اوکراین بانک رئیس ترک و یک تابوت باقی مانده بود به عنوان هشدار دهنده در یک رسوایی است که کشور را تهدید می کند سلامت اقتصادی

سرگئی Supinsky خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سایه از مشتریان تجاری اوکراین بانک Arkada که پول سرمایه گذاری در ساخت و ساز ساختمان های مسکونی دیده می شود در یک پرتره از رئیس ولدیمیر Zelensky در طول یک تظاهرات در خارج از دفتر در کیف در روز 6 ژوئیه سال 2020 است.

کیف — اوکراین به دنبال یک جدید بانک مرکزی اما متقاضیان مراقب باشید.

این کار طول می کشد عصب. به این معنی حملات ثابت از ایستگاه های تلویزیونی از غولهای قدرتمند. پس از آن وجود دارد این است که فشار از سیاستمداران است. پرداخت تظاهرکنندگان مسئول به نوبه خود تا خود را در مقابل دروازه.

تهدید به سختی ظریف است. روز چهارشنبه یک تابوت و یک ردیف از تشییع جنازه عجیب تاج های گل اهدا شد در نزدیکی خانه Yakiv Smolii, که گفت که او مجبور شد از بانک مرکزی پست بالا ژوئن 30 توسط سیستماتیک فشار است.

همچنین لعنتی سوراخ دیگری در تمیز-دولت وعده رئیس ولدیمیر Zelensky سابق تلویزیون کمدین سیاسی و نوچه که به قدرت رسید در سال گذشته امیدوار کننده به ریشه کن کردن فساد گرفتار شده است که این کشور در دادگاه های کسب و کار, فرهنگ و سیاست, برای چند دهه.


[دستیاران به اوکراین Zelensky طرح قصد دارد به نوار نشت غیر قانونی]

در حال حاضر Zelensky دولت می تواند به صورت جدی خرید اینترنتی از کسانی که اوکراین نیاز: حامیان در اروپا و ایالات متحده و موسسات مالی جهانی.

سوالات بیش از دخالت سیاسی در بانک ملی اوکراین بانک مرکزی می تواند تهدیدی برای آینده صندوق بین المللی پول برای حمایت از اوکراین در یک زمان بحرانی. اقتصاد اوکراین ضربه گیر است که پیش بینی شده توسط دولت به کوچک شدن با 4.8 درصد در این سال است.

چشم در oligarch

وینسنت Mundy

بلومبرگ

پیاده عبور ورود به بانک مرکزی اوکراین ستاد در کیف در روز Feb., 8, 2017.

آخرین بحران سیاسی دخالت در اوکراین و بانک مرکزی نیز همراه با اوکراین هنوز هم غرق در سیاست آمریکا از جمله هنوز هم فعال تلاش های رئیس جمهور تهمت وکیل رودلف جولیانی به حفاری تا خاک در اوکراین در حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و پسرش شکارچی.

نشت محرمانه مکالمات مربوط به معاون سابق رئیس جمهور اوکراین پترو Poroshenko — از جمله یک دسته تازه ساخته شده چهار شنبه — ارائه شده اصلی و مهمات برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. اما آنها تاکید سرکش طبیعت اوکراین, سیاست و Zelensky را عدم توانایی در کنترل آن است.

بانک مرکزی بحران, اما, افزایش سهام به شدت برای اوکراین است.

تحلیلگران گفت: شک و تردید بیش از این بانک استقلال را تهدید می کند میلیاردها دلار در آینده صندوق بین المللی پول پرداخت و همچنین سایر موسسات و اتحادیه اروپا است.

[سیاسی اوکراین جنگ در حال گرفتن nastier. این ممکن است بدتر شود.]

و برخی از ردیابی اقتصاد اوکراین مانند بازارهای در حال ظهور کارشناس تیموتی خاکستر مظنون حملات در بانک مرکزی در حال آمدن از قدرتمند oligarch Ihor Kolomoisky در تلاش برای تضعیف بانک مرکزی حکومت و به طور بالقوه به دست آوردن مجدد کنترل از سابق بانک PrivatBank بود که ملی اعلام شده توسط بانک مرکزی در سال 2016.

