سازمان ملل متحد می گوید بیش از 100 کشته و زخمی در سه ماهه 2 در لیبی

قاهره — بیش از 100 غیر نظامی از جمله زنان و کودکان کشته شدند زمین, مبارزه با بقایای انفجار و حملات هوایی در لیبی بین آوریل و ژوئن افزایش 65% از سه ماه اول سال سازمان ملل متحد روز چهارشنبه گفت.

U. N. حمایت از ماموریت در لیبی گفت: در یک گزارش که بیش از 250 غیرنظامی زخمی شدند, در طول دوره. که افزایش 276 درصد از سه ماهه اول.

بسیاری از تلفات در لیبی در منطقه غرب است که صحنه مبارزه بین شرق مبتنی بر نیروهای نظامی فرمانده خلیفه Hifter و آرایه ای از شبه نظامیان آزادانه متفقین با ضعیف U. N. حمایت دولت در پایتخت طرابلس این گزارش گفت:.

لیبی فرو شد به هرج و مرج زمانی که یک قیام ناتو مورد حمایت در سال 2011 سرنگون دیرین دیکتاتور Moammar Gadhafi بود که بعدا کشته شد. این شهرستان پس از تقسیم بین رقیب شرق و غرب مبتنی بر دولت هر یک از حمایت گروه های مسلح و دولت های خارجی.

Hifter را خودخوانده ارتش حمله در مارس 2019 در تلاش برای تصرف طرابلس. اما مبارزات انتخاباتی خود سقوط ماه گذشته زمانی که طرابلس-متفقین نظامی با ترکیه حمایت دست بالا رانندگی نیروهای خود را از حومه طرابلس و دیگر شهرهای غربی.

Hifter است با حمایت مصر و امارات متحده عربی و روسیه است. ترکیه تلخ رقیب مصر و U. A. E. در گسترده تر منطقه ای مبارزه بر اسلام سیاسی اصلی حامی طرابلس نیروهای آن نیز حمایت ثروتمند خلیج فارس وزارت امور خارجه قطر.

U. N. ماموریت گفت: این مستند 85 غیر محارب کشته و بیش از 230 زخمی در غرب لیبی یا 89 درصد از کل تلفات غیر نظامی. حداقل 22 کشته و ده ها زخمی در مرکز لیبی در حالی که تنها دو تن از آنان زخمی در سمت شرقی نفت خیز شهرستان را گفت.

Hifter را نیروهای مسئول 80 درصد از تلفات یا 75 مرده و 212 زخمی این گزارش گفت:. طرابلس-نیروهای متفقین کشته شدن حدود سه ده غیر نظامی و زخمی شدن حدود 50 نفر دیگر آن را گفت. باقی مانده تلفات غیر نظامی نمی تواند نسبت به یک حزب خاص به جنگ است.

مبارزه با زمین کشته 69 غیرنظامی و زخمی 195 در حالی که بیش از بیست نفر کشته شدند و حداقل 14 زخمی حملات هوایی این گزارش گفت:.

U. N. ماموریت گفت: 17 نفر از کشته غیر نظامی از جمله چهار زن و چهار کودک بودند ضربه توسط یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین ژوئن 3 در طول یک حمله طرابلس-نیروهای متفقین در غرب شهر قصر بن Ghashir جنوب طرابلس. این اعتصاب همچنین زخمی شدن 14 غیر نظامی.

به عنوان Hifter نیروهای خارج از طرابلس محله جنوبی در ماه گذشته آنها در پشت معادن و دستگاه های منفجره دست ساز و تله که به کشته شدن دو غیرنظامی و زخمی شدن 41 این گزارش گفت:.

این گزارش همچنین مستند نه حمله به مدارس و نه ضرب و جرح در مراقبت های بهداشتی و امکانات یک حمله به یک آمبولانس در دوم quarterr. ماموریت سرزنش Hifter نیروهای برای هفت نفر از کسانی که در حملات.

طرابلس را Khadra بیمارستان بود که تعیین شده برای دریافت COVID-19 بيمار شد و ضربه در چهار مناسبت های مختلف توسط موشک این گزارش گفت:.

دو روز پس از صحبت با غرب لیبی مقامات آمریکا کاردار خود در لیبی Joshua Harris ملاقات روز شنبه با شرق لیبی قانونگذاران و مقامات نظامی در بنغازی را به عنوان او به دنبال جلوگیری از یک جنگ استراتژیک شهر ساحلی سرت که نشسته در نزدیکی کشور اصلی نفت-صادرات پایانه ها و زمینه ها و برای فعال کردن لیبی شرکت ملی نفت برای از سرگیری تولید نفت از امکانات بسته Hitter وظیفه نیروهای.

ترکی-حمایت نیروهای متفقین با U. N. حمایت دولت در طرابلس در حال بسیج در لبه سرت و قول داده اند که پس گرفتن مدیترانه شهرستان همراه با داخلی Jufra هوایی از Hifter. مصر یک Hifter کاستن است تهدید به ارسال نیروهای نظامی به لیبی اگر سرت حمله کردند.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر