بیکاری طراحی شده است به شکست

Matthew R. اسقف است نویسنده, روزنامه نگار و دو-تور فدرال بحران پاسخ برای ایالات متحده و متخصص در پست-فاجعه محلی بهبود اقتصادی. او زندگی می کند در کلمبوس, اوهایو.

~

بیکاری ایالت سازمان متهم شده اند با قبر وظیفه محور اقتصاد در آستانه سقوط به لحاظ نظری از طریق اورژانس توزیع دستمزد و حق الزحمه.

در واقعیت این کار نمی تواند برای سه, ساده, فراگیر دلیل: دولت بیکاری سازمان ها عمدا طراحی شده برای کمک به که مردم به عنوان چند که ممکن است به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند به کمک پراکنده و به تصویب حداقل ممکن است پرداخت. آنها طراحی شده نه برای تابع در زمان های خوب و به شکست کامل در این رویداد از یک بحران واقعی.

بسیاری از افراد نا آشنا با بیکاری موسسات به غلط فرض کنیم هر کس واجد شرایط است که پرداخت کافی برای زندگی است که دولت می تواند رسیدگی به این حجم کار. هر یک از این فرضیات است فاجعه نادرست است.

بیکاری قوانین عمدا جلوگیری از فقیرترین انسانها از دریافت هر گونه کمک. هر دستمزد بگير باید کسب یک مجموعه حداقل میانگین دستمزد هفتگی معادل خط فقر و یا دیگری آنها فاقد شرایط لازم برای هر گونه کمک در همه. کسانی که درآمد دستمزد یا در زیر خط فقر نمی تواند برای درخواست کمک و یا برنامه های کاربردی خود را باید تکذیب کرد ،

ضد منطقی تر کار شما بیشتر احتمال دارد شما را به تایید شود به این معنی که بیشتر بیکاران شما در واقع هستند کمتر احتمال دارد شما را به دریافت بیکاری است. به عبارت دیگر بیکاری طراحی شده است به کار تنها برای کسانی که در حال کار.

علاوه بر این وجود دارد وحشتناک تعداد استثنا به “اشتغال” است. شما نمی توانید مثلا برای انجام کار از راه دور برای یک شرکت مستقر در کالیفرنیا و یا برای هر شرکت ثبت شده در خارج از دولت خود را چه از راه دور و یا در غیر این صورت. اگر کسب و کار گنجانیده شده است در هیچ دولتی به جز دولت خود و دولت خود را, سپس شما نمی تواند درخواست برای کمک حتی اگر شما زندگی می کنند در کار و پرداخت مالیات به دولت خود را. شما می توانید دریافت کمک از هر دولت در همه. این همچنین شامل برخی از فدرال کارفرمایان و حتی فدرال واکنش اضطراری کار می کنند.

مهم نیست که چقدر سخت یا طولانی کار می کنید اگر شما در کسب دستمزد یا در زیر خط فقر, شما می توانید دریافت کمک. تنها کارگران که درآمد بالای خط فقر هستند و واجد شرایط برای بیکاری. مردم فقیر نمی تواند اعمال می شود و اگر آنها اجباری است که برنامه های کاربردی خود هستند را رد کرد.

شما نمی تواند بیکار برای بیش از 3/5 سال. اگر شما موفق به پیدا کردن بالا-فقر کار برای حداقل پنج نفر از دوازده ماه شما فاقد شرایط لازم برای هر گونه کمک.

شما باید صبر کنید چند هفته یا حتی چند ماه پس از تشکیل پرونده قبل از شما دریافت کمک. این است که در نظر گرفته شده برای تشویق مردم به صبر برای کمک به, حتی اگر آنها در نیاز فوری به حمایت فوری. این است که به دلیل کمبود کارکنان. این یک عمدی سیاست حقوقی که راهنماهای بیکاری قانون است.

شما می توانید اجرای خود را در شرکت و یا کسب و دستمزد از خود اشتغالی.

شما نمی تواند یک مترجم آزاد, حتی اگر شما ساعت وقت ساعت.

کارفرمای شما باید یک W-2. اگر کارفرما نتواند به انجام این کار, شما دریافت هیچ کمک.

آیا شما یک فایل 1099 به جای W-2? شما فاقد شرایط لازم و بدون کمک.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم به یاد داشته باشید که میلیون ها نفر از کارگران به طور خودکار واجد شرایط حتی اگر خود دستمزد و ساعت به اندازه کافی بالا هستند چرا که کارفرمای شما باید گنجانیده شده در دولت خود را به عنوان یک بومی کارفرمای شما نمی توانید یک کسب و کار یا کار شما نمی تواند مستقل و یا کار از راه دور و غیره.

اینها جزئی معافیت. آنها رد ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها—همه از بی خانمان و (در واقع) افراد بیکار تمام راه را تا به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان. آنها محروم مردم در هر سطح از جامعه از ثروتمند به خاک های فقیر روستایی به شهری.

در کوتاه مدت حتی یک خلاصه اجرایی این موضوع را به ما می آموزد که این سیستم طراحی شده است برای به انجام رساندن چند کلید اهداف:

+ رد کمک به افرادی که به آن نیاز دارید

+ تشویق شرکت های بزرگ کار می کنند با مجازات مترجمان آزاد فرفره کارگران و کارآفرینان و شرکت

+ مجازات کارگران که قبول ارائه می دهد به کار برای شرکت های گنجانیده شده در خارج از کشور مادری حتی اگر آنها در زندگی, کار و پرداخت 100 درصد از مالیات خود را به دولت خود را

+ اولویت با درآمد بالا بگیر در هزینه مبارزه کارگران

برای همه این دلایل و بیشتر, دولت, بیکاری, سازمان نمی تواند نجات اقتصاد. آنها از لحاظ ساختاری و اساسا طراحی شده نه برای انجام این کار است.

آنها نمی خواهد “قید وثیقه” طبقه کارگر است. وجود دارد را نمی توان یک قید وثیقه از طبقه کارگر مگر اینکه طبقه کارگر اعمال فشار بیشتری بر طبقه حاکم به تصویب اقدامات چشمگیر, از جمله اساسی جهانی زندگی دستمزد برای همه مردم بدون هیچ استثنا و یا معافیت.

یک سیستم طراحی شده است که به شکست ما در برابر سقوط خواهد کرد فقط در یک ماده از روز هنگامی که آن پایین می آید به بار سخت است. ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها خواهد شد در سمت چپ سرد فاقد شرایط لازم برای هر گونه کمک در طول شیوع یک بیماری همه گیر و رکود است. ما نمی توانیم اعتماد مانند یک سیستم و نه می تواند به ما توان به اتلاف بیشتر زمان انتظار برای آن را به شکست است. ما باید تقاضا راه حل های واقعی و ما باید آنها تقاضا در حال حاضر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>