“Zelensky به نظر می رسد که اخراج یک نیزه موشکی از طریق NBU استقلال” نوشت خاکستر در یک جلسه داشته باشید. “او به نظر می رسد که متفقین در حال حاضر نه تنها با Kolomoisky اما صنعتی لابی که استدلال می کند که اوکراین نیاز به صندوق بین المللی پول.”

حتی Smolii را سلف به عنوان بانک مرکزی رئیس والریا Gontareva نام در صندوق بین المللی پول برای جلوگیری از آینده کمک های مالی به اوکراین و اصلاح تراشه ها جای دادند در حال حاضر فرستاده شده در صورتی که بانک استقلال بود محافظت می شود. در ماه ژوئن یک انتقادی $2.1 میلیارد دلار در صندوق بین المللی پول وام فرود آمد اما شرایط موجود مستقل بانک مرکزی, نرخ ارز شناور و در ادامه هدف قرار دادن تورم.

دیگر صندوق بین المللی پول پیش نیازها شامل تصویب یک لایحه در ماه مه برای جلوگیری از Kolomoisky به دست آوردن کنترل از PrivatBank.

“اگر آنها سعی می کنند به تقلب صندوق بین المللی پول صندوق بین المللی پول واکنش نشان می دهند باید در خط با حس مشترک” Gontareva گفت: در مصاحبه ای از لندن با استناد به آشکار نقض شرایط صندوق بین المللی پول.

یکی دیگر از تابوت هشدار

سرگئی SUPINSKY

خبرگزاری فرانسه /گتی ایماژ

فعالان ایستاده تابوت با یک عروسک نماد معاون بانک ملی اوکراین Valeriya Gontareva در طول یک تظاهرات در مقابل بانک ملی در کیف در تاریخ 1 مارس 2017.

Gontareva فرار به انگلیس در سال 2017 پس از او خانه تخریب شد و مردان نقاب دار با Kalashnikovs تحویل یک تابوت با خون او آغشته به تمثال به بانک ملی اوکراین و یا NBU.

در سال گذشته مردان نقاب دار با اسلحه و ماشین آلات جستجو او کیف آپارتمان و خانه اش خارج کیف به زمین سوخته بود.

اوکراین داخلی سازمان اطلاعاتی سرویس امنیتی اوکراین (SBU) است ominously سابق هشدار داد مقامات بانک مرکزی در برابر اظهار نظر در عملیات بانک — بخشنامه گفته تحلیلگران به نظر می رسد با هدف Gontareva, Smolii و دیگر NBU مقامات بانک.

Gontareva توصیف شهید بهشتی به عنوان “اوکراین این KGB.”

“من حتی تجربه چیزی بود که در زمان اتحاد جماهیر شوروی” او گفت:.

هشدار زنگ شروع صدایی مارس 4, هنگامی که Zelensky ناگهان از کار اخراج اصلاح طلب نخست وزیر Oleksiy Honcharuk و دولت او. بعد دادستان عمومی و روسلان Ryaboshapka سرنگون شد و پس از مهندسی بلند پروازانه تعمیرات اساسی دادستان خدمات به دنبال علف هرز فساد است.

[اوکراین Zelensky به دنبال شکستن الیگارشی’ گرفتن. حداقل یکی بود رفیق.]

بانک مرکزی رئیس Smolii می گوید که او مجبور شد در یک جلسه با Zelensky ژوئن 30. او گفت: دخالت های سیاسی تا به حال ساخته شده آن را غیر ممکن را به انجام کار خود را.

در چهارشنبه Zelensky به نام برای 11 درصد کاهش ارزش ارز اوکراین hryvnia.

