد در دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان پس از او خواست به اوکراین بررسی Bidens. او تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

هانتر بایدن فعالیت در Burisma نیز هدف از بررسی دقیق توسط ایالات متحده آمریکا.

ناخواسته گرفتار در استیضاح ردیف سال گذشته Zelenskiy است گفت: اوکراین در حال “خسته” از این موضوع و نمی اوکراین کشیده به 2020 ریاست جمهوری.

نوشتن توسط Matthias Williams; ویرایش توسط فرانسیس کری

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>