فایل عکس: مسافران با پوشیدن لباس های محافظ دیده می شود در فرودگاه هیترو در میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع, در, لندن, بریتانیا, مارس 22 سال 2020 است. رویترز/توبی ملویل

(رویترز) – بریتانیا قرنطینه برای ورود مسافران از خارج از کشور که معرفی خواهد شد از ماه ژوئن 8, بسیار مهم است برای اجتناب از موج دوم شیوع کروناویروس در کشور, وزیر کشور Priti پاتل و وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت.

“از شنبه, مردم, ورود به انگلستان نیاز به از خود جدا برای 14 روز” وزرای نوشت: در روزنامه تلگراف در اواخر روز سه شنبه.

تمام ورود بین المللی از جمله بازگشت انگلیسی ها را از خود جدا برای 14 روز و ارائه جزئیات که در آن آنها خواهد بود ماندن در زیر برنامه ای که انتقاد توسط خطوط هوایی کسب و کار گروه ها و سیاستمداران به طور یکسان زمانی که آنها اعلام کرد.

“جزئیات سفر و مسافر اطلاعات تماس نیاز ارائه می شود. وجود خواهد داشت و نقطه کنترل و جریمه” پاتل و Shapps نوشت اضافه شد “اطلاعات غلط و گمانه زنی ها در مورد معرفی بهداشت عمومی اقدامات در مرز”.

وزیران گفت که همانطور که در حال حاضر COVID-19 آزمون یا سریع دما آزمايشات موثر نیست به عنوان آلوده مسافران ممکن است هر گونه علائم و آزمایشات نیز ممکن است کار نمی کند که در آن یک مسافر ممکن است فقط گرفتار این ویروس.

“به همین دلیل است که درست است که ما از کسانی که در حال سفر به کشور ما به دنبال این اقدامات است که خود ما شهروندان در حال انجام به ادامه برای جلوگیری از گسترش ویروس” پاتل و Shapps گفت.

دولت بررسی اقدامات و همکاری با صنعت حمل و نقل در معرفی نامه با کشورهای دیگر زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار, آنها اضافه شده است.

گزارش Kanishka سینگ در بنگلور; ویرایش توسط لینکلن جشن.

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de