“از یک طرف [Zelensky] وانمود که او از بانک مرکزی استقلال و از سوی دیگر او بلافاصله تضعیف همه ما اصلاحات چرا که یک بانک مرکزی مستقل است و نه فقط یک شعار گفت:” Gontareva.

قبل از فرار از اوکراین Gontareva بسته ده ها تن از بانک ها و ملی PrivatBank این کشور بزرگترین وام دهنده در سال 2016 پس از 5.5 میلیارد دلار در سپرده رفت و گم شده است.

از آن ساخته شده او را دشمن از بانک سابق بخش صاحب Kolomoisky که گزارش شده است که در دست بررسی توسط FBI برای پول شویی.

او معتقد است که او در پشت ارعاب علیه Smolii و NBU.

‘اصلاحات مرده به نظر می رسد’

آندری نسترنکو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اوکراین سابق بانک مرکزی سر Yakiv Smolii, برگ, پس از رای گیری طی یک جلسه فوق العاده پارلمان اوکراین در کیف در روز 3 ژوئیه سال 2020 است.

“این nuthouse خواستار Gontareva,” Kolomoisky پاسخ در یک پیام متنی جمعه.

سرمایه دار خیلی مهم که تا به حال گذشته کسب و کار ارتباط با Zelensky است که قبلا رد Gontareva اتهامات که او تحریک ارعاب در برابر او. نمایندگان مجلس به تازگی تصویب قانون جلوگیری از سرمایه دار خیلی مهم از به دست آوردن کنترل از PrivatBank.

Zelensky دفتر گفت: حمایت از NBU استقلال در ایمیل و پاسخ به سوالات اضافه کردن جدید رئیس NBU خواهد بود یک تجربه حرفه ای با شهرت خوب است.

پاسخ دادن به نگرانی های که Kolomoisky و جور Smolii خروج از اتاق گفت: سرمایه دار خیلی مهم به هیچ نفوذ بیش از نهادهای دولتی.

“Smolii استعفای تعجب به ریاست دفتر رئیس جمهور ، هیچ کس انتظار می رود و یا درخواست خود را جایگزین” دفتر گفت. “دفتر رئیس جمهور نمی تواند نیروی یک فرد در دفتر باقی می ماند اگر او را نمی خواهم.”

Smolii نسخه متفاوت است. او گفت: مشخص شد در ژوئن 30 جلسه که Zelensky می خواستم او را. او خواسته Zelensky اگر او می خواست او را به رفتن و رئیس جمهور گفت: بله Smolii گفت.

Goesta Ljungman رئیس صندوق بین المللی پول در اوکراین گفت که “واقعیت این است که مدیریت از NBU آشکارا می گوید که این موضوع را به فشار سیاسی باید دغدغه همه” صحبت به کسب و کار در اوکراین, اخبار سایت Liga.net.

“اصلاحات مرده به نظر می رسد در اوکراین” تحلیلگر خاکستر اضافه شده است. “واضح است نگرانی در حال حاضر این است که ما شاهد یک بازگشت به فاجعه آمیز سیاست های اقتصادی اجرا تحت سابق اوکراین رئیس جمهور [ویکتور] Yanukovich” او گفت با اشاره به یک طرفدار روسیه در اوکراین رهبر مجبور از دفتر در سال 2014 از انقلاب کرامت است.

زمان Smolii را acrominous خروج نیز یک ضربه: کمتر از سه هفته پس از Zelensky امضا تفاهم نامه موافقت به شرایط صندوق بین المللی پول اجازه می دهد تا پول به جریان.

“که به معنی” گفت: Anders Aslund ارشد همکار در شورای آتلانتیک “خود کلمه به معنی هیچ چیز نیست.”

دیکسون گزارش از مسکو.


اوکراین Zelensky به عقب کشیده به سیاسی در ایالات متحده فرای پس از به بیرون درز بایدن صوتی

چگونه اوکراین Zelensky از دست جنبش ضد فساد

Zelensky می خواهد برای شکستن الیگارشی’ گرفتن در اوکراین است. اما حداقل یکی بود یک بار رفیق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de