لندن (العالم) – افزایش تعداد مرگ و میر در انگلستان و ولز در ماه های اخیر شده اند که مربوط به COVID-19 نشان می دهد که موارد تشخیص داده نشده در حال کشتن مردم بیش از آنچه قبلا تصور از اطلاعات دفتر آمار ملی انگلیس در روز جمعه نشان داد.

فایل عکس: یک مرد با پوشیدن یک ماسک منتظر در یک ایستگاه اتوبوس در لندن پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) لندن, انگلستان در 5 ژوئن سال 2020 است. رویترز/توبی ملویل/فایل عکس

انگلستان است که دومین COVID-19 مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده آمریکا با بیش از 50000 نفر در حال مرگ از تایید و یا مورد مشکوک به این بیماری با توجه به رویترز شمارش رسمی منابع داده.

فایرفاکس و ارقام نشان داد که 46,380 بیش از حد مرگ و میر تعداد زیادی از مرگ و میر بالا می رود و بین 7 مارس و آوریل 1 که بیش از یک چهارم از کسانی که – 12,900 را رسما شامل coronavirus.

اما در یک تحلیل فایرفاکس گفت که موارد تشخیص داده نشده از این بیماری می تواند توضیح دهد که بیش از حد مرگ و میر به خصوص در جمعيت مسن تر.

“تشخیص داده نشده COVID-19 است به احتمال زیاد برای توضیح برخی از غیر COVID-19 اضافی مرگ و میر مشاهده شده در این محیط به دلیل افزایش آسیب پذیری این جمعیت” در فایرفاکس گفت.

مردم در دوران بازنشستگی و خانه های پرستاری شده اند به خصوص در معرض بیماری و نخست وزیر بوریس جانسون دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای عدم محافظت از این بخش به اندازه کافی.

ریچارد موری اجرایی پادشاه صندوق سلامت خیریه گفت: آمار و ارقام نشان داد که مراقبت های اجتماعی و یا مراقبت در خارج از بیمارستان تنظیمات باید به طور جدی به عنوان خدمات بهداشت ملی.

“این تحلیل را تایید می کند که واقعی مرگ و میر برای COVID-19 به طور قابل توجهی بالاتر از اعداد گزارش شده تا کنون با اکثریت بیش از حد مرگ و میر زیاد مرتبط تشخیص داده نشده COVID-19” او در بیانیه ای گفت.

به طور جداگانه مطالعه به شیوع این بیماری در انگلستان نشان داد شواهد بیشتر از کاهش میزان عفونت در کشور است.

این فایرفاکس آمار و ارقام نشان داد که در هر نقطه داده شده ممکن است بین 17 و 30 ماه مه به طور متوسط برآورد 0.10% از جمعيت جامعه به حال COVID-19 یا اطراف 53,000 مردم است.

که در مقایسه با 136,000 افرادی که تخمین زده می شود آلوده در اوایل ممکن است.

روز جمعه برآورد شد و بر اساس آزمون در 19,723 مردم در 9,094 خانوار.

گزارش Alistair Smout; ویرایش توسط پسر Faulconbridge و فرانسیس کری

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de